Kuzu Biberon Emziği

Anti bakteriyel gıdaya uygun hammaddeden üretilen kuzu biberon emziği, bakteri oluşumunu azaltan bir tekiye sahip olduğundan pratik ve kolay temizlenmektedir. Kuzu biberon emziği, hava yapmayan valf sistemi ile biberona çevrilen emzik setleridir.

 

Antistatik yapısı sayesinde buzağı biberon emziğinin üzerinde toz oluşumunu engeller, ayrıca uv katkılı olduğundan güneş ışığından etkilenmemektedir. Kapalı kuzu biberon emzikleri ile uyumludur.

 

Kuzu Biberon Emziği Fiyatları

Kuzu biberon emziği modelleri, kuzuların emzirme sürecinde kullanılan ürünlerden olup, genel olarak ekonomik fiyata sahiptir. Kuzu biberon emziği fiyatları ürünlerin üretiminde kullanılan malzemesine, kalitesine ve markaya göre farklılık göstermektedir. Ürünlerin boyutu, dayanıklılığı, markası ve sağlamış olduğu kullanım süreside kuzu biberon emziklerinin fiyatlarına etki etmektedir. En uygun kuzu biberon emziği fiyatları ile satın alabileceğiniz çeşitler yumuşak silikon ya da kauçuk malzemeden üretilmiş olup, kuzuların doğal emme hareketlerini taklit etmektedir. Kuzuların beslenme sürecini kolaylaştıran kuzu biberon emzikleri kategorimizde yer almaktadır. Kaliteli bir ürün seçmek ve uygun hijyen koşullarında kuzularınızı beslemek için, satışa sunmuş olduğumuz kuzu biberon emzikleri arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Kuzu Biberon Emziği Çeşitleri

Kuzu biberon emziği çeşitleri, kuzu ya da buzağı gibi küçük memelilerin beslenmesinde kullanılan araçlardandır. Yüksek kaliteli lateksten ya da silikondan üretilmiş çok farklı kuzu biberon emziği çeşitleri bulunmaktadır. Süt akış hızının ayarlanması için özel olarak tasarlanmış olan kuzu biberon emziği modelleri farklı özelliklere sahiptir. Kuzu yahut yeni doğan hayvanların beslenme hızını kontrol altında tutun ve sindirim sistemi rahatsız etmeyen kuzu biberon emzikleri, pratik kullanım imkanı sunmaktadır.

 

Farklı boyutlara ve farklı şekillere sahip kuzu biberon emziği çeşitleri, farklı yaşlardaki ya da farklı büyüklükteki kuzular için uygun olmaktadır. Dayanıklılığı artırmak için ekstra güçlendirilmiş materyallerden üretilmiş kuzu emziği çeşitleri, yumuşak ve esnek dokusu ile kuzuların rahatça beslenmesini sağladığından çok satanlar arasındadır. Kuzuların sağlıklı büyümesine katkı sağlayan en iyi kuzu biberon emziği çeşitleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR