Tek Kullanımlık Tulum

Tek Kullanımlık Tulum Nonwoven kumaştan üretilmiş metre karesinde 20 gr kumaştan başlayıp 80 gr kumaş içerecek şekilde tasarlanmış kullan at tulum çeşitidir. Tek kullanımlık tulumlar kumaş gramajına göre suyu itme özelliğine sahiptir. Yanıcı bir maddeden üretilmiş olan nonwoven kumaş parlayıcı bir madde değildir.


Kullan at iş tulumu modelleri arasında Lamineli Tulum spunbod nonwoven kumaştan üretilmiş ve su geçirmez yapıdadır. Tek kullanımlık tulum, çalışanların sağlığının korunması adına çalışma ortamında kullanılması gerekklidir. Pratik kullanıma sahip olması nedeni ile tulumlar çok fazla kullanılmaya başlamıştır.


Tulumların kullanılacakları alan ve kullanım amaçları oldukça önemlidir. Tulumların kullanıldıkları alan tüm bedenin ve başın korunması ya da hijyen sağlanması gereken bir alan ise kapşonlu ve tüm bedeni kapatacak şekilde tasarlanmaktadır. Aynı zamanda bu tulumlarda kısa ve tek hamlede giyilebilecek tulumların yanında ayakları ve kolları tamamen kapatan lastikli tasarlanan tulumlar da bulunmaktadır.


Kullan at özelliğine sahip olan tulumların kalite farkı kullanıldığı alandaki işin riskine göre değişiklik göstermektedir. Kullanacak olan kişinin zarar görme riskine göre kapşunlu ve galoşlu olarak üretilen tek kullanımlık tulumlar da bulunmaktadır.
 

Tulumların kullanım alanlarında biri de olay yeri incelemesinde bulunan kişilerin kullandıkları tulumlardır. Bu tulumların kullanım amacı kullanıcıyı korumanın yanında hijyen sağlamasıdır. Bu nedenle tüm vücudu kapatan tek kullanımlık tulumlar kullanılmaktadır. Tek kullanımlık tulumların temin edilmesinde bize başvurabilir gerekli yardım ve indirimlere sahip olabilirsiniz.


İş alanlarında ve çalışma ortamlarında hijyen sağlayabilmek için birtakım ürünler kullanılmaktadır. Kullan at özelliği taşıyan bu ürünler birçok alanda kullanılmaktadır. İş güvenliği uzmanları tarafından önerilen tek kullanımlık tulum çeşitlerinin çalışanların yaptıkları işin riskini ortadan kaldıracak özellikleri bulunmaktadır. Çalışan insanların sağlığını korumak için iş yerlerinde tek kullanımlık tulum kullanılması gerekmektedir. Pratik kullanım özelliği taşıyan bu tulumlar fazlası ile kullanılmaya başlanmıştır.
 

Tek kullanımlık tulum modelleri geri dönüşüm özelliğine sahiptir ve doğaya zarar vermezler. En ucuz Tek kullanımlık tulum, kullanım alanına göre değişik şekillerde ve modellerde üretim yapılmaktadır. Tek Kullanımlık Beyaz Tulum modellerinin kullanıldığı çalışma ortamının risk durumu, tulumun özelliğini belirlemektedir. Risk seviyesine göre kapişonlu, fermuarlı, kolları ve ayakları lastikli, boyu uzun, boyun kısmı kapalı biçimde tela tulum üretim yapılmaktadır. Böylelikle koruyucu tulum, çalışanların bulundukları ortamda zarar görmelerini önlemektedir.
 

Tek kullanımlık tulum modelleri, değişik ortamlara giren bireylerin dışarıdan mikrop ve bakterileri içerideki hijyenik ortama getirmelerini engellemek amacıyla da kullanılmaktadır. Kullan at tulum kullanan kişiler normal kıyafetlerinin üstüne beyaz tulum giyerek hijyenik ortama girebilmektedirler. Kategorimizde tek kullanımlık tulum, tela tulum, tek kullanımlık lamine tulum, koruyucu tulum, tek kullanımlık tulum 50 gr, tek kullanımlık tulum 40 gr ve tek kullanımlık beyaz tulum çeşitleri yer almaktadır. Tek kullanımlık tulum toptan siparişlerinizde oldukça uygun fiyatlarla satış yapmaktayız.
 

Tek Kullanımlık Tulum Modelleri

Tek Kullanımlık Tulum kumaşı tela ve lamineli olarak üretilmektedir. Tek kullanımlık tulum çeşitleri oldukça hafif ve yer kaplamayan özelliğe sahiptirler. Kullan-at Tulum kullanıldığı alana göre kalınlığı ve özellikleri farklılaşmaktadır. Bu nedenle tek kullanımlık beyaz tulum çeşidinin kullanılacağı alan ve kullanım amacı fazlası ile önemlidir.

Kullan-at Tulum modellerinin kullanıldığı alan bütün bedenin ve kafanın korunması ya da hijyen sağlanması gereken bir alan ise bu tulumlar kapişonlu ve bütün bedeni kapatacak biçimde üretilmektedir. Tek kullanımlık tulum çeşitlerinde kısa ve tek hamlede giyilebilecek tulumların yanı sıra ayakları ve kolları tamamen kapatan ve lastikli tasarlanan tela tulum modelleri de yer almaktadır. Tek kullanımlık lamine tulum çıt çıtlı tasarımlarının yanı sıra cırt cırtlı tasarımları da yer almaktadır.
 

Tela Tulum çeşitlerinin kullanıldığı iş, kullan at tulumların modelini de belirlemektedir. Kullan at tulum modellerinin en belirgin özelliği nefes alabilen ve sıkmayan bir özelliğe sahip olmalarıdır. Tek kullanımlık beyaz tulum Anti-alerjik özelliği sayesinde sağlıklı bir kullanıma sahiptir.

 

Ayrıca kullan at tulumlar su itici ve alev geciktirici özelliği ile de güvenli kullanım için idealdir. Koruyucu tulum bakteri oluşturmaz, hafif ve yumuşaktır. Rahat bir biçimde giyilip çıkartılabilmektedir. Değişik renklerde ve beden ölçülerinde üretim yapılan koruyucu tulum belden el kısmından ve ayak kısmından lastikli olarak tasarlandığı için kullanıcısının rahat etmesi sağlanmaktadır. 


Tek Kullanımlık Tulum Fiyatları

Kategorimizde yer alan tek kullanımlık tulum fiyatları çok ekonomiktir. Koruyucu tulum kullanım alanı olarak farklılık göstermektedir. Tulumlar Tek kullanımlık boyacı tulum, Kasapların kullandıkları tulumlar, kimyasal sanayinde kullanılan tulumlar, ilaç sanayinde kullanılan tulumlar, hayvan çiftliklerinde kullanılan tulumlar, veterinerlerin kullandığı tulumlar, olay yeri incelemesinde kullanılan tulumlar olmak üzere pek çok kullanım alanı bulunmaktadır. 

 

Kullan at tulumlar kullanım alanının yaygın olmasının yanında kalite bakımından da değişik pek çok farklı özelliğe sahiptirler. Kullan at tulum modellerinin kalite farkı kullanıldığı alandaki işin riskine göre farklılaşmaktadır. Tek kullanımlık tulumların toplu siparişinde oldukça cazip fiyatlarla satışı firmamız tarafından yapılmaktadır.

 

Tek Kullanımlık Tulum Kullanım Alanları

Tek kullanımlık tulum kullanım alanları çeşitlilik göstermektedir. Hem hijyen hem de güvenlik amacı ile kullanılan tek kullanımlık tulum ürünleri veterinerlik hizmetlerinden sağlık sektörüne, boyacılık sektöründen gıda sektörüne kadar pek çok alanda kullanılmaktadır. Tavuk ve yumurta üreticiliğinde de kullanılan tek kullanımlık tela tulum ürünleri, seracılık ve ilaçlama alanlarında da kullanılmaktadır. Çalışanlar için iş güvenliği sağlayan tek kullanımlık tulum modellerinin kullanımı oldukça yaygındır. Bulunduğunuz sektör kullanıma uygun olan özelliklere sahip tek kullanımlık tulum modelleri arasından seçim yapmak ve en uygun tek kullanımlık tulum fiyatları ile satın almak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Tek kullanımlık tulum en ucuz fiyat seçeneği ile Çiftlik Mağazam’da.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR