Tek Kullanımlık Steril İğne Ucu

Tek kullanımlık enjektör ucu renkleri uluslararası bir kodlamadır. Dünyanın her yerinde üniversal olarak bu renkler kullanılmaktadır. İğne ucu sağlık sektöründe büyük bir kullanım alanı olan ve sürekli sarf edilen bir enjeksiyon ürünü olan tek kullanımlık steril iğne ucu, farklı uzunlukta ve kalınlıktadır.


Tek kullanımlık steril iğne ucu paket içerisinde 1 adet iğne ucu bulunmaktadır. Enjektör iğne ucunun üzerinde son kullanma tarihi ve üretim lot parti numarası bulunmaktadır. Steril olan iğne ucları kesinlikle açılmış paketler olmamalıdır.


Steril iğne ucu genellikle üç temel özelliğe sahiptir. Uzunluk, iğne ucunun keskinliği ve iç çapı bu özellikler arasındadır. Hayvan sağlığında veteriner enjektör iğnesi olarak çoğunlukla, turuncu enjektör ucu uzun, kısa ve yeşil iğne ucu tercih edilmektedir.

 

Maksimum emiş hızına sahip Tek kullanımlık pembe iğne ucu modelinin ürün özelliklerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. Tek Kullanımlık Steril İğne Ucu, özel tasarımı sayesinde ince cidarlıdır. Bütün şırınga modellerine uyumlu giriş ucuna sahip olduğu için, çok satan Tek Kullanımlık Steril İğne Ucu modeli Paslanmaz çelik uçludur. En uygun Tek Kullanımlık Steril İğne Ucu fiyatları ile satın alabileceğiniz çeşitlere Çiftlik Mağazam ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.

 

Tek kullanımlık pembe enjektör iğne ucu profesyonel olarak üretilmiştir ve birçok iğne ile kullanılabilmektedir. Pembe iğne ucu modeli tek seferlik kullanım için özel olarak tasarlanmış olduğu için kullanıcılar için kolay ve rahat kullanım sağlarken, yıkama gerektirmez. Paket içerisinde 100 tek iğne ucu bulunmaktadır, bu da uzun süre kullanım imkanı sağlamaktadır. Tek kullanımlık iğne ucu modelleri ile ilgili olan görselleri ve ürün özelliklerini detaylı şekilde inceleyerek, ihtiyacınızı karşılayacak olan modelleri hemen satın alabilirsiniz.

 

Tek Kullanımlık İğne Ucu Fiyatları

Tek kullanımlık steril enjektör iğne ucu fiyatları ürünlerin markasına ve paket içi adetlerine göre farklılık göstermektedir. Farklı renklere sahip, paslanmaz çelik olan iğne ucu modellerinin ölçüleri de tek kullanımlık iğne ucu fiyatlarına etki etmektedir. En uygun steril enjektör şırınga iğne ucu fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak ve sipariş vermek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Pembe İğne Ucu

Tek kullanımlık pembe iğne ucu modeli 18 g ölçüye sahiptir. Bütün şırınga modellerine uyumcu ucu, kullanım esansında avantaj sağlamaktadır. Paslanmaz çelikten imal edilmiş olan enjektör iğne ucu pembe çeşitlerindeki iğneler lazer kesimdir. 1 paket içerisinde 100 adet pembe iğne ucu olan modelimizin ürün özelliklerini inceleyerek en uygun pembe iğne ucu fiyatları ile sipariş verebilirsiniz. Pembe iğne ucu paketi içerisindeki her bir uç blister paketler ile ayrı ayrı ambalajlanmıştır. Pembe iğne ucu yüksek akış hızına sahiptir. Özel dizaynı sayesinde ultra ince cidarlı olan pembe iğne ucu modelini detaylı şekilde inceleyerek hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

 

Pembe İğne Ucu Ne İşe Yarar?

Tek kullanımlık pembe enjektör iğne ucu, tıbbi uygulamalar esnasında intravenöz (IV) ya da intramusküler (IM) enjeksiyonlar için kullanılan bir tür iğne çeşididir. Pembe renk kodu ile belirlenen iğne ucu, belirli tıbbi uygulamalarda kullanılmak üzere özenle tasarlanmıştır. Tek kullanımlık enjektör pembe iğne ucu, genel olarak hastane, sağlık kuruluşları ve de veteriner hekimler tarafından kullanılan çeşitli iğne uçlarından biridir ve özellikle belirli bir enjektör türünde kullanılacağını ifade etmektedir.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR