₺25,00 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
₺51,21 KDV Dahil
₺64,27 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺75,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺75,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺75,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺75,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺75,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺75,00 KDV Dahil
1

Çok Kullanımlık Çelik İğne Ucu


İğne ucları tek kullanımlık ve çok kullanımlık enjektörlerde enjeksiyon yapmaya yararmaktadır. Paslanmaz çelikten üretilen çok kullanımlık çelik iğne ucu, uc, kök ve gövdesi ile üç kısıma ayrılmaktadır.


Koruyucu kapağı olmayan çok kullanımlık çelik iğne ucu uygulanacak olan bölgeye göre değişmektedir. Veteriner iğne ucları genellikle kas içi ve subkutan uygulamalarında tercih edilmektedir.


Çok kullanımlık çelik iğne ucu, tavuk çiftliklerinde, küçükbaş ve büyükbaş haybanlarda tercih edilmektedir. Çelik iğne ucu seçiminde, Kanatlı hayvan türlerinde 0.8x5 mm ve 0.8x10 mm ölçüleri tercih edilir.


Büyükbaşların kas içi uygulamalarında, 1.60x20mm uygulama bölgesine göre tercih edilirken, deri altı uygulamalarında en fazla 1.40x15 mm subkutan enjektör tercih edilmektedir. Küçükbaş hayvanlarda ise, kas içi uygulamalarında 1.00x20 mm ve deri altı uygulamalarda 1.00x15 mm tercih edilmektedir.

 

Birbirinden farklı Enjektör iğne ucu ölçüleri ile veteriner hekimlerin sıklıkla kullandığı, çok Kullanımlık Çelik İğne Ucu çeşitleri çok dayanıklıdır. Çok kullanımlık enjektör çeşitleri ile enjeksiyon yapmak için kullanılan Metal iğne ucu paslanmaz metalden üretilmiştir.

 

Hayvan iğnesi modelleri ile uyumlu olan çok kullanımlık iğne ucu çeşitlerinin ve metal iğne ucu çeşitlerinin ürün özelliklerini inceleyebilirsiniz. Ekonomik Çok kullanımlık iğne ucu fiyatları ve uygun Metal iğne ucu fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz modelleri hemen sipariş edebilirsiniz.

 

Çok Kullanımlık Çelik İğne Ucu Fiyatları

Veteriner hekim malzemeleri arasında yer alan ve sıklıkla tercih edilen iğne uçları, genel olarak ekonomik fiyata sahiptir. Çok kullanımlık iğne ucu fiyatları ürünlerin markasına ve ambalaj içi ürün adetlerine göre farklılaşmaktadır. Henke- Sass- Wolf Hsw gibi markalara ait çok kullanımlık çelik iğne ucu modelleri farklı enjektör ucu numaraları ile kategorimizde yer almaktadır. Çok kullanımlık enjektör iğne ucu çeşitleri ve enjektör ucu numaraları arasından ihtiyaçlarınızı karşılayacak çeşitleri detaylı şekilde inceleyerek, en ucuz çok kullanımlık çelik iğne ucu fiyatları ile sipariş verebilirsiniz.