Meme Daldırma Kabı

Meme daldırma kabı ile hayvan memelerini daha kolay dezenfekte edebilirsiniz. Sağımdan önce memelerde kalan gübre kalıntılarını yumuşatmasını sağlar ve sonrasında meme silme bezi yardımı ile temizliği bitirilir. Sağım öncesi ve sonrası meme daldırma kabı büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarda mastit olgusundan korunmak için kullanılmaktadır.

 

Meme daldırma kapları geri dönüşümlü, ger dönüşümsüz ve köpüklü olarak bulunmaktadır. Sağım öncesi daldırma kabı köpüklü, büyükbaş ve küçükbaş hayvan sağlığı için kullanılan malzemedir. Sağım öncesi daldırma kabı geri dönüşümsüz, sağım yapılan hayvan türlerinde meme sağlığı ve sağım hijyenini sağlamak için kullanılmaktadır. Sağım sonrası meme daldırma kabı geridönüşümlü ise, çiftlik hayvanlarında sağım bittikten sonra kullanılan dezenfektanların uygulama aracıdır. Son daldırma işlemi genellikle sağım bittikten sonra uygulanan ve tüm dünyada kabul görmüş ve asla aksatılmaması gereken bir yöntemdir. Son olarak meme daldırma kabı kullanımının ardından hayvanların bakterilere maruz kalmamaları için dezenfektan işlemleri yapılmalıdır.

 

Sağım Sonrası Daldırma Kabı

Sağım sonrası daldırma kabı, meme dezenfektanıyla beraber etkili bir kullanım sunmaktadır. Sağım yapılan hayvanların meme başları ve meme deliklerini dezenfekte ederken aynı zamanda meme başını yumuşatarak sağım sürecini kolaylaştıran Sağım sonrası daldırma kabı modelleri hayvan sağlığını korurken, süt üretiminin artmasına katkı sağlamaktadır. Özel tasarımı sayesinde kırılmalara karşı dayanıklı olan sağım sonrası daldırma kabı, gıda standartlarına uygun hammaddeyle üretilmiştir. Meme daldırma kabının anti bakteriyel özelliği, bakteri oluşumuna engel olurken, anti statik özelliği de tozlanmayı azaltmaktadır.

 

Sağım işlemi, hayvancılığın en önemli adımlarından biridir ve hayvanların sağlık durumunu etkiler. Sağım sonrası hijyenik bir ortam sağlamak hem hayvanların sağlığını korumak hem de süt üretimini en üst düzeye çıkarmak için gerekmektedir. Meme daldırma kabı kullanımı hem sağım öncesi hem de sağım sonrası son derece önemlidir. Hijyenik sağım için kullanabileceğiniz en kaliteli ve en iyi meme daldırma kabı modelleri kategorimizde yer almaktadır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR