Buzağı Biberon Çeşitleri ve Fiyatları

Buzağıların ve kuzuların beslenme düzenlerini sağlamak amacı ile gıdaya uygun plastikten üretilen buzağı biberonu çeşitleri, anne sütünün yetersiz kalacağı durumlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Hayvancılıkta buzağı ve kuzu bakımı için kullanılan buzağı biberonu ve buzağı biberon emziği çeşitleri, sütten kesilmeden anneden ayrılan kuzu ve buzağıların beslenmelerini kolaylaştırmaktadır.

 

Anne karnındaki gelişimini tamamlamayan ya da hasta buzağı ve kuzularda da kuzu ve buzağı biberonları kullanılmaktadır. Biberonla kuzu besleme, biberon ile oğlak ya da buzağı besleme çoğu durumda hayat kurtarıcı olmuştur. Buzağı dana süt ve mama biberonu 2.5 Litre, Buzağı biberonu 3 lt ve buzağı biberonu 4 lt çeşitleri, en çok tercih edilen buzağı biberon modelleridir.

 

Gıdaya uyumlu plastik hammadde ile üretim yapılmış olan buzağı biberonu modelleri anti statik yapısı ile katkı ve toz tutmayı önlemektedir. Buzağı biberon çeşitlerinin ham maddesinde özel karışımlar yer almaktadır. Bundan dolayı ultraviyole ışınlara ve havanın olumsuz etkilerine karşı içerisindeki sütü korumaktadır.

 

Buzağı biberonu modelleri ve buzağı biberonu çeşitlerinin özelliklerini kategorimizden inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz biberonlara en uygun fiyatla sahip olabilirsiniz. Çok satanlar arasında yer alan buzağı biberonu ve dana süt biberonu çeşitleri en uygun fiyat seçeneği ile Çiftlik Mağazam da. Hayvan sağlığına zarar vermeyen materyaller kullanılarak üretilen biberon çeşitleri, eşsiz tasarımları ile kullanım kolaylığı da sunmaktadır. Koku sorunu yaşamayacağınız ve kolu yormayan hayvan biberonu modelleri arasından beğendiklerinizi sipariş verebilirsiniz. En uygun buzağı biberonu fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz çeşitlere kategorimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Buzağı Biberon Çeşitleri Nelerdir?

Buzağılar, hayvan yetiştiriciliği için çok önem arz etmektedir. Bu nedenle buzağıların sağlıklı büyümelerini sağlamak gerektiğinden doğru beslenmeye özen göstermek gerekmektedir. Buzağı biberon çeşitleri de özellikle doğum sonrası ilk günlerde ve buzağıları annelerinden ayırırken yavruların beslenmesi için sıklıkla kullanılan ürünlerdendir. Standart buzağı biberonları, otomatik buzağı biberonları, kuzu oğlak biberon çeşitleri, çoklu buzağı biberonu ve emzikli besleme kovaları en çok satan buzağı biberon çeşitlerindendir. Buzağı biberonları ve biberonlarda kullanılan emzikler, buzağıların gelişimini en iyi şekilde desteklemektedir. Buzağıların sağlıklı bir şekilde büyümesine yardımcı olan en iyi buzağı biberon çeşitleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Biberon Fiyatları

Buzağı doğumlarının ilk aylarında veya sonraki dönemlerinde buzağı biberonu çeşitlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Buzağı biberonu ürünlerinin en önemli bölümü olan Buzağı biberon emziği ve buzağı biberon tutucuları, buzağıların sağlıklı ve doğru beslenmesi için özel olarak tasarlanarak üretilmiştir.

 

Buzağı biberon fiyatları ürünlerin modeline ve üretildiği malzemenin kalitesine göre farklılık göstermektedir. Buzağı biberonu çeşitlerinin üretildiği hammaddenin buzağıların sağlığını riske sokmayacak, güvenli ürünler olması gerekmektedir. Buzağı biberonu 2.5 Litre ve Buzağı biberonu 4 lt gibi, buzağı biberon numaraları ve dayanıklılığı da fiyat konusunda etkilidir. Buzağı biberon numarası, markası ve özellikleri de buzağı biberonu fiyatlarının değişmesine etki etmektedir. Satışa sunmuş olduğumuz buzağı biberonu çeşitlerini en uygun buzağı biberonu fiyatları ile satın almak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Buzağı Biberonu 2.5 Litre

Buzağı biberonu 2.5 litrelik kapasitesi ile yeni doğmuş olan buzağıların beslenme ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. Hem sağlam hem de dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiş olan Buzağı biberonu 2,5 litre, uzun süreli kullanıma uygundur. Ergonomik dizaynının yanı sıra uygun boyutuyla da kolay kullanım imkanı sunan Buzağı biberonu 2.5 litre ürünleri buzağıların kolayca beslenmesini sağlamaktadır. Buzağıların büyüme ve gelişimlerine katkı sağlayarak, sağlıklı bir başlangıç yapmalarını sağlayan buzağı biberonu 2,5 litre çeşitleri en uygun fiyatla kategorimizde sizleri beklemektedir.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR