₺19,90 KDV Dahil
₺47,80 KDV Dahil
₺145,00 KDV Dahil
₺189,75 KDV Dahil
₺95,00 KDV Dahil
₺150,00 KDV Dahil
₺38,00 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
₺14.350,00 KDV Dahil
₺17.825,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.000,00 KDV Dahil
₺3.500,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
₺780,00 KDV Dahil
₺950,00 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Veteriner Doğum Malzemeleri

Büyükbaş hayvancılıkta doğum, yetiştiricinin kabusu olmuştur. Doğum beceri dışında güç ve yardım isteyen bir olay olduğundan doğum malzemeleri ile bu durumu kolaylaştırmak mümkündür. Yenilikçi yönüyle birbirinden farklı doğum malzemeleri ile zorlu doğumlar dahi kolaylıkla yapılmaktadır.
 

Doğum malzemeleri, doğum arabaları, doğum krikoları, doğum elbiseleri, doğum ipleri, doğum krikosu yedek parçaları, doğum sedyesi olarak sayılabilmektedir.

 

Veteriner Doğum Ekipmanları Çeşitleri Nelerdir?

Veteriner doğum malzemeleri, veteriner hekimlerin hayvan doğumları esnasında kullandığı ve doğumu yönetmelerine destek olan birbirinden farklı çeşitli ekipmanları içermektedir. Veteriner doğum ekipmanları çeşitleri arasında doğum krikosu, doğum krikosu yedek parçası, doğum ipi ve doğum önlüğü gibi çeşitler bulunmaktadır. Doğum eldivenleri, doğum kancaları, dikiş malzemeleri, cerrahi bıçaklar ve penseler de doğuma yardımcı olan veteriner doğum ekipmanları çeşitlerindendir. Veteriner doğum ekipmanları çeşitleri farklı hayvan cinsleri ve doğum durumlarına göre farklılık göstermektedir. Veteriner doğum malzemeleri, doğum öncesi, doğum esnası ve doğum sonrası gibi kullanılacağı döneme göre de değişiklik göstermektedir. En kaliteli ve en iyi veteriner doğum ekipmanları çeşitleri Çiftlik Mağazam’da.

 

Buzağı Doğum Krikosu
Buzağı doğumlarında kullanılmaktadır. Özel dizaynı sayesinde kullanımları oldukça pratiktir. Doğum krikoları sayesinde yardıma ihtiyaç duyulmaz. Statik fırınlama yöntemi ile boyandığından darbelere ve paslanmalara karşı oldukça dayanıklı bir malzemedir.

 

Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Veteriner Doğum Aletleri

Doğum malzemeleri kategorimizde bulunmakta olan ürünler büyükbaş ve küçükbaş hayvanlara özel üretilmiştir. Veteriner doğum aletleri büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar için tasarlanmış cihazlardır. Ayrıca doğum malzemeleri kategorisindeki her bir veteriner doğum aletleri sadece doğum işlemleri için kullanım yapılmalıdır. Satışa sunmuş olduğumuz Veteriner doğum aletleri çeşitleri bulunan ürünler ve malzemeler kesinlikle uzman kişiler, kısacası veterinerler tarafından doğru şekilde kullanılmalıdır.

 

Veteriner hekim doğum ekipmanları, veteriner hekim doğum malzemeleri çeşitleri ve çiftlik ekipmanları çeşitleri kategorimizde yer almaktadır. Veteriner kliniği ekipmanları arasında yaygın kullanıma sahip veteriner doğum malzemeleri en uygun fiyat seçeneği ve ödeme avantajları ile Çiftlik Mağazam da. Hayvanların doğumu esnasında kullanabileceğiniz, hayvan sağlığı için gerekli veteriner malzemeleri ve inek doğum malzemeleri ürün özelliklerini inceleyerek ihtiyacınız karşılayacak çeşitlere Çiftlik Mağazam avantajları ile sipariş verebilirsiniz. Çok satanlar arasında yer alan Veteriner doğum aletleri, veteriner sarf malzeme çeşitleri en ucuz veteriner malzeme fiyatları ile Çiftlik Mağazam da.

 

Doğum Krikosu Nedir?

Doğum krikosu ineklerin doğumu esnasında kullanılan doğum malzemeleri arasındadır. Veteriner hekimlere kolaylık sunması bakımından çok sık kullanılan doğum krikosu modelleri son derece pratiktir. Hayvancılık işlemlerinde kullanılan doğum krikosu 3 parçadan oluşmaktadır. İnsan gücüne duyulan gereksinimi minimuma indiren doğum krikosu modelleri işlevsel tasarımdan dolayı yer kaplamaz ve demonte olan cihazların kurulumu çok da kolaydır. Riskli olabilecek doğumlarda kullanılan portatif doğum krikosu modelleri yaygın ürün yelpazesi ve ekonomik fiyat seçeneği ile Çiftlik Mağazam’da.

 

Doğum Ekipmanları Fiyatları

Veteriner hekimlerin en büyük yardımcısı olan doğum ekipmanları ürünlerinin fiyatlarını etkileyen birbirinden farklı etkenler bulunmaktadır. Buzağı doğum krikosu, doğum krikosu parçaları ve buzağı doğum arabası gibi doğum ekipmanları modellerinin fiyatlarına imal edildiği malzeme etki etmektedir. İnek doğum malzemeleri fiyatları ürünün markası ve ürünlerinin farklı özelliklerine göre de değişmektedir. Doğum ekipmanları fiyatları ürünlerin ebatına, çekme gücüne, kalitesine ve modeline göre farklılık göstermektedir. Buzağı doğum krikosu ve doğum krikosu parçaları gibi birbirinden farklı ve kaliteli doğum ekipmanları en uygun fiyat seçeneği ile Çiftlik Mağazam’da. Doğum krikosu fiyatları ve doğum ekipmanları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR