Meme Daldırma Kabı

 

Meme daldırma kabı ile hayvan memelerini daha kolay dezenfekte edebilirsiniz. Sağımdan önce memelerde kalan gübre kalıntılarını yumuşatmasını sağlar ve sonrasında meme silme bezi yardımı ile temizliği bitirilir. Sağım öncesi ve sonrası meme daldırma kabı büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarda mastit olgusundan korunmak için kullanılmaktadır.
 

Meme daldırma kapları geri dönüşümlü, ger dönüşümsüz ve köpüklü olarak bulunmaktadır. Sağım öncesi daldırma kabı köpüklü, büyükbaş ve küçükbaş hayvan sağlığı için kullanılan malzemedir. Sağım öncesi daldırma kabı geridönüşümsüz, sağım yapılan hayvan türlerinde meme sağlığı ve sağım hijyenini sağlamak için kullanılmaktadır.
 

Sağım sonrası meme daldırma kabı geridönüşümlü ise, çiftlik hayvanlarında sağım bittikten sonra kullanılan dezenfektanların uygulama aracıdır. Son daldırma işlemi genellikle sağım bittikten sonra uygulanan ve tüm dünyada kabul görmüş ve asla aksatılmaması gereken bir yöntemdir. Son olarak meme daldırma kabı kullanımının ardından hayvanların bakterilere maruz kalmamaları için dezenfektan işlemleri yapılmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR