Koyun Tıraş Makinesi Modelleri ve Fiyatları

 

Koyun, keçi, kedi, köpek, inek ve at gibi hayvanların tüy ve kıllarının kırkılmasında kullanılan tıraş makineleri, berber saç kesme makinelerinin büyük tipleridir. Bu yöntem ile kırkımda hayvana zarar vermeden kolay kırkım için, koyunu nasıl tutmak gerektiğini, koyun tıraş makinesi kullanma tekniklerini de iyi bilmek gereklidir.

 

Bu yöntemde önce hayvan kıç üstü oturtularak göğüs bölgesinden kırkıma başlanmalıdır. Sonra karın altı ve etrafı açılır. Daha sonra ön ve arka bacaklar kırkılıp, en son sırt ve boyun kırkılarak tıraş tamamlanır. Koyun Kırkma Makinesi kullanımından önce hayvanlar aydınlık temiz ve geniş bir alanda olmalı ve rüzgar olmamalıdır. Tıraşa önce koçlardan başlanmalıdır, sonra toklular ve kuzular kırkılır. En sonda doğum yapmış olan koyunlar bırakılır. Keçilerde kırkım işlemi de aynı şekilde yapılabilir.

 

Koyun Kırkma Makinesi Fiyatları

Koyunların beslenmelerinin ve hareket etmelerinin rahat olabilmesi için uzayan yünlerinin tıraş edilmesi gerekmektedir. Koyun kırkma makinesi fiyatları cihazın işleyişine, modeline ve kullanılan ilave parçalarına göre farklılaşmaktadır. Bütçenize uygun olan koyun tıraş makineleri arasından seçim yaparak kırma işlemlerini çabuk ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Dayanıklı ve rahat kullanım avantajı sağlayan koyun kırma makası, şaftlı koyun kırkma makinesi ya da en iyi koyun tıraş makinesi modellerini ekonomik koyun kırkma makinası fiyatları ile satın alarak en sık yünleri dahi kısa sürede temizleyebilirsiniz. Koyun kırkma işlemini iş yükünden ve zamandan tasarruf ederek yapabileceğiniz koyun kırma makinası tavsiye ettiğimiz ürünler kategorimizde sizleri beklemektedir.

 

Koyun kırkma makinası fiyatları modellerin markasına ve taşımış olduğu özelliklere göre farklılaşmaktadır. Koyun ve keçi gibi hayvanların kırkma işlemlerinde kullanılan Koyun tıraş makinesi modelleri ekonomik fiyatları ile her bütçeye hitap etmektedir. En uygun Koyun tıraş makinesi Fiyatları ile satın alabileceğiniz Koyun tıraş makineleri modelleri tek elle kullanılabilen, hafif ve kompakt tasarımı ile çok satanlar arasındadır.

 

Koyun tıraş makinesi modelleri ve Koyun tıraş makinesi Fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.