Koyun Tıraş Makinesi Modelleri ve Fiyatları

 

Koyun, keçi, kedi, köpek, inek ve at gibi hayvanların tüy ve kıllarının kırkılmasında kullanılan tıraş makineleri, berber saç kesme makinelerinin büyük tipleridir. Bu yöntem ile kırkımda hayvana zarar vermeden kolay kırkım için, koyunu nasıl tutmak gerektiğini, koyun tıraş makinesi kullanma tekniklerini de iyi bilmek gereklidir.

 

Bu yöntemde önce hayvan kıç üstü oturtularak göğüs bölgesinden kırkıma başlanmalıdır. Sonra karın altı ve etrafı açılır. Daha sonra ön ve arka bacaklar kırkılıp, en son sırt ve boyun kırkılarak tıraş tamamlanır. Koyun Kırkma Makinesi kullanımından önce hayvanlar aydınlık temiz ve geniş bir alanda olmalı ve rüzgar olmamalıdır. Tıraşa önce koçlardan başlanmalıdır, sonra toklular ve kuzular kırkılır. En sonda doğum yapmış olan koyunlar bırakılır. Keçilerde kırkım işlemi de aynı şekilde yapılabilir.

 

Koyun Tıraş Makinesi Modelleri

Koyun tıraş makinası modelleri arasında birçok alternatif bulunmaktadır. Koyun tıraş makinesi modelleri arasında seçim yaparken, bazı hususları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Koyun sayısı ya da kullanım sıklığı gibi durumları dikkate alarak en iyi koyun kırkma makinası modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Koyun kırkma makinası çeşitleri güç olarak farklılık göstermektedir. Koyun tıraş makinaları şarjlı veya elektrikli olarak da kullanıcılara avantaj sağlamaktadır. Şayet cihazın kullanılacağı alanda elektrik yoksa şarjlı koyun kırma makinası modelleri kullanılmalıdır. Koyun kırkma makinaları enerji tüketimine ve devir sayısına göre de değişiklik göstermektedir. Yerli veya yabancı birbirinden farklı firmalar tarafından üretilmiş olan koyun tıraş makinası modelleri kaliteli malzemeler kullanılarak üretildiği için yıllarca kullanım imkanı sunmaktadır. Koyunların yün sıklığına, yaşına ve boyutuna göre koyun tıraş makinaları kullanmak gerekmektedir. Doğru ve düzgün kırkım yapabileceğiniz koyun kırkma makinesi şaftlı ve diğer modeller en uygun koyun kırma makinesi fiyatları ile Çiftlik Mağazam’da.

 

Koyun Kırkma Makinesi Fiyatları

Koyunların beslenmelerinin ve hareket etmelerinin rahat olabilmesi için uzayan yünlerinin tıraş edilmesi gerekmektedir. Koyun kırkma makinesi fiyatları cihazın işleyişine, modeline ve kullanılan ilave parçalarına göre farklılaşmaktadır. Bütçenize uygun olan koyun tıraş makineleri arasından seçim yaparak kırma işlemlerini çabuk ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Dayanıklı ve rahat kullanım avantajı sağlayan koyun kırma makası, şaftlı koyun kırkma makinesi ya da en iyi koyun tıraş makinesi modellerini ekonomik koyun kırkma makinası fiyatları ile satın alarak en sık yünleri dahi kısa sürede temizleyebilirsiniz. Koyun kırkma işlemini iş yükünden ve zamandan tasarruf ederek yapabileceğiniz koyun kırma makinası tavsiye ettiğimiz ürünler kategorimizde sizleri beklemektedir.

 

Koyun kırkma makinası fiyatları modellerin markasına ve taşımış olduğu özelliklere göre farklılaşmaktadır. En uygun Koyun tıraş makinesi Fiyatları ile satın alabileceğiniz Koyun tıraş makineleri modelleri tek elle kullanılabilen, hafif ve kompakt tasarımı ile çok satanlar arasındadır. Koyun tıraş makinesi modelleri ve Koyun tıraş makinesi Fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR