Tırnak Kesme Diski Yedek Bıçağı

Profesyonel tırnak bakımı için yenilikçi tırnak kesme diski yedek parçaları, kolay kullanım sağlamaktadır. Tırnak kesme diskleri bıçakların geometrik dizilimi için en ideal biçimde geliştirilmiştir. Parçalar tek başına kolaylıkla değişebilmektedir. Profesyonel tırnak kesme diski 6 ya da 7 bıçaklı modelleri, geometrik şekilde optimizme edilmiş kesicilerinden dolayı, tırnaklarda hızlı ve en iyi kesimin yapılmasını sağlamaktadır. Rahat ve titreşimi en düşük seviyede kullanım imkanı sunan tırnak kesme diski yedek bıçakları yaygın ürün yelpazesi ve uygun fiyat seçeneği ile kategorimizde sizleri beklemektedir. Hayvanların tırnağına zarar vermeden ve hızlı şekilde kesim yapan tırnak kesme disklerinde kullanabileceğiniz yedek bıçaklar hem çift taraflı kullanılabilir hem de tek tek değiştirilebilir. Kolay kullanım, diğer modellere kıyasla nispeten çok hafif olan tırnak kesme diski yedek bıçağı modelleri, avantajlı fiyatlarla Çiftlik Mağazam’da.

 

7 Bıçaklı Tırnak Diski Yedek Bıçağı
Geliştirilmiş hali ile daha iyi bir bileme performansı sunan 7 bıçaklı tırnak diski yedek bıçağı, kolay kullanım sağlamaktadır. Uzun ömürlü olan yedek bıçak, ile kesilen tırnaklar kolayca düşmektedir. Çalışılan yerde daha iyi görüntü sağlamaya yardımcı olur.

 

Çift taraflı kullanım için ideal olan kesme parçalarını tek başına değiştirmek mümkündür. Yedek parçaların değişimi de oldukça kolaydır. Vidaları kolaylıkla gevşetilebilir.

 

6 bıçaklı Tırnak Kesme Diski Yedek Bıçağı ve 7 bıçaklı Tırnak Kesme Diski Yedek Bıçağı modelleri kesim işlemi gerçekleştiren kullanıcılar ve hayvanlar için son derece konforludur. Kullanım kolaylığı sunan ve vidaları kolaylıkla gevşetilebilen Kerbl marka tırnak kesme diski yedek bıçağı modelleri ve özelliklerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. En uygun Tırnak Kesme Diski Yedek Bıçağı Fiyatları ile sahip olabileceğiniz modeller uzun ömürlü kullanım süresi ile çok satanlar arasında yer almaktadır.

 

Tırnak Kesme Diski Yedek Bıçağı Fiyatları

Tırnak diski yedek bıçağı fiyatları değişiklik göstermektedir. Tırnak kesme diski yedek bıçağı fiyatları, ürünlerdeki bıçak sayısına göre de farklılaşmaktadır. Tırnak kesme diski içerisindeki bıçak sayısının yanı sıra ürün özellikleri de tırnak kesme diski yedek bıçağı fiyatlarına etki eden unsurlardandır. Kaliteli ve uzun süreli kullanma uygun tırnak kesme diski yedek bıçağı modelleri arasından beğendiklerinizi en uygun fiyatlarla satın alarak kolaylıkla kullanabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR