₺120,75 KDV Dahil
₺143,75 KDV Dahil
₺120,75 KDV Dahil
₺143,75 KDV Dahil
₺120,75 KDV Dahil
₺143,75 KDV Dahil
₺120,75 KDV Dahil
₺143,75 KDV Dahil
1

Çok Kullanımlık Çelik İğne Ucu

İğne ucları tek kullanımlık ve çok kullanımlık enjektörlerde enjeksiyon yapmaya yararmaktadır. Paslanmaz çelikten üretilen çok kullanımlık çelik iğne ucu, uc, kök ve gövdesi ile üç kısıma ayrılmaktadır.


Koruyucu kapağı olmayan çok kullanımlık çelik iğne ucu uygulanacak olan bölgeye göre değişmektedir. Veteriner iğne ucları genellikle kas içi ve subkutan uygulamalarında tercih edilmektedir.


Çok kullanımlık çelik iğne ucu, tavuk çiftliklerinde, küçükbaş ve büyükbaş haybanlarda tercih edilmektedir. Çelik iğne ucu seçiminde, Kanatlı hayvan türlerinde 0.8x5 mm ve 0.8x10 mm ölçüleri tercih edilir.


Büyükbaşların kas içi uygulamalarında, 1.60x20mm uygulama bölgesine göre tercih edilirken, deri altı uygulamalarında en fazla 1.40x15 mm subkutan enjektör tercih edilmektedir. Küçükbaş hayvanlarda ise, kas içi uygulamalarında 1.00x20 mm ve deri altı uygulamalarda 1.00x15 mm tercih edilmektedir.

 

Birbirinden farklı Enjektör iğne ucu ölçüleri ile veteriner hekimlerin sıklıkla kullandığı, çok Kullanımlık Çelik İğne Ucu çeşitleri çok dayanıklıdır. Çok kullanımlık enjektör çeşitleri ile enjeksiyon yapmak için kullanılan Metal iğne ucu paslanmaz metalden üretilmiştir.

 

Hayvan iğnesi modelleri ile uyumlu olan çok kullanımlık iğne ucu çeşitlerinin ve metal iğne ucu çeşitlerinin ürün özelliklerini inceleyebilirsiniz. Ekonomik Çok kullanımlık iğne ucu fiyatları ve uygun Metal iğne ucu fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz modelleri hemen sipariş edebilirsiniz.

 

Çok Kullanımlık Çelik İğne Ucu Fiyatları

Veteriner hekim malzemeleri arasında yer alan ve sıklıkla tercih edilen iğne uçları, genel olarak ekonomik fiyata sahiptir. Çok kullanımlık iğne ucu fiyatları ürünlerin markasına ve ambalaj içi ürün adetlerine göre farklılaşmaktadır. Henke- Sass- Wolf Hsw gibi markalara ait çok kullanımlık çelik iğne ucu modelleri farklı enjektör ucu numaraları ile kategorimizde yer almaktadır. Çok kullanımlık enjektör iğne ucu çeşitleri ve enjektör ucu numaraları arasından ihtiyaçlarınızı karşılayacak çeşitleri detaylı şekilde inceleyerek, en ucuz çok kullanımlık çelik iğne ucu fiyatları ile sipariş verebilirsiniz.

 

Enjektör İğne Ucu Ölçüleri

Enjektör iğne ucu modellerinde ölçüler farklılık göstermektedir. Çelik materyal kullanılarak üretilen iğne uçlarının boyutları mm cinsinden ifade edilmektedir. Enjektör uçları kalınlıkları, enjektör iğne boyutları ve enjektör boyutları üründen ürüne değişmektedir. En ince enjektör ucu ve en kalın enjektör ucu gibi birbirinden farklı enjektör iğne ucu ölçüleri ile satışa sunmuş olduğumuz modeller arasında uygulama bölgesi ile uygulama tipine göre uygun olanları seçerek hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Otomatik Enjektör İğne Ucu

Hayvancılık sektöründe çok sık kullanılan otomatik enjektör ve şırıngalara uyumlu otomatik enjektör iğne ucu modelleri yaygın ürün yelpazesine sahiptir. Hayvan sağlığı yönetimi bakımından avantaj sağlayan otomatik enjektörler de kullanılan enjektör iğne uçları yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olmakla birlikte iğne ucu boyutları ve enjektör uçları kalınlıkları farklılık göstermektedir. İğne ucu renklerine göre tercih edebileceğiniz otomatik enjektör iğne ucu modelleri işlevsel tasarımları ile farklı gereksinimleri karşılamaktadır. Fonksiyonel tasarım detaylarına sahip otomatik enjektör iğne uçları en uygun otomatik enjektör iğne ucu fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

 

Veteriner Çok Kullanımlık Çelik İğne Ucu Ne İşe Yarar?

Çok kullanımlık veteriner enjektör çelik iğne ucu modelleri, küçükbaş ya da büyükbaş hayvanlarda kullanıma uygundur. Hayvanlara ilaç enjekte etmek yahut diğer sıvı maddeleri vermek için kullanılan çok kullanımlık çelik iğne uçları enjektörün parçalarından bir tanesidir. Çelik malzemeden üretilmiş olan çok kullanımlık çelik iğne ucu modelleri, çok dayanıklı olup uzun ömürlü kullanım sunmaktadır. Otomatik özelliğe sahip çok kullanımlık çelik iğne uçları ise kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. Hayvanların tedavisini uygulamak için kullanılan çok kullanımlık enjektör çelik iğne ucu modelleri arasından seçim yapmak için kategorimizdeki ürünleri keşfedebilirsiniz.

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR