Rektal Muayene Eldiveni Modelleri ve Fiyatları

Veteriner hekimler, doğum ve suni tohumlama uygulaması yaparken uzun ve dayanıklı rektal muayene eldiveni kullanmaktadırlar. Rektal muayene eldivenlerinin lastikli olan kısımları kolun üst kısmını sıkı tuttuğundan muayene sırasında sıyrılmayı ve çıkmayı engellemektedir.

 

Veteriner hekimlerin gün içerisinde birçok doğum yaptırdığını düşünecek olursak, suni tohumlama ve muayene uygulamalarında veteriner eldivenleri pratik bir kullanım sağlamaktadır. Sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olan rektal muayene eldivenleri hayvan sağlığı dışında da kullanıma uygundur.

 

Rektal muayene eldiveni lastikli rektal muayene esnasında sıklıkla kullanılan hassas eldiven modelidir. Veteriner hekim eldiveni olarak da bilenen Rektal muayene eldiveni lastikli paketi 100 adet rektal eldiven içermektedir. Lastikli tasarımı sayesinde veterinerlerin çalışma esnasında rahatlıkla kullandıkları Rektal muayene eldiveni lastikli, kol üstünde kayna yapmadan sabit bir biçimde durur. Hekimler için ideal olan Veteriner rektal muayene eldiveni polietilenden oluşmaktadır.

 

Tek kullanımlık Rektal muayene eldiveni lastikli ile başarıyı ve farklılığı kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Yumuşak ve birçok farklı amaçla kullanabileceğiniz rektal eldiven, veterinerlerin sıklıkla talep ettiği eldiven modelidir.

 

Muayene Eldiveni Nedir?

Veteriner hekimlerin suni tohumlama ya da rahim muayenesi gerçekleştirirken kullandıkları eldiven çeşididir. Veteriner eldivenleri arasındaki rektal eldiven, omuza kadar takılabilen tasarıma sahiptir. Kaliteli ve sağlam olan rektal muayene eldivenleri naylondan üretilmiştir. Omuz kısmına kadar takılabilen, lastikli tasarımı ile kullanım kolaylığı sunan rektal muayene eldiveni modelleri lastiksiz da olabilmektedir. Lastikli veya lastiksiz kullanım imkanı sunan Rektal vetime eldiven çeşitleri ve diğer rektal eldiven çeşitleri en uygun rektal muayene eldiveni fiyatı ile Çiftlik Mağazam’da.

 

Rektal Muayene Eldiveni Fiyatı

Kategorimizde satışa sunmuş olduğumuz dayanaklı ve hassas rektal eldiven modellerine, en ucuz Rektal muayene eldiveni fiyatı ile sahip olabilirsiniz. Rektal muayene eldiveni fiyatı çok uygun olup hemen hemen her bütçeye hitap etmektedir. Kullan at özellikli Rektal eldiveni düz ve lastikli rektal eldiven çeşitlerini ve özelliklerini inceleyerek uygun Rektal muayene eldiveni fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

 

Maksimum koruma sunan veteriner muayene eldiveni çeşitleri ergonomik yapıya sahiptir. Rektal muayene esnasında veteriner hekimler tarafından sıkça kullanılan ürünler, ekonomik rektal muayene eldiveni fiyatı seçenekleri ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

 

Kaliteli ve sağlam, hijyenik kullanım sunan ürünler Rektal muayene gerektiren durumlarda tercih edilmektedir. Veteriner hekimlerin kol, kol altı, göğüs ve omuz kısımlarını muhafaza eden veteriner muayene eldiveni tek kullanımlıktır. Ele tam uyum sağlayan Veteriner rektal muayene eldiveni modelleri fazlası ile dayanıklıdır. Parmakları kavrayan ve işlemler esnasında hareketleri kısıtlamayan veteriner muayene eldiveni çeşitleri arasından seçim yapmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Omuz Korumalı Rektal Eldiven

Omuz korumalı rektal muayene eldivenleri, veteriner hekimler tarafından özellikle büyükbaş hayvanların rektal muayenesinde ve diğer veteriner işlemlerinde kullanılan muayene eldiven çeşididir. Hayvanların rektal bölgesine hem güvenli hem de hijyenik bir şekilde erişilmesini sağlayacak şekilde tasarlanmış olan omuz korumalı rektal muayene eldiveni, omuz korumalı tasarımı sayesinde veteriner hekimlerin elini ve kolunu hayvanın vücudu ile temas ettiği bölgeden en iyi şekilde korumaktadır. Dayanıklı ve kolay değiştirilebilir özelliklere sahip olan omuz korumalı muayene eldiven çeşitleri, veteriner muayeneleri, suni tohumlama ya da gebelik kontrolü gibi birbirinden farklı veterinerlik uygulamasında kullanılmaktadır. Veteriner muayene ürünleri çeşitlerinden bir tanesi olan omuz korumalı rektal muayene eldiven çeşitleri, veteriner hekimlerin etkili ve güvenli bir şekilde hayvan sağlığına odaklanmalarına yardımcı olmaktadır.

 

Veteriner Rektal Eldiven Çeşitleri

Veteriner hekimlerin rutin muayeneleri esnasında kullandıkları birbirinden farklı eldiven çeşidi bulunmaktadır. Fakat rektal muayenelerde kullanılan eldiven çeşitleri son derece önemlidir. Rektal muayene esnasında kullanılan rektal muayene eldiven çeşitleri, veteriner hekimin hayvanın sağlık durumunu tam olarak anlamasına ve teşhis koymasına destek olmaktadır. Veteriner hekimler, rektal muayene işlemlerinde eldiven kullanarak hem hayvanları hem de kendilerini muhafaza etmektedirler. Rektal muayene eldiven çeşitleri, veteriner hekimlerin güvenli ve hijyenik koşullarda muayene yapmalarını sağlamaktadır. Rektal muayene eldiven modellerinin, farklı malzemelerden yapılmış farklı özellikteki çeşitleri mevcuttur. Veteriner rektal muayene eldiveni çeşitleri yaygın ürün yelpazesi ve en ucuz fiyat seçeneği ile satışa sunulmuştur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR