ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Doğum Arabası


Büyükbaş doğum arabası, tüm doğum krikoları gibi genetik faktörler, beslenme, ırk ve doğum zamanı, yavrunun doğum anında doğum kanalında duruşuna bağlı olarak şekillenen ve zor doğumlarda güç gerektiğinde kullanılan bir malzemedir.
 

Doğum arabaları, sayesinde doğuma yardımcı olan kişilere güç desteği sağlamaktadır. Doğum anında yardım edecek kimse olmadığında çiftçilerin çoğunlukla tercih ettikleri ürün doğum arabası olmuştur.
 

Kaba ve hantal olan hayvan doğum arabaları doğum krikoloarına göre daha fazla yer kaplamaktadırlar. Özellikle kış aylarında büyükbaş doğumlarına yardım edecek kimse olmadığı zaman buzağı doğum arabası kullanılabilir. En yeni modelleri görmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

İnek doğum arabası fiyatları ve özelliklerini kategorimizden inceleyerek, en uygun doğum arabası modellerine Çiftlik mağazam avantajları ile sahip olabilirsiniz. İnek doğum arabası ve buzağı doğum arabası en ucuz fiyat seçenekleri ile kategorimizde yer almaktadır. Tek kişinin kullanabileceği kolaylıktaki ürünlerimizi en ucuz inek doğurtma makinesi fiyatları ile satın almak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Ayakta veya yatan hayvan için yerde kullanım alternatifi ile sıklıkla talep edilen doğum arabası modelinde doğan buzağılar tekneye inmekte, yere düşmemektedir. Buzağı doğum arabası, inek doğum arabası ve inek buzağılatma makinası çeşitlerine en uygun fiyatla sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

İnek Doğum Arabası

İneklerin büyümesi, beslenmesi ve üreyerek çoğalmaları için birtakım hususlara dikkat etmek gerekmektedir. Bu gibi nedenlerden ötürü hayvanların sağlıklı doğum yapmaları fazlası ile önem arz etmektedir. Hayvanlar yaşlarına bağlı olarak doğum anlarını ve doğum süreçlerini farklı şekillerde yaşamaktadırlar. İneklerde doğum anında yaşanabilecek sorunlara ve problemlere karşı müdahale etmek için inek doğum arabası modelleri kullanılmaktadır. İneklerin doğum sürecinde çok yararlı olan inek doğum arabası çeşitleri basit görünüme sahiptir. İneklerin çok rahat ve sorunsuz doğum yapabilmesi için kullanabileceğiniz inek doğum arabası modelleri uygun Doğum arabası fiyatları ile Çiftlik Mağazam’da.

 

Yavru buzağının yere düşmesine engel olurken, doğum sonrasında cihazın içerisinde kalmasını sağlayan hayvan doğum arabası yatak görünümlüdür. Uç kısımda yer alan tutma alanı ve tekerlekli tasarımı ile kullanılacağı alana rahatlıkla taşıyabileceğiniz inek doğum arabası modelleri kullanışlı ve çok yararlıdır. Hayvanların doğumu esnasında olabilecek problemlere engel olabileceğiniz en iyi inek doğum arabaları ile hayvanların sağlıklı bir doğum yapmasını sağlayabilirsiniz. İneklerin çok rahat doğum yapmasına yardımcı olan kaliteli doğum arabası ve inek doğum arabası modelleri arasından beğendiğinizi en ucuz buzağı doğum arabası fiyatları ile satın alabilirsiniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR