Veteriner Rektal Muayene Eldiveni

Veteriner hekimler, doğum ve suni tohumlama uygulaması yaparken uzun ve dayanıklı rektal muayene eldiveni kullanmaktadırlar. Rektal muayene eldivenlerinin lastikli olan kısımları kolun üst kısmını sıkı tuttuğundan muayene sırasında sıyrılmayı ve çıkmayı engellemektedir.

 

Veteriner hekimlerin gün içerisinde birçok doğum yaptırdığını düşünecek olursak, suni tohumlama ve muayene uygulamalarında veteriner eldivenleri pratik bir kullanım sağlamaktadır. Sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olan rektal muayene eldivenleri hayvan sağlığı dışında da kullanıma uygundur.

 

Rektal muayene eldiveni lastikli rektal muayene esnasında sıklıkla kullanılan hassas eldiven modelidir. Veteriner hekim eldiveni olarak da bilenen Rektal muayene eldiveni lastikli paketi 100 adet rektal eldiven içermektedir. Lastikli tasarımı sayesinde veterinerlerin çalışma esnasında rahatlıkla kullandıkları Rektal muayene eldiveni lastikli, kol üstünde kayna yapmadan sabit bir biçimde durur. Hekimler için ideal olan Veteriner rektal muayene eldiveni polietilenden oluşmaktadır.

 

Tek kullanımlık Rektal muayene eldiveni lastikli ile başarıyı ve farklılığı kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Yumuşak ve birçok farklı amaçla kullanabileceğiniz rektal eldiven, veterinerlerin sıklıkla talep ettiği eldiven modelidir.

 

Rektal Muayene Eldiveni Fiyatı

Kategorimizde satışa sunmuş olduğumuz dayanaklı ve hassas rektal eldiven modellerine, en ucuz Rektal muayene eldiveni fiyatı ile sahip olabilirsiniz. Rektal muayene eldiveni fiyatı çok uygun olup hemen hemen her bütçeye hitap etmektedir. Kullan at özellikli Rektal eldiveni düz ve lastikli rektal eldiven çeşitlerini ve özelliklerini inceleyerek uygun Rektal muayene eldiveni fiyatı ile sipariş verebilirsiniz