₺9.075,00 KDV Dahil
₺10.450,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺5.401,00 KDV Dahil
₺8.250,00 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo
₺26,40 KDV Dahil
₺38,50 KDV Dahil
₺82,39 KDV Dahil
₺104,50 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
₺93,50 KDV Dahil
₺156,50 KDV Dahil
₺434,50 KDV Dahil
₺477,00 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.590,50 KDV Dahil
₺3.190,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
₺52,69 KDV Dahil
₺75,90 KDV Dahil
₺20,35 KDV Dahil
₺23,65 KDV Dahil
₺1.783,56 KDV Dahil
₺2.156,82 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Doğum Malzemeleri

Büyükbaş hayvancılıkta doğum, yetiştiricinin kabusu olmuştur. Doğum beceri dışında güç ve yardım isteyen bir olay olduğundan doğum malzemeleri ile bu durumu kolaylaştırmak mümkündür. Yenilikçi yönüyle birbirinden farklı doğum malzemeleri ile zorlu doğumlar dahi kolaylıkla yapılmaktadır.
 

Doğum malzemeleri, doğum arabaları, doğum krikoları, doğum elbiseleri, doğum ipleri, doğum krikosu yedek parçaları, doğum sedyesi olarak sayılabilmektedir.
 

Buzağı Doğum Krikosu
Buzağı doğumlarında kullanılmaktadır. Özel dizaynı sayesinde kullanımları oldukça pratiktir. Doğum krikoları sayesinde yardıma ihtiyaç duyulmaz. Statik fırınlama yöntemi ile boyandığından darbelere ve paslanmalara karşı oldukça dayanıklı bir malzemedir.

 

Doğum Arabası
Zamansız doğumlarda acil yardımcı olan doğum arabaları oldukça fonksiyonel bir üründür. Doğum arabaları ile buzağı ve doğum kanalı zarar görmemektedir. Doğum arabası sayesinde hayvanların doğumları daha az sancılı ve hijyenik bir şekilde gerçekleşir.

 

Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Veteriner Doğum Aletleri

Doğum malzemeleri kategorimizde bulunmakta olan ürünler büyükbaş ve küçükbaş hayvanlara özel üretilmiştir. Veteriner doğum aletleri büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar için tasarlanmış cihazlardır. Ayrıca doğum malzemeleri kategorisindeki her bir veteriner doğum aletleri sadece doğum işlemleri için kullanım yapılmalıdır. Satışa sunmuş olduğumuz Veteriner doğum aletleri çeşitleri bulunan ürünler ve malzemeler kesinlikle uzman kişiler, kısacası veterinerler tarafından doğru şekilde kullanılmalıdır.


Doğum krikosu Vink, Doğum krikosu U model, İnek Doğum krikosu Plastik başlı E11, Doğum arabası, Doğum krikosu U model Başlığı ve Doğum krikosu Pim+ Yay veteriner doğum malzemeleri arasında yer almaktadır. Bunların yanı sıra Doğum krikosu Yanak, Doğum krikosu İpi, tek kullanımlık Doğum önlüğü, Doğum ipi kalın, Doğum Kayışı, Rheintechnik doğum krikosu bilezik, Doğum zinciri 130cm Çift Tutaçlı, İnek doğum zinciri 150cm ve inek doğum zinciri tutamacı kancası gibi ürünlerimizin her biri büyükbaş ve küçükbaş doğum için kullanılmakta olan veteriner doğum aletleri çeşitleridir. Veteriner doğum aletleri ve Veteriner doğum aletleri fiyatları için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Veteriner hekim doğum ekipmanları, veteriner hekim doğum malzemeleri çeşitleri ve çiftlik ekipmanları çeşitleri kategorimizde yer almaktadır. Veteriner kliniği ekipmanları arasında yaygın kullanıma sahip veteriner doğum malzemeleri en uygun fiyat seçeneği ve ödeme avantajları ile Çiftlik Mağazam da. Hayvanların doğumu esnasında kullanabileceğiniz, hayvan sağlığı için gerekli veteriner malzemeleri ve inek doğum malzemeleri ürün özelliklerini inceleyerek ihtiyacınız karşılayacak çeşitlere Çiftlik Mağazam avantajları ile sipariş verebilirsiniz. Çok satanlar arasında yer alan Veteriner doğum aletleri, veteriner sarf malzeme çeşitleri en ucuz veteriner malzeme fiyatları ile Çiftlik Mağazam da.

 

Doğum Krikosu Nedir?

Doğum krikosu ineklerin doğumu esnasında kullanılan doğum malzemeleri arasındadır. Veteriner hekimlere kolaylık sunması bakımından çok sık kullanılan doğum krikosu modelleri son derece pratiktir. Hayvancılık işlemlerinde kullanılan doğum krikosu 3 parçadan oluşmaktadır. İnsan gücüne duyulan gereksinimi minimuma indiren doğum krikosu modelleri işlevsel tasarımdan dolayı yer kaplamaz ve demonte olan cihazların kurulumu çok da kolaydır. Riskli olabilecek doğumlarda kullanılan portatif doğum krikosu modelleri yaygın ürün yelpazesi ve ekonomik fiyat seçeneği ile Çiftlik Mağazam’da.

 

Doğum Ekipmanları Fiyatları

Veteriner hekimlerin en büyük yardımcısı olan doğum ekipmanları ürünlerinin fiyatlarını etkileyen birbirinden farklı etkenler bulunmaktadır. Buzağı doğum krikosu, doğum krikosu parçaları ve buzağı doğum arabası gibi doğum ekipmanları modellerinin fiyatlarına imal edildiği malzeme etki etmektedir. İnek doğum malzemeleri fiyatları ürünün markası ve ürünlerinin farklı özelliklerine göre de değişmektedir. Doğum ekipmanları fiyatları ürünlerin ebatına, çekme gücüne, kalitesine ve modeline göre farklılık göstermektedir. Buzağı doğum krikosu ve doğum krikosu parçaları gibi birbirinden farklı ve kaliteli doğum ekipmanları en uygun fiyat seçeneği ile Çiftlik Mağazam’da. Doğum krikosu fiyatları ve doğum ekipmanları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR