Veteriner Muayene Masası


Veteriner muayene masası, kliniklerin en başta gelen demirbaşlarından biridiri. Veteriner operasyonları, acil müdahaleler ve pansumanların yapıldığı bir üründür. Veteriner hekimler muayene masalarının köpek, kedi, egzotik hayvanlar ver yeni doğan buzağıların acil müdahale, genel bakım ve operasyonları için uygundur.


Veteriner muayene masası piston sayesinde üst tablasının açısı ayarlanmaktadır. Böylelikle uzun süre ayakta kaldığınız operasyonlarınızda bel konforunu sağlamakta ve vücut duruş pozisyonunuzu rahatlatmaktadır. Aynı zamanda bir atık su gideri ile üzerinden ameliyat atıklarını birikmeden atık su borusuna ulaştırarak steril müdahale yapmanızı sağlamaktadır.

 

Veteriner malzemeleri çeşitleri arasında yer alan, veteriner muayene masası modelleri en uygun veteriner muayene masası fiyatları ile Çiftlik Mağazam da. Paslanmaz üst tabla ve maksimum özelliklere sahip veteriner muayene masası seçenekleri kategorimizde yer almaktadır. Veteriner operasyon masası çeşitlerini en uygun veteriner muayene masası fiyat seçenekleri ile satışa sunulmuştur. Veteriner operasyon masası modelleri ve özelliklerini inceleyerek, ihtiyacınızı karşılayacak modele Çiftlik Mağazam güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Yönetmeliğe uyumlu veteriner muayene masası modelimiz, veteriner hekimler tarafından sıklıkla talep edilmektedir.

 

Veteriner Muayene Masası Fiyatları

Veteriner ameliyat muayene masası fiyatları ürünlerin markasına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Veteriner muayene masası ölçüleri de veteriner operasyon masaları fiyatlarına etki etmektedir. En uygun veteriner muayene masası fiyatları ile satın alacağınız modelleri hayvanların tedavisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kategorimizde birbirinden farklı ve kaliteli veteriner muayene masası modelleri en uygun veteriner masası fiyatları ile yer almaktadır. Satışa sunmuş olduğumuz en iyi veteriner muayene masası fiyatları hemen hemen her bütçeye hitap etmektedir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR