Veteriner Muayene Masası

Veteriner muayene masası, kliniklerin en başta gelen demirbaşlarından biridiri. Veteriner operasyonları, acil müdahaleler ve pansumanların yapıldığı bir üründür. Veteriner hekimler muayene masalarının köpek, kedi, egzotik hayvanlar ver yeni doğan buzağıların acil müdahale, genel bakım ve operasyonları için uygundur.


Veteriner muayene masası piston sayesinde üst tablasının açısı ayarlanmaktadır. Böylelikle uzun süre ayakta kaldığınız operasyonlarınızda bel konforunu sağlamakta ve vücut duruş pozisyonunuzu rahatlatmaktadır. Aynı zamanda bir atık su gideri ile üzerinden ameliyat atıklarını birikmeden atık su borusuna ulaştırarak steril müdahale yapmanızı sağlamaktadır.

 

Veteriner malzemeleri çeşitleri arasında yer alan, veteriner muayene masası modelleri en uygun veteriner muayene masası fiyatları ile Çiftlik Mağazam da. Paslanmaz üst tabla ve maksimum özelliklere sahip veteriner muayene masası seçenekleri kategorimizde yer almaktadır. Veteriner operasyon masası çeşitlerini en uygun veteriner muayene masası fiyat seçenekleri ile satışa sunulmuştur. Veteriner operasyon masası modelleri ve özelliklerini inceleyerek, ihtiyacınızı karşılayacak modele Çiftlik Mağazam güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Yönetmeliğe uyumlu veteriner muayene masası modelimiz, veteriner hekimler tarafından sıklıkla talep edilmektedir.

 

Veteriner Muayene Masası Ne Demek?

Veteriner hekimlerin hayvanları muayene ya da tedavi etmek için kullandıkları masalara veteriner muayene masası denilmektedir. Dayanıklı ve kolay temizlenebilir malzemelerden üretilmiş olan Veteriner muayene masaları, özel olarak tasarlanmıştır. Hayvanların hem rahat hem de güvenli şekilde muayene edilmesini sağlayan Veteriner muayene masası modelleri kategorimizde yer almaktadır.

 

Çeşitli hayvanların muayene ve tedavisinin gerçekleştirildiği en iyi Veteriner muayene masası modelleri, hayvanların rahat bir şekilde yatırılabileceği tasarıma sahiptir. Veteriner hekimin rahatlıkla muayene ve tedavi yapabileceği şekilde düzenlenmiş olan veteriner muayene masası hayvanların uygun pozisyonda durmasını sağlamaktadır. Farklı türdeki hayvanların muayene ve tedavisinde kullanılan veteriner muayene masası modelleri veteriner kliniklerinde ve hayvan hastanelerinde sıkça kullanılmaktadır. Hayvanlardaki gerekli tedavileri yapmasına yardımcı olan veteriner muayene masaları için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Veteriner Muayene Masası Fiyatları

Veteriner ameliyat muayene masası fiyatları ürünlerin markasına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Veteriner muayene masası ölçüleri de veteriner operasyon masaları fiyatlarına etki etmektedir. En uygun veteriner muayene masası fiyatları ile satın alacağınız modelleri hayvanların tedavisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kategorimizde birbirinden farklı ve kaliteli veteriner muayene masası modelleri en uygun veteriner masası fiyatları ile yer almaktadır. Satışa sunmuş olduğumuz en iyi veteriner muayene masası fiyatları hemen hemen her bütçeye hitap etmektedir.

 

Veteriner Ameliyat Masası

Veteriner cerrahinin ana ekipmanlarından bir tanesi de Veteriner ameliyat masası modelleridir. Hayvanların cerrahi müdahalelerini yapmak üzere tasarlanmış olan Veteriner ameliyat masaları özellik olarak farklılık göstermektedir. Hayvanların kolaylıkla yatırılabileceği, cerrahi müdahalelerin başarılı bir biçimde gerçekleştirilebileceği Veteriner ameliyat masaları hijyenik bir ortam sağlamaktadır. Paslanmaz çelik kullanılarak üretilmiş olan ameliyat masaları, kolaylıkla temizlenmektedir. Ayarlanabilir yüksekliğin yanı sıra eğim gibi özelliklere sahip olan veteriner ameliyat masaları cerrahi işlemleri kolaylaştırırken hayvanların konforunu da artırmaktadır. Hem güvenilir hem de dayanıklı olan Veteriner ameliyat masası modelleri veteriner kliniklerinin olmazsa olmazıdır.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR