Hayvan Tırnak Kesme Makası

Büyükbaş hayvan tırnak kesme makası çeşitleri en uygun tırnak ekipmanları fiyatları ile kategorimizde satışa sunulmuştur. Veteriner hekim malzemeleri arasında yer alan tırnak ürünleri, sıklıkla talep edilmektedir. Büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar için özel olarak tasarlanarak üretilen tırnak kesim aletleri, dayanıklı yapıları ile uzun süre kullanım için uygundur.

 

Metal materyaller kullanılarak üretilen Hayvan Tırnak Kesme Makası modelleri ile istediğiniz yerden hayvanların tırnaklarını rahatlıkla kesebilirsiniz. Uzun ömürlü ve körelmeye karşı dayanıklı büyükbaş tırnak kesimi makinası modelleri tırnak kesemi esnasında tırnağın kaymasını engellemektedir. Yüksek kaliteli bıçakları ile mükemmel kesim performansı sunan Hayvan Tırnak Kesme Makası modelleri ürün özelliklerini inceleyerek, ihtiyacınızı karşılayacak modele Çiftlik Mağazam avantajları ile sahip olabilirsiniz.

 

Büyükbaş ve küçükbaş tırnak kesme işlemi için üretilmiş olan tırnak kesim aletleri farklı uzunluklara sahiptir. Kauçuk tutma yerleri sayesinde kullanım kolaylığı sunan tırnak kesme makası modellerinin kullanımı son derece kolaydır. En sert tırnakların kesimi için güven ile kullanabileceğiniz modeller en uygun Hayvan Tırnak Kesme Makası Fiyatları ile sizleri beklemektedir.