₺179,90 KDV Dahil
₺244,24 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
₺18,75 KDV Dahil
₺23,77 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
₺11,18 KDV Dahil
₺13,73 KDV Dahil
₺3,15 KDV Dahil
₺3,87 KDV Dahil
₺2,26 KDV Dahil
₺2,76 KDV Dahil
₺70,20 KDV Dahil
₺80,00 KDV Dahil
₺10,24 KDV Dahil
₺12,57 KDV Dahil
₺18,75 KDV Dahil
₺23,77 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
₺14,33 KDV Dahil
₺17,59 KDV Dahil
₺8,60 KDV Dahil
₺10,56 KDV Dahil
₺71,66 KDV Dahil
₺87,98 KDV Dahil
1 2 >

Sargı Bezi & Bandajlar


Büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar için kullanılan sargı bezi, bandajlar travmalara bağlı çıkık, kırık, ezilme gibi durumlardatravma bölgesinin hareket etmemesi için kullanılan malzemelerdir.

 

Sargı bezi çeşitleri yaygın ürün yelpazesine sahiptir. Ancak hepsinin temel amaçları hemen hemen aynıdır. Kendinden yapışkanlı bandajlar da hayvan türlerinin tamamına uygun bantlardır. Lastikli örme bez dukuya sahip elastik bandajlar hayvanların ya da insanların travmaya bağlı yaralarında ya da pansumanları sırasında sargıya alınmalarında kullanılmaktadır.

 

Yapışkanlı olan bandajlar ayrıca büyükbaş tırnak bakımı sonrasında yaraların partiküllerle ve kirlerle temasını önlemek adına toynaklara saırlan yapışkanlı elastik bandaj hava geçirgenliği nedeni ile hızlı bir iyileşme süreci sağlamaktadır.

 

Ayak bandajları ise veteriner hekimlerin ve tırnak bakım teknisyenlerinin tırnak bakımı sonrasında, hayvanların tırnaklarını kötü ortamdan kurtarmak için katran karışımlı bir solüsyon ile kaplanmış sargı bezidir.

 

Alban ve Kerbl gibi farklı markalara ait elastik Bandaj modelleri, elastik özelliğinden dolayı veteriner hekimlere kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Polyesterden yapılmış, kendinden yapışkanlı elastik bandaj çeşitleri ile sargı bezi ihtiyaçlarınızı kategorimizde bulabilirsiniz. Veteriner hekimlere özel Bandaj ve sargı ekipmanları en uygun fiyatla Çiftlik Mağazam da.

 

Elastik sargı bezi modelleri ve bandaj çeşitleri gözenekli yapıları sayesinde kullanıldığı bölgede hava akışını mümkün kıldığı için çok da sağlıklıdır. Ağır olmayan yapısı ile kolay kullanım sunan sargı bandajı modelleri en uygun bandaj fiyatları ile satışa sunulmuştur. Yaralanma gibi birçok farklı durumun tedavisi esnasında kullanılan sargı bezleri ve bandaj modelleri farklı ambalaj seçenekleri ile Çiftlik Mağazam da.

 

Elastik Bandaj Fiyatları ve Modelleri

Elastik sargı bezi fiyatları ve Bandaj fiyatları markalara ve ürün özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Sargı bezi, sargı bandajı, bandaj ve elastik sargı bezi fiyatlarını detaylı şekilde incelemek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Veteriner hekimler müdahale sonrasında açık yaranın üstünü kapamak için sargı bezi ve bandaj kullanmaktadırlar. Farklı boyutlardaki sargı bezi ve elastik bandaj modellerini inceleyerek hemen satın alabilirsiniz.