Süt Sağım Önlüğü Modelleri ve Fiyatları

Süt sağım önlüğü modelleri ve süt sağımcı önlüğü beyaz çeşitleri, profesyonel olarak tarım alanlarında ve çiftliklerde çalışırken kullanmak için idealdir. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan sağımcı önlükleri, sağımcı önlüğü ekonomik fiyat seçeneği ile her bütçeye hitap etmektedir. Yırtılmalara karşı oldukça dayanıklı olan süt sağım önlüğü çeşitleri uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Avantajlı ve kullanışlı süt sağımcı önlüğü özellikleri ve fiyatlarını kategorimizden detaylı şekilde inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Çiftlik hayatında kullanılmak için özel olarak üretim yapılan iş kıyafetleri ve işçi tulumları birçok avantaj sunmaktadır. Zorlu işlerin yol açtığı kirlerden bedeninizi korumak ve bedeninizi dış etkenlere karşı güvenlik altına almak için değişik meslekler için üretim yapılan giyim ürünleri, çalışma hayatının olmazsa olmaz kıyafetleridir.

 

Açık hava koşullarında çalışan bireyler için üretilmiş su geçirmez yağmurluklar ve tulumlar performansınızı muhafaza ederek işlerinizi yapabilmenizi sağlar. Özel kaplamaları sayesinde suyu çekmeyen ve kumaştan uzaklaştıran yağmurluklar ve tulumlar neticesinde üzerinizde ekstra ağırlık oluşmaz. Kapüşon yapısına sahip olan yağmurluklar ve tulumlar sayesinde yoğun yağışlardan korunarak, olumsuz hava şartlarından etkilenmeden işlerinize devam edebilirsiniz. İş kıyafetleri ve işçi tulumları hem alternatif beden ölçülerine hem de yaygın renk çeşitliliğine haiz olduğu için talep ettiğiniz ürünü bulmanız kolaylaşır.

 

Sağımcı Önlüğü Nedir?

Süt sağılan hayvanlarda sağım esnasında sağıcının üzerinin kirlenmemesi ya da ıslanmaması için giyilen, özel bir koruyucu olan giysilere sağımcı önlüğü denilmektedir. Süt sağılırken olabilecek her türlü kirlenme veya hijyen için kullanabileceğiniz, rahat çalışma imkanı sunan sağımcı önlükleri, genellikle boyundan bağlanan ve bacak arasına kadar uzanan bir kıyafettir. Ön kısmı tamamen kapalı olan ve sağıcının kıyafetlerini koruyan sağımcı önlüğü mavi, sağımcı önlüğü beyaz, Deteks doğum ve sağım apronu sağımcı yıkama önlüğü modelleri sağıcının hareketlerini kısıtlamaz. Küçük, orta veya büyük çaplı süt çiftliklerinde kullanabileceğiniz sağımcı önlükleri ekonomik fiyatlarla Çiftlik Mağazam’da.

 

Süt Sağım Önlüğü ve İş Kıyafeti ile Kirlerden Korunun

İşçi kıyafetleri, fiziksel bakımdan kirlerden korunmanızı mümkün kılar. Ayrıca firma çalışanlarının daha kurumsal bir görünüm kazanmasına olanak sağlar. İş kıyafetleri ve işçi tulumları gibi kıyafet çeşitleri ile çok yönlü avantajlar elde edebilirsiniz. Bu tür kıyafetler içerisinde bulunan sağım kolluğu ve tek kullanımlık tela tulumlar hem kapalı ortamlarda çalışanlar için hem de açık ortamlarda işlerini yapanlar için alternatif imkanlar sunar.

 

Fermuarlı tasarımlarıyla zarif bir görünüm kazanan tek renkli tulumlar ahırda ya da çiftlikte kullanabilir modeller arasında yer almaktadır. İklim ve ortam şartlarına bağlı olarak tulumunuzun önünü açık veya kapalı tutabilirsiniz. Tek kullanımlık tela tulumlar iş anında kullanıp, işiniz bittiğinde atabileceğiniz formatta üretilmiştir. Sağımcı elbiseleri tek kullanımlık özellikleri ve cazip fiyat avantajı ile çiftlik çalışanlarının beğenisini kazanmaktadır.

 

Ayakları koruyan ve hava koşullarına dayanıklı çizmeler kaliteli yapısı ve galoş gibi aksesuarları ile çiftlik çalışanlarına kullanım kolaylığı ve hijyen sağlıyor.

 

Sağımcı Önlüğü Fiyatları

Sağımcı önlüğü fiyatları ürünlerin markasına, ölçülerine, kalınlığına, paket içi adet sayısına ve üretilirken kullanılan materyale göre farklılık göstermektedir. Yaygın kullanım alanına sahip, kaliteli malzemelerden üretilmiş olan sağımcı önlükleri genel olarak çok ekonomiktir. Sağımcı önlüğü ekonomik fiyatlarla satın alabileceğiniz çeşitleri sağımcı standı, süt teknesi, evde yahut çiftliklerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kerbl ve daha pek çok marka tarafından üretilmiş olan, dayanıklı profesyonel sağımcı önlüğü modelleri en uygun sağımcı önlüğü fiyatları ile Çiftlik Mağazam’da.

 

Sağımcı Önlüğü Ne İşe Yarar?

Sağımcı önlüğü modelleri, sağım yapanlar ya da veteriner hekimler tarafından kullanılan ürünlerden olup çok işe yaramaktadırlar. Sağım yapılırken sütün sıçramasını ve kıyafetlerin kirlenmesini sağımcı önlükleri önlemektedir. Kısacası sağımcı önlüğü, sağım anında kullanılan koruyucu bir önlüktür.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR