Büyükbaş Meme Hijyen Ürünleri

Süt veren hayvanlar da meme sağlığı son derece önemlidir. Meme sağlığı kadar meme hijyeni de dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesidir. Hijyen bir bütün olduğundan yapılacak olan uygulamalar ve kullanılacak olan meme hijyen ürünleri koruyucu amaçlı olmalıdır.

 

Bu yüzden kullanılacak olan büyükbaş meme hijyen ürünleri, yıl içerisinde doğru seçilmesi, mevsime, zamana, işletmenizin şartlarıa uygun ve en önemlisi belirli periyodik aralıklar ile farklı kimyasal etkinliğe sahip ürünler tercih edilmesi önemlidir.

 

Meme hijyeni konusunda gerek sağım öncesi gerekse sağım sonrası kullanılan meme hijyen ürünleri amacına uygun uygulama yöntemleri ile kullanılmalıdır.

 

Büyükbaş Meme Hijyeni Ürünleri

Sağım Öncesi Meme Daldırma Kabı Köpüklü: Büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarda mastid olgusundan korunmak için kullanılan meme daldırma kabıdır. Sağım önecesi meme daldırma kabı köpüklü ile sağım öncesi dezenfektanı köpürtülerek dikey bir şekilde 2 ya da 3 saniye her meme başına uygulanmaktadır.

 

Meme Temizleme Kağıdı: Büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarda sağımdan önce memelerdeki kirlerin alınması ve kaba temizlik için kullanılan bir üründür. Meme temizleme kağıdı ihtiyaç duyulduğu zaman sağım sonrası temizlik için de kullanılmaktadır.

 

En kaliteli meme bakım ürünleri ve meme bakım dezenfektanı çeşitleri ile ihtiyaç duyulan hijyeni kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Uzun süreli etkili, büyükbaş meme hijyen ürünleri ve hayvan meme bakım ekipmanları kategorimizde sizleri beklemektedir.

 

Sağım öncesi meme dezenfektanı çeşitlerinin yanı sıra meme dezenfektanı ve ürünleri büyükbaş hayvanları sağıma hazır hale getirir. Fazlası ile güçlü ve geniş etki alanına sahip, inek memesi dezenfektanı çeşitleri ve sağım öncesi meme dezenfektanı çeşitleri mikroorganizma kaynaklı hastalıkları engellediği için çok satanlar arasındadır. En kaliteli ve en iyi meme bakım dezenfektanı çeşitlerini en uygun fiyat seçenekleri ile sipariş vererek büyükbaş hayvanlarda meme hijyenini ve temizliğini sağlayabilirsiniz.

 

Meme Hijyen Ürünleri Fiyatları

Büyükbaş hayvanlarda zararlı mikroorganizma nedenli hastalıkların oluşmasını önleyen meme hijyen ürünlerinin fiyatları farklılık göstermektedir. Fazlası ile güçlü ve yanı sırada geniş bir etkiye sahip özellikteki meme hijyen ürünleri fiyatları çok uygundur. Sayberk, Kerbl ve Worldchem gibi birbirinden farklı markalar tarafından üretilmiş olan meme hijyen ürünleri fiyatları üründen ürüne değişmektedir. Büyükbaş meme hijyen ürünlerinin taşımış olduğu özelliklerde fiyatlara etki etmektedir. Büyükbaş hayvanlarda meme hijyeni ve sağlığı için kullanabileceğiniz meme hijyen ürünleri en uygun fiyat seçeneği ile Çiftlik Mağazam’da.

 

Büyükbaş Meme Hijyen Ürünleri Çeşitleri Nelerdir?

Büyükbaş meme hijyen ürünleri çeşitleri, büyükbaş hayvanlarda meme hijyenini sağlamak için ideal olan ürünlerden olup çok çeşitli türleri bulunmaktadır. Meme temizleme ve meme dezenfekte ürünleri, meme kurutma bezleri ve meme daldırma kabı gibi ürünler büyükbaş meme hijyen ürünleri çeşitleri arasında yer almaktadır. Meme uçları için kremler ya da losyonlar, meme temizleme kağıdı ve meme ucu koruyucu kapaklar gibi çeşitler de çok satan büyükbaş meme hijyen ürünlerindendir. Meme sağlığını korumak ve enfeksiyon riskini minimuma indirmek için kullanabileceğiniz kaliteli ve en iyi büyükbaş meme hijyen ürünleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR