Pamuk


Çiftliklerde, hastahanelerde, veteriner kliniklerinde, kişisel kullanım için ve polikliniklerde kullanıma uygun olarak üretilen pamuk, steril olmayan bir üründür. Pamuklar büyükbaş hayvanlarda pansuman, tırnak bakımı ve operasyonel müdahale durumlarında, ped hayvanlarında pansuman için kullanılan ve kullanım alanı oldukça geniş olan bir malzemedir.

 

İnsan sağlığı için de kullanılan hidrofil pamuk, yüksek emici gücü sayesinde kanamaların tamponlanmasında ve durdurulmasında da kullanılmaktadır. Her alana uygun olarak üretilen pamuklar sadece insan sağlığı için değil aynı zamanda hayvan sağlığı için de kullanıldığından içeriğindeki pamuk oranı da oldukça yüksek ve hijyeniktir.

 

Hidrofil Pamuk Nedir?

Hidrofil pamuk modelleri %100 saf pamuktan üretilmiş olan doğal ve yumuşak ürünlerdir. Hayvan bakımı, vücut bakımı, hasta bakımı ve kozmetik amaçlı kullanılan hidrofil pamuk çeşitleri, ekstra yumuşak dokusu ile tercih edilen pamuk çeşitleri arasındadır. Pamuğun hidrofilik yapısı, yüksek emme kapasitesine sahip olmasını ve sıvıları hızla emmesini sağlamaktadır. Farklı gramaj ve ebatlarda hidrofil pamuk modellerini en uygun hidrofil pamuk fiyatları ile Çiftlik Mağazam da bulabilirsiniz.

 

Hem hijyenik hem de ekonomik hidrofil pamuk modelleri maksimum su emme özelliği ile kusursuz temizlik sağlamaktadır. Veteriner hekimlerin, diş hekimlerinin ve aile hekimlerinin sıklıkla talep ettiği pamuk çeşidi her alanda kullanıma uygundur. Hidrofil pamuk üreticileri tarafından üretilmiş olan hidrofil pamuk 1 Kg çeşitleri, en uygun Hidrofil pamuk fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

 

Pamuk Fiyatları

Pamuk ürünleri fazlası ile geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kullanım alanlarının çok olmasından dolayı birbirinden farklı pamuk çeşidi bulunmaktadır. Buna bağlı olarak da pamuk fiyatları farklılık göstermektedir. Farklılık gösteren pamuk fiyatları üzerinde pek etken bulunmaktadır. Hidrofil pamuk ve cotton pamuk olarak bulunabilir. Hidrofil pamuk çeşitleri sıklıkla tercih edilmektedir. Pamuk fiyatları oldukça uygundur. Pamuk fiyatları ürünlerin markasına, paket içeriğine, adetine ve gramına göre değişmektedir. Taşımış olduğu özelliğe bağlı olarak pamuk çeşitlerinin fiyatları farklı şekilde olabilmektedir. % pamuktan üretilmiş, yumuşak yapıya sahip olan pamuk ürünlerine ve hidrofil pamuk çeşitlerine en uygun fiyatla sahip olmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR