Tek Kullanımlık Steril İğne Ucu


Tek kullanımlık enjektör ucu renkleri uluslararası bir kodlamadır. Dünyanın her yerinde üniversal olarak bu renkler kullanılmaktadır. İğne ucu sağlık sektöründe büyük bir kullanım alanı olan ve sürekli sarf edilen bir enjeksiyon ürünü olan tek kullanımlık steril iğne ucu, farklı uzunlukta ve kalınlıktadır.


Tek kullanımlık steril iğne ucu paket içerisinde 1 adet iğne ucu bulunmaktadır. Enjektör iğne ucunun üzerinde son kullanma tarihi ve üretim lot parti numarası bulunmaktadır. Steril olan iğne ucları kesinlikle açılmış paketler olmamalıdır.


Steril iğne ucu genellikle üç temel özelliğe sahiptir. Uzunluk, iğne ucunun keskinliği ve iç çapı bu özellikler arasındadır. Hayvan sağlığında veteriner enjektör iğnesi olarak çoğunlukla, turuncu enjektör ucu uzun, kısa ve yeşil iğne ucu tercih edilmektedir.

 

Maksimum emiş hızına sahip Tek kullanımlık pembe iğne ucu modelinin ürün özelliklerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. Tek Kullanımlık Steril İğne Ucu, özel tasarımı sayesinde ince cidarlıdır. Bütün şırınga modellerine uyumlu giriş ucuna sahip olduğu için, çok satan Tek Kullanımlık Steril İğne Ucu modeli Paslanmaz çelik uçludur. En uygun Tek Kullanımlık Steril İğne Ucu fiyatları ile satın alabileceğiniz çeşitlere Çiftlik Mağazam ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.

 

Tek Kullanımlık İğne Ucu Fiyatları

Tek kullanımlık steril enjektör iğne ucu fiyatları ürünlerin markasına ve paket içi adetlerine göre farklılık göstermektedir. Farklı renklere sahip, paslanmaz çelik olan iğne ucu modellerinin ölçüleri de tek kullanımlık iğne ucu fiyatlarına etki etmektedir. En uygun steril enjektör şırınga iğne ucu fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak ve sipariş vermek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.