Doğum Arabası


Büyükbaş doğum arabası, tüm doğum krikoları gibi genetik faktörler, beslenme, ırk ve doğum zamanı, yavrunun doğum anında doğum kanalında duruşuna bağlı olarak şekillenen ve zor doğumlarda güç gerektiğinde kullanılan bir malzemedir.
 

Doğum arabaları, sayesinde doğuma yardımcı olan kişilere güç desteği sağlamaktadır. Doğum anında yardım edecek kimse olmadığında çiftçilerin çoğunlukla tercih ettikleri ürün doğum arabası olmuştur.
 

Kaba ve hantal olan hayvan doğum arabaları doğum krikoloarına göre daha fazla yer kaplamaktadırlar. Özellikle kış aylarında büyükbaş doğumlarına yardım edecek kimse olmadığı zaman buzağı doğum arabası kullanılabilir. En yeni modelleri görmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

İnek doğum arabası fiyatları ve özelliklerini kategorimizden inceleyerek, en uygun doğum arabası modellerine Çiftlik mağazam avantajları ile sahip olabilirsiniz. İnek doğum arabası ve buzağı doğum arabası en ucuz fiyat seçenekleri ile kategorimizde yer almaktadır. Tek kişinin kullanabileceği kolaylıktaki ürünlerimizi en ucuz inek doğurtma makinesi fiyatları ile satın almak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Ayakta veya yatan hayvan için yerde kullanım alternatifi ile sıklıkla talep edilen doğum arabası modelinde doğan buzağılar tekneye inmekte, yere düşmemektedir. Buzağı doğum arabası, inek doğum arabası ve inek buzağılatma makinası çeşitlerine en uygun fiyatla sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.