₺211,96 KDV Dahil
₺259,15 KDV Dahil
₺211,96 KDV Dahil
₺259,15 KDV Dahil
₺211,96 KDV Dahil
₺259,15 KDV Dahil
₺44,90 KDV Dahil
₺50,00 KDV Dahil
₺44,90 KDV Dahil
₺50,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
1

İşaretleme Kalemi Modelleri ve Fiyatları

Hayvan işaretleyiciler, en etkili ve kullanımı kolay sürü yönetim araçlarıdır. Kuyruk boyası ve markerleri, çeşitli uygulamalar için hızlı tespit etmek adına özellikle flüoresan renklerde tasarlanmaktadır.
 

Hayvan işaretleme kalemi, birçok renk seçeneği ile büyükbaş ve küçükbaş sürülerinde uygulanan işlemler sırasında belirleyici olarak kullanılmaktadır. Parafin, bal mumu ve boyer maddelerinin bir araya gelmeleri ile oluşan işaretleme kalemleri ve işararetleme ürünleri yoğun renkte kalıcı ve kolay çıkmayan bir yapıya sahiptir.
 

 

Koyun işaretleme, gebelik kontrolleri, ilaç uygulamaları gibi ihtiyaç duyulan gereksinimlerde işaretleme kalemleri fazlası ile kolaylık sağlamaktadır. Hayvan işaretleme kalemlerini hiç bir yan etki gibi olumsuzluklar göstermeden sürünüzü işaretlemek için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Hayvan İşaretleme Kalemi

Hayvanları izleme ya da tanımlama için kullanılan hayvan işaretleme kalemleri etkili araçlardandır. Kaliteli ve en iyi hayvan işaretleme kalemleri, çiftliklerden hayvanat bahçelerine kadar hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Büyükbaş veya küçükbaş gibi tüm hayvanların vücutlarına, ayaklarına veya kulaklarına belirli kodlar ve de işaretler koymak için tasarlanmış olan hayvan işaretleme kalemi modelleri hayvanların sağlık ve refahını güvence altına almak için kullanılan araçlardandır. İşlevselliği, dayanıklılığı, çeşitliliği ve kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan küçükbaş hayvan işaretleme kalemi modelleri ve büyükbaş hayvan işaretleme kalemi modelleri hayvan işaretleme ürünleri arasında olan ve sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Hayvanların daha iyi bakımı ve yönetilmesi için ideal olan hayvan işaretleme kalemi modelleri, en uygun fiyat seçeneği ve yaygın ürün yelpazesi ile Çiftlik Mağazam’da.

 

Hayvan İşaretleme Kalemi Fiyatları

Hayvanları tanımlamak, gözlemlemek ve yönetebilmek için sıklıkla kullanılan hayvan işaretleme kalemleri fiyat olarak çok uygundur. Hayvan işaretleme kalemi fiyatları değişiklik göstermektedir, çünkü fiyatlara etki eden unsurlar bulunmaktadır. Küçükbaş ya da büyükbaş hayvanların etiketlenmesinde kullanılan hayvan işaretleme kalemlerinin fiyatları ürünlerin markasına ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Satın alma adeti ve ürün rengi gibi etkenlerde hayvan işaretleme kalemlerinin fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Hayvanlarınızı etkili ve kolay şekilde işaretlemek ve yönetmek için kullanabileceğiniz ürünler en ucuz hayvan işaretleme kalemi fiyatları ile Çiftlik Mağazam’da.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR