Kova Emziği

Yeni doğan buzağı ve kuzuları emzirmek için kullanılan kova emziği, kauçuk materyallerden üretilmiştir. Emzirme kovaları ayrıca tek emzikli, üçlü emzirme kavası, beşli emzirme kovası çeşitleri için üretilmiş gıdaya uygun bir üründür.

 

Uzun süreli kullanım kolaylığı sağlayan buzağı ve kuzu kova emziği, zaman içerisinde yıpranabilir ya da temizlik esnasında deforme olabilir. Bu nedenle buzağı emzikleri, kova emzikleri ya da süt içirme kapları kesinlikle her kullanımın ardından dezenfekte edilmelidir.

 

Buzağı Kova Emziği

Buzağı kova emziği, yeni doğmuş buzağıların süt ve benzeri ürünlerini güvenli ve sağlıklı bir şekilde tüketmeleri için kullanılan ürünlerdendir. Buzağıların doğduktan sonraki ilk zamanlarında beslenmeleri, büyümeleri ve sağlıklı gelişmeleri son derece önemlidir. Hayati önem taşıyan bu süreçte buzağı kova emziği buzağı yetiştiricilerin işlerini kolaylaştırmaktadır. Buzağı kova emziği modelleri, genel olarak kauçuk ya da silikon gibi sağlam ve esnek malzemelerden üretilmektedir. Doğal emzirme sürecini taklit eden ve buzağılara hem rahatlık hem de kontrol sağlayan buzağı kova emzikleri, buzağıların ağız ve diş yapısına herhangi bir zarar vermemektedir.

 

Kova emziği, rahatlıkla çıkarılabilir ve temizlenebilir. Bu durum bakteri birikimine engel olur ve buzağıların sağlıklı kalmasında önemli rol üstlenir. Kova emzikleri kalite standartlarına uygun şekilde üretildiğinden dolayı, buzağıların sağlıklı büyümelerini desteklemektedir. Buzağıların ihtiyaç duyduğu tüm besinleri alabilmelerini sağlayan buzağı kova emzikleri kategorimizde yer almaktadır. En uygun buzağı kova emziği fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz buzağı kova emzikleri arasından, buzağılarınızın ihtiyaçlarına en uygun olanını detaylı şekilde inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Buzağıların ilk aylarındaki beslenme sürecini kolaylaştıran ve optimize eden buzağı kova emziği modelleri, buzağıların sağlıklı ve güçlü büyümelerini desteklerken, aynı zamanda çiftçilere de kolaylık sunmaktadır.

 

Buzağı Kova Emziği Fiyatları

Buzağı kova emziği fiyatları, birçok etkenden dolayı değişiklik göstermektedir. Kova emziği fiyatlarına etki eden temel husus, kullanılan malzemenin kalitesidir. Kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiş olan kova emzikleri, daha az kaliteli ya da standart malzemeler kullanılarak üretilmiş olan kova emziklerine kıyasla daha pahalıdır. Buzağı kova emziği fiyatlarını etkileyen faktörler arasında marka da yer almaktadır. Çünkü popüler markaların buzağı kova emziği ürünleri genellikle daha yüksek fiyatlıdır. Tasarım karmaşıklığı da buzağı emzirme kovası modellerinde kullanılabilen emziklerin fiyatlarına etki etmektedir. Ancak buzağı emzirme kovası çeşitlerinde kullanılan emzikler genel olarak çok ekonomiktir. En uygun fiyatla satın alabileceğiniz kaliteli ve en iyi buzağı kova biberon emziği ürünleri Çiftlik Mağazam’da.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR