Veteriner Steteskop Modelleri ve Fiyatları

Veteriner steteskop tavsiye ettiğimiz ürünler ve Hauptner marka ürünler kategorimizde satışa sunulmuştur. En iyi veteriner steteskop çeşitleri en uygun fiyat seçeneği ile Çiftlik Mağazam da. Birbirinden farklı, güvenilir Veteriner steteskop modelleri ürün özelliklerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. Veteriner hekimler için özel olarak tasarlanmış olan veteriner steteskop ürünleri ekonomik steteskop fiyatları ile her bütçeye hitap etmektedir. Dünyaca ünlü markalar tarafından üretilmiş olan veteriner steteskop çeşitlerini uygun ödeme koşulları ile sipariş verebilirsiniz.

 

Veteriner Steteskop Nedir?

Steteskop veteriner hekim ya da hekimlerin muayene sırasında hastanın sırt ve göğüs bölgelerindeki sesleri tespit etmeyi sağlayan tıbbi bir cihazdır. Steteskop uzun süreli kullanımlarda ilk günkü dinleme performansını kaybedebilir. Bu nedenle gerekli yedek parçalarının değiştirilmesi gereklidir.


Yedi farklı steteskop yedek parçası bulunmaktadır. Bunlar başlıca;
 

Steteskop zeytini

Diyafram

Y bağlantı hortumu

Hortum

Tambur

Tambur ve hortum bağlantı aparatı

Yedek çatal

 

Veteriner Steteskop Çeşitleri Nelerdir?

Kullanım amacına ve muayene edilecek kişilerin ya da hayvanların yapısına göre veteriner steteskop çeşitleri de farklı özelliklerde üretilmektedir. 


Tek taraflı olan steteskop sadece belli bir bölüme gelen aynı tip hasta üzerinde muayene yapan bölümler için uygunken, çift taraflı steteskop ise her iki yüzeyinde ayrı ses frekansı özelliğinden dolayı çok yönlü kullanım sunmaktadır.


Muayene eden doktorun bölümüne ve vücut yapısına göre değişiklik gösteren veteriner steteskop çeşitleri şu şekildedir;

 

Tek Taraflı Steteskop

Çift Taraflı Steteskop

Yetişkin Steteskop

Pediatrik Steteskop

Kardiyolojik Steteskop

 

Steteskop Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır?

Steteskop modelleri doktorların yanı sıra veteriner hekimler tarafından da yaygın şekilde kullanılmaktadır. Doktorlar steteskop çeşitlerini hastalarını kontrol esnasında kullanmaktadır. Veteriner hekimler ise hayvanların muayenesi esnasında steteskopları kullanırlar. En iyi veteriner steteskop çeşitleri arasındaki, veteriner steteskop tavsiye ettiğimiz ürünler için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Veteriner steteskop tavsiye ettiğimiz ürünleri en uygun veteriner steteskop fiyatları ile hemen şimdi satın alabilirsiniz.

 

Veteriner Steteskop Ne İçin Kullanılır?

Dedeks ve Haupter gibi birbirinden farklı veteriner steteskop markaları tarafından üretilmiş olan steteskop çeşitleri veteriner hekim ve beşeri hekimlikte sıkça kullanılır. Kaliteli ve en iyi veteriner steteskop modelleri, fizyolojik ve patolojik seslerin hepsinin toplanıp hekim kulağına iletilmesini sağlamaktadır. Günümüz ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlanmış olan stetoskoplar, kusursuz performans için maksimum akustik hassasiyeti sunmaktadır. Veteriner hekimlerce kullanılan stetoskop çeşitleri hem muayene hem de teşhis için sıkça kullanılır.

 

Veteriner Steteskop Fiyatları

Veteriner steteskop fiyatları, Veteriner steteskop markaları ve ürünlerin özelliklerine göre farklılık göstermektedir. En uygun Veteriner steteskop fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz kaliteli ve dayanıklı Veteriner hekim steteskop ürünleri çok satan çeşitler arsındadır. Ses iletimini sağlandığı Veteriner steteskop çeşitleri ürün özellikleri ve Veteriner steteskop görsellerini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

 

Veteriner steteskop tavsiye ettiğimiz çeşitler arasındaki Hauptner Veteriner steteskop modelleri en uygun veteriner steteskop fiyatları ile Çiftlik Mağazam da. Veteriner steteskop fiyatlarını detaylı şekilde inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz steteskop'u hemen sipariş verebilirsiniz. En uygun fiyatlar ile veteriner steteskoplar Çiftlik mağazam'da.

 

Veteriner Steteskop Markaları Nelerdir?

Hayvanları dinlemek ya da muayene etmek için Veteriner hekimler tarafından kullanılan Veteriner steteskop modelleri birbirinden farklı markalar tarafından üretilmiştir. Yüksek kaliteli ürünleriyle bilinen en popüler Veteriner steteskop markaları tarafından üretilmiş olan Veteriner steteskop modelleri, kullanım kolaylığı sunarken dayanıklı yapıları ile uzun süreli kullanım imkanı da sunmaktadırlar. Dedeks, Hauptner, Littmann ve Kruuse gibi markalar tarafından üretilmiş olan modeller, Veteriner steteskop tavsiye ettiğimiz ürünlerdendir.

 

Littmann Veteriner steteskop, Hauptner Veteriner steteskop ve Kruuse steteskop modelleri arasından seçim yapmak ve ihtiyaçlarınızı en iyi Veteriner steteskop markaları ile karşılamak istiyorsanız kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR