Sağım Makinesi Dezenfektanı

Büyükbaş ve küçükbaş hayvancılıkta sürü yönetimi kadar önemli olan diğer bir konu da hayvan sağlığıdır. Süt sağımının öncesinde ve sonrasında makinelerin temizliği için sağım makinesi dezenfektanı kullanımı gereklidir.


Süt sağım makinelerinde bakteri, virüs ve mantara %99 oranında etkili hijyenik temizliğe karşı kullanılan sağım makineleri dezenfektanı ayrıca her marka süt sağım makinelerinde de güvenli bir şekilde kullanılabilir.


Temizlik ve dezenfeksiyon maddesi, süt sağım makinelerinin temizlik ve dezenfeksiyonunda kullanılan aktif klor içeren sıvı bir üründür. içeriğindeki yüzey aktif maddeler sayesinde sağım makinelerinde kalan yağ, protein ve her türlü organik kalıntıları kolaylıkla temizlemektedir.

 

Sağım Makinesi Dezenfektanı Fiyatları

Sağım makinesi dezenfektanı fiyatları genel olarak farklılık göstermektedir, çünkü fiyatlara etki eden birçok unsur bulunmaktadır. Sağım makinesi dezenfektan çeşitlerinin markası, ambalaj boyutu ve ürünün özellikleri fiyatların değişmesinde etkili olmaktadır. En uygun sağım makinesi dezenfektan fiyatları ile satın alabileceğiniz çeşitler için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR