Meme Sondası Modelleri ve Fiyatları

Büyükbaş ya da Küçükbaş hayvanların meme kanallarındaki tıkanıklıkların açılması için kullanılan meme sondası, yaklaşık 5,5 cm uzunluğundadur. Genişletme ve emici özelliğe sahiptir.

 

Akış kanalına yerleştirilmek için kullanılan meme sondası yaralanmalardan ya da ameliyatlardan sonra mem ucu kanalı daralmalarını önlemek amacı kullanılmaktadır.

 

Metal ve plastik gibi, farklı materyaller kullanılarak üretilmiş olan kaliteli meme sondası çeşitleri uygulanan tedavilerden sonra oluşan meme ucu yaralanmalarında Veteriner hekimler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Meme kanalındaki cerrahi operasyonlarda kullanılan meme sondası, meme kanallarının açık kalmasını sağlamaktadır. Meme iç bölümünde genişleme yapan, veteriner hekim malzemeleri arasındaki meme sondası ürünlerini detaylı şekilde inceleyerek indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

Meme kanallarını açık tutan, birbirinden farklı plastik meme sondası modelleri meme ucu yaralanmalarında sıklıkla kullanılmaktadır. Kerbl meme sondası ve Hauptner meme sondası modelleri, meme içerisinde genişleme yapmaktadır. En uygun meme sondası fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz meme sondası modelleri arasında seçim yaparak ihtiyacınızı karşılayacak modelleri satın alabilirsiniz.

 

Meme Sondası Fiyatları?

Meme kanallarını açık tutan meme sondası fiyatları üründen ürüne farklılık göstermektedir. Meme sondası modelleri özelliklerine göre değişmektedir. Meme sondası paket içeriği, ürünlerin markası ve özellikleri meme sondası fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Ancak meme sondası fiyatları genel olarak çok ekonomiktir. En uygun meme sondası fiyatları ile sipariş verebileceğiniz modelleri, meme kanalına gerçekleştirilen cerrahi operasyonlardan sonra meydana gelen meme ya da meme ucu yaralanmalarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilmiş olan plastik meme sondası modelleri ve ürün özelliklerini inceleyerek hemen satın alabilirsiniz.

 

Meme Sondası Ne işe Yarar?

Hayvan meme sondası modelleri meme sağlığı ile alakalı olarak çeşitli işlemlerde kullanılmaktadır. İnek, keçi ve diğer süt hayvanlarının hemen hepsinde meme sağlığını korumak ve hastalıkları tedavi etmek için meme sondası çeşitleri kullanılır. Önemli işlevleri olan meme sondaları veteriner hekimler tarafından uygulamalarda kullanılan bir araçtır. İnek meme sondası ve plastik meme sondası gibi birbirinden farklı hayvan meme sondaları, meme içi dokularda meydana gelebilecek değişiklikleri kontrol etmek için de kullanılmaktadır. Erken teşhis ve tedavi için Veteriner hekimler tarafından kullanılan meme sondaları, meme kanallarını açık tutmak için kullanılır. Kaliteli ve en iyi meme sondası çeşitleri, meme kanallarını temizlemek ve hijyen sağlamak için kullanılır. Meme sağlığını değerlendirmek ve meme dokusundaki herhangi bir anormallik ya da şişlik durumunu tespit etmek için muayene esnasında kullanılan meme sondaları yaygın ürün yelpazesi ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

 

Süt hayvanlarının memesinde oluşabilecek meme kanallarında tıkanıklığı açmak ya da enfeksiyonu önlemek için kullanabileceğiniz meme sondası modelleri arasından ihtiyacınızı karşılayacak modelleri satın alarak hayvanlarınızın meme sağlığını koruyabilirsiniz.

 

Meme Sondası Nasıl Kullanılır?

Süt sağım işlemi esnasında kullanılan araçlardan olan meme sondasını kullanmak için belirtmiş olduğumuz hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir. İlk adımda hijyenik kontrol ve temizliğin ardından meme sondasının hazırlığı ve ayarları yapılmalıdır. Meme başının hazırlığı sonrasında, sondanın meme ucuna yerleştirilmesi yapılmalı ardından süt sağımı işlemine başlanmalıdır. Süt sağım işlemi sona erdiğinde, meme sondasının çıkartılması ve yeniden kullanması için dikkatli şekilde çıkartılması ve temizlenmesi gerekmektedir.

 

Süt sağımının hem etkili hem de hijyenik bir şekilde yapılmasını sağlayan meme sondası modelleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR