Hayvan Tırnak Kesme Makası Modelleri ve Fiyatları

Büyükbaş hayvan tırnak kesme makası çeşitleri en uygun tırnak ekipmanları fiyatları ile kategorimizde satışa sunulmuştur. Veteriner hekim malzemeleri arasında yer alan tırnak ürünleri, sıklıkla talep edilmektedir. Büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar için özel olarak tasarlanarak üretilen tırnak kesim aletleri, dayanıklı yapıları ile uzun süre kullanım için uygundur.

 

Metal materyaller kullanılarak üretilen Hayvan Tırnak Kesme Makası modelleri ile istediğiniz yerden hayvanların tırnaklarını rahatlıkla kesebilirsiniz. Uzun ömürlü ve körelmeye karşı dayanıklı büyükbaş tırnak kesimi makinası modelleri tırnak kesemi esnasında tırnağın kaymasını engellemektedir. Yüksek kaliteli bıçakları ile mükemmel kesim performansı sunan Hayvan Tırnak Kesme Makası modelleri ürün özelliklerini inceleyerek, ihtiyacınızı karşılayacak modele Çiftlik Mağazam avantajları ile sahip olabilirsiniz.

 

Büyükbaş ve küçükbaş tırnak kesme işlemi için üretilmiş olan tırnak kesim aletleri farklı uzunluklara sahiptir. Kauçuk tutma yerleri sayesinde kullanım kolaylığı sunan tırnak kesme makası modellerinin kullanımı son derece kolaydır. En sert tırnakların kesimi için güven ile kullanabileceğiniz modeller en uygun Hayvan Tırnak Kesme Makası Fiyatları ile sizleri beklemektedir.

 

Büyükbaş Tırnak Kesme Makası

Büyükbaş hayvanların tırnaklarını kesmek için inek tırnak makası pensi ideal bir araçtır. Doğal ortamda yaşayan canlılarda meydana gelen sürtünme ile oluşan ve uzayan dengeli tırnak yapısı bozulmuş ahır hayvanları için bu makas sayesinde kolay hamlelerle tırnak bakma gerçekleştirilir. Sığır ve büyükbaş hayvanlar da devamlı olarak tırnak bakımı yapmak gerektirmektedir. Tırnak bakımı fiziksel bakım olarak hayvanlar için kesinlikle önerilmektedir. İnek tırnak makası ve büyükbaş tırnak kesme makası profesyonel olarak kullanılan en yaygın cihazdır. Büyükbaş tırnak kesme makası ile kolayca doğru şekillerde tasarruflu bir şekilde tırnakların kesilmesi sağlanmaktadır. Aşınma nedeniyle değiştirilebilecek aksamları zaman zaman yenilenebilen koyun tırnak kesme makası ve büyükbaş tırnak kesme makası modelleri yaygın ürün yelpazesi ile kategorimizde yer almaktadır.

 

Hayvan Tırnak Kesim Makinası Fiyatları

Hayvanların uzun olan tırnaklarını bıçakları ile kesme için özel olarak tasarlanarak üretilen büyükbaş hayvan tırnak kesme makası modelleri, fiyat olarak değişiklik göstermektedir. İnek tırnak kesme makası, sığır tırnak kesme makası ve büyükbaş hayvan tırnak kesme ürünleri en uygun fiyat seçenekleri ile Çiftlik Mağazam’da. Kalın ve büyük toynaklarda rahatlıkla kullanabileceğiniz büyükbaş hayvan tırnak kesme makası modellerinin fiyatlarına ürünlerin markası, uzunlukları ve özellikleri etki etmektedir. Tırnak bakım ürünleri arasında yer alan ve veteriner hekimlerin sıklıkla kullandığı en iyi Hayvan tırnak kesme makinası modelleri ve büyükbaş tırnak kesim aletleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR