Tırnak Kesme Diski Yedek Bıçağı

Profesyonel tırnak bakımı için yenilikçi tırnak kesme diski yedek parçaları, kolay kullanım sağlamaktadır. Tırnak kesme diskleri bıçakların geometrik dizilimi için en ideal biçimde geliştirilmiştir. Parçalar tek başına kolaylıkla değişebilmektedir.

 

7 Bıçaklı Tırnak Diski Yedek Bıçağı
Geliştirilmiş hali ile daha iyi bir bileme performansı sunan 7 bıçaklı tırnak diski yedek bıçağı, kolay kullanım sağlamaktadır. Uzun ömürlü olan yedek bıçak, ile kesilen tırnaklar kolayca düşmektedir. Çalışılan yerde daha iyi görüntü sağlamaya yardımcı olur.

 

Çift taraflı kullanım için ideal olan kesme parçalarını tek başına değiştirmek mümkündür. Yedek parçaların değişimi de oldukça kolaydır. Vidaları kolaylıkla gevşetilebilir.

 

6 bıçaklı Tırnak Kesme Diski Yedek Bıçağı ve 7 bıçaklı Tırnak Kesme Diski Yedek Bıçağı modelleri kesim işlemi gerçekleştiren kullanıcılar ve hayvanlar için son derece konforludur. Kullanım kolaylığı sunan ve vidaları kolaylıkla gevşetilebilen Kerbl marka tırnak kesme diski yedek bıçağı modelleri ve özelliklerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. En uygun Tırnak Kesme Diski Yedek Bıçağı Fiyatları ile sahip olabileceğiniz modeller uzun ömürlü kullanım süresi ile çok satanlar arasında yer almaktadır.