₺78,22 KDV Dahil
₺112,30 KDV Dahil
₺55,77 KDV Dahil
₺68,88 KDV Dahil
₺36,00 KDV Dahil
₺40,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
₺34,39 KDV Dahil
₺41,28 KDV Dahil
₺6,62 KDV Dahil
₺11,61 KDV Dahil
₺99,94 KDV Dahil
₺109,26 KDV Dahil
₺22,88 KDV Dahil
₺28,75 KDV Dahil
₺28,63 KDV Dahil
₺33,35 KDV Dahil
₺18,28 KDV Dahil
₺27,60 KDV Dahil
₺125,00 KDV Dahil
₺145,00 KDV Dahil
₺125,00 KDV Dahil
₺145,00 KDV Dahil
1 2 >

Sargı Bezi & Bandajlar


Büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar için kullanılan sargı bezi, bandajlar travmalara bağlı çıkık, kırık, ezilme gibi durumlardatravma bölgesinin hareket etmemesi için kullanılan malzemelerdir.

 

Sargı bezi çeşitleri yaygın ürün yelpazesine sahiptir. Ancak hepsinin temel amaçları hemen hemen aynıdır. Kendinden yapışkanlı bandajlar da hayvan türlerinin tamamına uygun bantlardır. Lastikli örme bez dukuya sahip elastik bandajlar hayvanların ya da insanların travmaya bağlı yaralarında ya da pansumanları sırasında sargıya alınmalarında kullanılmaktadır.

 

Yapışkanlı olan bandajlar ayrıca büyükbaş tırnak bakımı sonrasında yaraların partiküllerle ve kirlerle temasını önlemek adına toynaklara saırlan yapışkanlı elastik bandaj hava geçirgenliği nedeni ile hızlı bir iyileşme süreci sağlamaktadır.

 

Ayak bandajları ise veteriner hekimlerin ve tırnak bakım teknisyenlerinin tırnak bakımı sonrasında, hayvanların tırnaklarını kötü ortamdan kurtarmak için katran karışımlı bir solüsyon ile kaplanmış sargı bezidir.

 

Alban ve Kerbl gibi farklı markalara ait elastik bandaj modelleri, elastik özelliğinden dolayı veteriner hekimlere kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Polyesterden yapılmış, kendinden yapışkanlı elastik bandaj çeşitleri ile sargı bezi ihtiyaçlarınızı kategorimizde bulabilirsiniz. Veteriner hekimlere özel Bandaj ve sargı ekipmanları en uygun fiyatla Çiftlik Mağazam da.

 

Elastik sargı bezi modelleri ve bandaj çeşitleri gözenekli yapıları sayesinde kullanıldığı bölgede hava akışını mümkün kıldığı için çok da sağlıklıdır. Ağır olmayan yapısı ile kolay kullanım sunan sargı bandajı modelleri en uygun bandaj fiyatları ile satışa sunulmuştur. Yaralanma gibi birçok farklı durumun tedavisi esnasında kullanılan sargı bezleri ve bandaj modelleri farklı ambalaj seçenekleri ile Çiftlik Mağazam da.

 

Elastik Bandaj Fiyatları ve Modelleri

Elastik sargı bezi fiyatları ve Bandaj fiyatları markalara ve ürün özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Sargı bezi, sargı bandajı, bandaj ve elastik sargı bezi fiyatlarını detaylı şekilde incelemek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Veteriner hekimler müdahale sonrasında açık yaranın üstünü kapamak için sargı bezi ve bandaj kullanmaktadırlar. Farklı boyutlardaki sargı bezi ve elastik bandaj modellerini inceleyerek hemen satın alabilirsiniz.

 

Elastik Bandaj

Elastik bandaj çeşitleri tıbbi malzemeler arasında yer almakta olup veteriner hekimler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Burkulma, kırık, çıkık, lif yırtıkları ve yaralanma esnasında kullanılan esnek bandajlar hastalıkların tedavisinde de kullanılmaktadır. Elastik bandaj çeşitleri ayrıca ameliyat sonrası destek ve stabilizatör görevi üstlenmektedir. Lateks ve pamuk ipliğinden üretilmiş olan elastik bandajlar, tedavi edilecek olan bölgenin nefes almasını sağlamaktadır. Meydana gelebilecek yaralanmalar da ve kazalarda elastik bandaj kullanımı yapılmaktadır. Elastik bandajlar ilk yardım amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Kaliteli ve en iyi bandaj modelleri, yüksek basınç özellikli dokusundan dolayı bağ dokusu hasarlarında da kullanılmaktadır. Kolay kolay deforme olmayan ve yeniden kullanıma uygun bandajlar yıkanabilir özelliğe sahiptir. Kendisine ve de kullanıldığı yüzeye yapışarak güvenli sabitleme yüzeyi oluşturan elastik bandajlar, gözenekli yapısı ile sarıldığı bölgede hava sirkülasyonu sağlamaktadır. 

 

Sargı Bezi Çeşitleri Nelerdir?

Sargı bezi çeşitleri arasında birbirinden farklı formda ürünler bulunmaktadır. Vücudun hasar gören yerinin koruması veya hareketsiz bırakılması için kullanılan sargı bezi, bandaj ürünlerinin elastik ve alçılı gibi çeşitleri de mevcuttur. Hasar görmüş yahut zedelenmenmiş bölgelerde sarma işlemi yapabileceğiniz sargı bezi çeşitleri arasındaki elastik sargı bezi, yapışkanlı sargı bezi, alçılı sargı bezi ve hidrofil sargı bezi çeşitleri çok satan ürünlerdendir. Kanamaların olduğu bölgelerde de kullanabileceğiniz sargı bandı çeşitleri ve sargı bezi çeşitleri mikropların üremesinin önüne geçerek iyileşme sürecine hız kazandırmaktadır. Yapıştırarak veya sararak kullanabileceğiniz farklı uzunluklara sahip sargı bezi çeşitleri ekonomik sargı bezi fiyatları ile Çiftlik Mağazam’da.

 

Bandaj ve Sargı Ekipmanları

Veteriner hekim malzemeleri ve veteriner muayene ürünleri arasında yer alan bandaj ve sargı ekipmanları, hayvanlara müdahale sonrasında kullanılmaktadır. Açık yaranın üstünü kapamada kullanılan bandaj ve sargı bezleri yapışkan özel formüle sahiptir. Birbirinden farklı markalar tarafından üretilmiş olan kaliteli ve en iyi sargı bezi ve bandajlar, farklı ebatları ile tüm ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamaktadır. Sargı bezi ve bandaj çeşitlerinin yanı sıra, veteriner hekimlere özel steril gazlı bez, alçılı sargı bez ve pamuk gibi daha birçok malzemeyi kategorimizden detaylı şekilde inceleyerek hemen temin edebilirsiniz.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR