₺120,75 KDV Dahil
₺143,75 KDV Dahil
₺120,75 KDV Dahil
₺143,75 KDV Dahil
₺120,75 KDV Dahil
₺143,75 KDV Dahil
₺140,00 KDV Dahil
₺180,00 KDV Dahil
₺120,75 KDV Dahil
₺143,75 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
₺450,00 KDV Dahil
1 2 >

Metal İğne Ucu

İçi boş bir merkeze, keskin bir nokatya ve şırıngaya tutturulan bir göbeğe sahip olan metal iğne ucu, inç cinsinden değişen uzunluklarda gelmektedir. Guage boyutları iğnenin kalınlıklarını ya da çapını ölçmektedir.

 

Doğru iğneyi seçmek için üç temel kriter bulunmaktadır. Gauge, uzunluk ve kullanım, iğne göstergesi iğnenin genişliğini ya da çapını ölçmektedir. İğne kullanımı, iğnenin hedef enjeksiyon alanına ulaşmak için ne kadar derin hareket etmesi gerektiğini ifade etmektedir.

 

İğne uçları genellikle tek kullanımlıktır. Tekrar kullanılırsa ağrı acısı verebilir, kas dokusunda ağrı, şişlik, alerji ve kanama yapabilmektedir. Bu nedenle her kullanımdan sonra iğne uçları çıkartılıp atılmalı ve tekrar enjeksiyon yapmadan önce yeni bir iğne ucu ile değiştirmek gereklidir.

 

Birbirinden farklı iğne uçları En uygun iğne ucu fiyatları ile kategorimizde satışa sunulmuştur. Değişik enjektör iğne ucu ölçüleri ve enjektör ucu boyutları ile sipariş verebileceğiniz iğne ucu modelleri ve özelliklerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. Veteriner hekimlerin sıklıkla kullandığı enjektör uçları ve metal iğne ucu modelleri paslanmaz çelikten üretim yapılmıştır. İhtiyacınızı karşılayacak enjektörler ve metal iğne ucu modelleri en uygun fiyat seçeneği ile Çiftlik Mağazam da.

 

Metal İğne Ucu Fiyatları

Metal iğne ucu fiyatları ürünlerin markasına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Metal iğne uçlarının boyutları ve kalınlıklarına göre de Metal iğne ucu fiyatları farklılaşmaktadır. Dayanıklı ve paslanmaz metal iğne ucu çeşitlerinin paket içeriğinde yer alan iğne adetleri fiyatlar üzerinde etkilidir. Ekonomik metal iğne ucu fiyatları ile satın alabileceğimiz metal iğne uçları kategorimizde yer almaktadır. Uygulanacak olan bölgeye göre seçim yapabileceğiniz veteriner iğne ucu modelleri en uygun metal iğne ucu fiyatları ile Çiftlik Mağazam da.

 

Veteriner İğne Uçları

Veteriner iğne uçları çok kullanımlık veya tek kullanımlık özelliklere sahiptir. Enjeksiyon yapmak için kullanılan iğne ucu çeşitleri paslanmaz metal kullanılarak üretilmiştir. Kök, uç ve gövdeden oluşan iğne uçları veteriner hekimler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. En kaliteli veteriner metal iğne uçları uygulama yapılacak olan bölgeye göre seçim yapılmalıdır. Birçok uygulama için tercih edilen veteriner iğne ucu modelleri yaygın kullanım alanına sahiptir. Tavuk çiftliklerinin yanı sıra, büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarda kullanılan iğne uçları geniş ürün skalasına sahiptir.

 

Çelik İğne Ucu

Enjektör uçları, genellikle birbirinden farklı çeşitli malzemelerden üretilmektedir. Bu malzemeler arasında metal alaşımları ve paslanmaz çelik gibi malzemeler yer almaktadır. Veteriner iğne uçları seçimi, kullanım amacına, kullanıldığı alana ve uygulama bölgesine göre farklılık göstermektedir. Örneğin, küçükbaş hayvan türlerinde kullanılan çelik iğne uçları ile büyükbaş hayvan türlerinde kullanılan çelik iğne uçları aynı değildir. Ancak veteriner iğne uçları, yüksek hassasiyetli bir işleve sahip olduğundan malzeme seçimi ve ürünlerin özellikleri son derece önemlidir. Yeniden kullanılabilir özellikte olan, paket içeriği farklı adetlerde çelik iğneler içeren ürünler arasından kullanmak istediklerinizi hemen şimdi sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

 

Çelik İğne Ucu Metal Ne İşe Yarar?

Çelik iğne ucu metal çeşitleri, veteriner hekimler tarafından hayvanlara ilaç ya da aşı enjekte etmek için kullanılan aksesuarlardan olup enjektörlere uyum sağlamaktadır. Çelik iğne uçları, enjektörlere takılarak hayvanların cilt altına ya da kas içine ilaç verilmesini sağlamaktadır. Dayanıklı ve uyumlu yapılarından dolayı enjeksiyon işlemlerini etkili bir şekilde gerçekleştirmek için kullanılan çelik iğne ucu metal çeşitleri, enjektörler için özel olarak üretilmiştir. Veteriner hekimlerin hayvan sağlığı için gerekli müdahaleleri yapabilmelerini sağlayan çelik iğne ucu çeşitleri Çiftlik Mağazam’da.

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR