110,00 TRY KDV Dahil
148,50 TRY KDV Dahil
50,49 TRY KDV Dahil
65,89 TRY KDV Dahil
435,05 TRY KDV Dahil
495,00 TRY KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
434,50 TRY KDV Dahil
495,00 TRY KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
522,50 TRY KDV Dahil
715,00 TRY KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Ücretsiz Kargo
1.155,00 TRY KDV Dahil
1.485,00 TRY KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Sağım Malzemeleri Çeşitleri ve Fiyatları

Süt sığırcılığında temel amaç çok miktarda ve kaliteli süt elde etmektir. Bundan dolayı sütün, ineğin memesine zarar vermeden en uygun sağım malzemeleri ile sağılması gerekmektedir. Süt sağımı sağlığa uygun bir şekilde yapılmadığı takdirde, süt miktarı azalabilir ve meme hastalıklarına yakalanma oranı yükselebilir. Fazla miktarda ve kaliteli süt elde edebilmek için ilk etap da hayvanın sağlıklı olması gereklidir. Fakat sütün kalitesi hayvanın sağlığına, bakıcı ve sağıcıların sağlığına da bağlıdır. Süt kovaları, sağım kolluğu, süt sağım makinesi ve süt sağım malzemeleri çeşitlerinin temizliği de süt kalitesine etki eden faktörler arasındadır.

 

Sağım esnasında kullanılan süt sağım makinası, sağım malzemeleri ve diğer süt sağım ekipmanları sağım sonrasında ilaçlı su veya süt sağım makinesi dezenfektanı ile iyice temizlenmelidir. Sağım yaparken kullanabileceğiniz meme daldırma kabı, meme temizleme kağıdı, sağım kolluğu ve tek kullanımlık tela tulum gibi en iyi sağım malzemeleri ile sağlıklı bir süt sağım işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

Süt sağımı anında kullandığınız süt sağım malzemeleri çeşitleri sayesinde bakteri yoğunluğunu dezenfekte edebilir, böylelikle hayvanların bu bakterilerden en az şekilde etkilenmesini sağlayabilirsiniz. Meme sağlığı en önemli kriterlerden bir tanesidir. Bu nedenle maksimum süt verimi elde edebilmek ya da ineklerde ve koyunlarda süt üretimini artırmak için sağım malzemeleri sıklıkla tercih edilmektedir. En iyi süt sağım malzemeleri yaygın ürün yelpazesi ve ekonomik fiyatlarla kategorimizde yer almaktadır. Süt sağım malzemeleri çeşitleri çok farklı ürün seçeneklerini kapsamaktadır. Meme daldırma kabı ve süt sağma pompası gibi birbirinden kullanışlı ürünlerin yanı sıra, sağım kolluğu gibi modellerinin yanında tulum ve galoş gibi ürün alternatifleri de sağım malzemeleri arasında bulunmaktadır.

 

Güvenilir ve sağlıklı süt sağım malzemeleri çeşitleri işi kolaylaştıran yönü ile kullanıcısına ve hayvanlara pek çok avantaj sağlamaktadır. Süt sağımı ile ilgili güvenilir en iyi süt sağma makinesi ve diğer sağım ürünleri son derece avantajlı koşullarla birlikte en uygun fiyatla kategorimizde sizleri beklemektedir. Çok satanlar arasında ki süt sağım malzemeleri ucuz fiyatları ile her bütçeye hitap etmektedir. Kaliteli ve dayanıklı sağım ürünleri çeşitleri insanlar için büyük kolaylıklar sunmaktadır. En ucuz ve en kaliteli süt sağım malzemeleri en uygun sağım malzemeleri fiyatları ile Çiftlik Mağazam da.

 

Sağım Malzemeleri Fiyatları

Sağım malzemeleri fiyatları üründen ürüne farklılık göstermektedir. Çünkü sağım malzemesi fiyatlarına etki eden pek çok unsur bulunmaktadır. Ürünlerin markası ve taşımış olduğu özelliklerin yanı sıra bazı sağım malzemesi çeşitlerinin adeti veya ağırlığı da sağım malzemesi fiyatlarına etki etmektedir. Sağım esnasında ve sağım sonrasında kullanabileceğiniz galoş, meme daldırma kabı, meme temizleme kağıdı, sağım kolluğu, tela tulum, sağım makinesi dezenfektanı ve sağım sonrası meme dezenfektanı gibi birbirinden farklı sağım malzemesi çeşitleri ekonomik fiyata sahiptir. Süt sağımının hijyenik koşullar altında yapılmasını mümkün kılan süt sağım malzemeleri çeşitleri arasından ihtiyacınızı karşılayacak çeşitleri satın almak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. En kaliteli ve en uygun süt sağım makinesi yedek parçaları ve süt sağım malzemeleri Çiftlik Mağazam’da.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR