Kuzu Biberon Emziği

Anti bakteriyel gıdaya uygun hammaddeden üretilen kuzu biberon emziği, bakteri oluşumunu azaltan bir tekiye sahip olduğundan pratik ve kolay temizlenmektedir. Kuzu biberon emziği, hava yapmayan valf sistemi ile biberona çevrilen emzik setleridir.

 

Antistatik yapısı sayesinde buzağı biberon emziğinin üzerinde toz oluşumunu engeller, ayrıca uv katkılı olduğundan güneş ışığından etkilenmemektedir. Kapalı kuzu biberon emzikleri ile uyumludur.

 

Kuzu Biberon Emziği Fiyatları

Kuzu biberon emziği modelleri, kuzuların emzirme sürecinde kullanılan ürünlerden olup, genel olarak ekonomik fiyata sahiptir. Kuzu biberon emziği fiyatları ürünlerin üretiminde kullanılan malzemesine, kalitesine ve markaya göre farklılık göstermektedir. Ürünlerin boyutu, dayanıklılığı, markası ve sağlamış olduğu kullanım süreside kuzu biberon emziklerinin fiyatlarına etki etmektedir. En uygun kuzu biberon emziği fiyatları ile satın alabileceğiniz çeşitler yumuşak silikon ya da kauçuk malzemeden üretilmiş olup, kuzuların doğal emme hareketlerini taklit etmektedir. Kuzuların beslenme sürecini kolaylaştıran kuzu biberon emzikleri kategorimizde yer almaktadır. Kaliteli bir ürün seçmek ve uygun hijyen koşullarında kuzularınızı beslemek için, satışa sunmuş olduğumuz kuzu biberon emzikleri arasından seçim yapabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR