Biberon


Buzağı ve kuzuların beslenme düzenlerini sağlamak amacı ile plastikten üretilen biberon, koyun ve keçi hayvancılığından ikizlik oranının yüksek olduğundan anne sütü yetersiz kalacağı için kullanılan bir üründür.


Hayvancılıkta buzağı ve kuzu bakımı için kullanılan biberon ve emzikler sütten kesilmeden anneden ayrılan kuzu ve buzağıların beslenmelerini kolaylaştırmaktadır.


Ayrıca anne karnındaki gelişimini tamamlamayan ya da hasta buzağı ve kuzularda da kuzu ve buzağı biberonları kullanılmaktadır. Biberonla kuzu besleme, biberon ile oğlak ya da buzağı besleme çoğu durumda hayat kurtarıcı olmuştur. En çok tercih edilen biberon ise 500 ml modellerdir.

 

Gıdaya uyumlu plastik hammadde ile üretim yapılmış olan buzağı biberonu modelleri anti statik yapısı ile katkı ve toz tutmayı önlemektedir. Buzağı biberon çeşitlerinin ham maddesinde özel karışımlar yer almaktadır. Bundan dolayı ultraviyole ışınlara ve havanın olumsuz etkilerine karşı içerisindeki sütü korumaktadır.

 

Buzağı biberonu modelleri ve buzağı biberonu çeşitlerinin özelliklerini kategorimizden inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz biberonlara en uygun fiyatla sahip olabilirsiniz. Çok satanlar arasında yer alan buzağı biberonu ve dana süt biberonu çeşitleri en uygun fiyat seçeneği ile Çiftlik Mağazam da. Hayvan sağlığına zarar vermeyen materyaller kullanılarak üretilen biberon çeşitleri, eşsiz tasarımları ile kullanım kolaylığı da sunmaktadır. Koku sorunu yaşamayacağınız ve kolu yormayan hayvan biberonu modelleri arasından beğendiklerinizi sipariş verebilirsiniz. En uygun buzağı biberonu fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz çeşitlere kategorimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.