ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Veteriner Tulum


Kullan at veteriner tulumlar farklı iş tipleri için tasarlanmış koruyucu iş kıyafetleridir. Hijyen amacı ile tercih edilen farklı kullanım alanları içi farklı çeşitleri ile kullanıcıların kullanımına sunulan tulumlardır.


İşçi güvenliği uzmanları tarafından tavsiye edilen ürünlerdir. Birçok özelliğe sahip olan veteriner tulum çeşitleri sıvı geçirmez, alev itici özelliği ile rahat giyim imkanı sağlar. Zararlı kimyasallara karşı koruma ve asit gibi zararlı kimyasal sıvılara karşı koruma sağlayan ürünlerdir.


İş yaparken güven içinde çalışma sağlayan veteriner tulum çeşitleri her zaman temiz kalmanızı sağlar, kullananlara zarar verebilecek tüm mikroplara karşı koruma sağlamaktadır.

 

Veterinerlik gibi hayvanlarla ilgili kurumlarda da oldukça fazla kullanılan ürünlerdir. Veteriner tulumları hayvanlardan bulaşabilecek hastalıkları önleyerek veteriner hekimler için tam koruma sağlamaktadır. İş tipinize uygun tulumlar için sitemizi ziyaret edebilir, istediğiniz tip tulumlara uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR