Adet
₺45,63 KDV Dahil
₺57,18 KDV Dahil
Adet
₺99,90 KDV Dahil
₺115,00 KDV Dahil
Adet
₺8,70 KDV Dahil
₺11,00 KDV Dahil
1

Sağımcı Elbiseleri

Çiftlik hayatında kullanılmak için özel olarak üretim yapılan iş kıyafetleri ve işçi tulumları birçok avantaj sunmaktadır. Zorlu işlerin yol açtığı kirlerden bedeninizi korumak ve bedeninizi dış etkenlere karşı güvenlik altına almak için değişik meslekler için üretim yapılan giyim ürünleri, çalışma hayatının olmazsa olmaz kıyafetleridir.
 

Açık hava koşullarında çalışan bireyler için üretilmiş su geçirmez yağmurluklar ve tulumlar performansınızı muhafaza ederek işlerinizi yapabilmenizi sağlar. Özel kaplamaları sayesinde suyu çekmeyen ve kumaştan uzaklaştıran yağmurluklar ve tulumlar neticesinde üzerinizde ekstra ağırlık oluşmaz. Kapüşon yapısına sahip olan yağmurluklar ve tulumlar sayesinde yoğun yağışlardan korunarak, olumsuz hava şartlarından etkilenmeden işlerinize devam edebilirsiniz. İş kıyafetleri ve işçi tulumları hem alternatif beden ölçülerine hem de yaygın renk çeşitliliğine haiz olduğu için talep ettiğiniz ürünü bulmanız kolaylaşır.
 

İş Kıyafeti ile Kirlerden Korunun
 

İşçi kıyafetleri, fiziksel bakımdan kirlerden korunmanızı mümkün kılar. Ayrıca firma çalışanlarının daha kurumsal bir görünüm kazanmasına olanak sağlar. İş kıyafetleri ve işçi tulumları gibi kıyafet çeşitleri ile çok yönlü avantajlar elde edebilirsiniz. Bu tür kıyafetler içerisinde bulunan sağım kolluğu ve tek kullanımlık tela tulumlar hem kapalı ortamlarda çalışanlar için hem de açık ortamlarda işlerini yapanlar için alternatif imkanlar sunar.
 

Fermuarlı tasarımlarıyla zarif bir görünüm kazanan tek renkli tulumlar ahırda ya da çiftlikte kullanabilir modeller arasında yer almaktadır. İklim ve ortam şartlarına bağlı olarak tulumunuzun önünü açık veya kapalı tutabilirsiniz. Tek kullanımlık tela tulumlar iş anında kullanıp, işiniz bittiğinde atabileceğiniz formatta üretilmiştir. Sağımcı elbiseleri tek kullanımlık özellikleri ve cazip fiyat avantajı ile çiftlik çalışanlarının beğenisini kazanmaktadır.
 

Ayakları koruyan ve hava koşullarına dayanıklı çizmeler kaliteli yapısı ve galoş gibi aksesuarları ile çiftlik çalışanlarına kullanım kolaylığı ve hijyen sağlıyor.