Renet Profi

Hayvanlar için nazik, sahipleri için kolay kullanım sağlayan renet profi, kaliteli ve ergonomik yapıya sahip ahşap sap ile yorulmadan çalışmanızı sağlamaktadır. Bilemesi kolay olan renet profi, bıçak hassas çalışmak için geliştirilmiş yarıçapa sahiptir. Özel üretim olan yüksek kaliteli çelikten imal edilmiştir.

 

Renet Sol Profi
Ahşap kulplu, paslanmaz, renet sol profi son derece dayanıklı olmaları ile ünlüdür. Ergonomik kulplarının dışında bıçakları sayesinde de yüksek beklentileri karşılamaktadır. Kırılmaz ve paslanmaz çelikten üretilen bıçak kullanım ömrü de oldukça uzundur.

 

Renet Sağ Profil
Kesim aletleri arasında özel olarak üretilen yüksek kaliteli bir çelikten imal edilmiştir. Çok iyi performansa sahiptir. Bilemesi daha kolay olan renet sağ profi hassas işlem için geliştirildiğinden yorulmadan çalışmanız için ideal, kaliteli ve ergonomik tasarıma sahip ahşap saptan oluşmaktadır.

 

Renet sağ profi ve renet sol profi çeşitlerini kategorimizden inceleyerek en uygun fiyat ile sipariş verebilirsiniz. Ergonomik tasarıma sahip, çift yönlü kesim sunan renet profi modelleri kolay kullanım avantajı ile sıklıkla talep edilmektedir. Uzun kullanım süresine sahip renet profi sağ sol küçükbaş çeşitleri yüksek kaliteli çelikten üretim yapılmıştır.

 

Kaliteli ve yüksek performans sunan Renet Sağ - Sol Profi modelleri, ahşap sapa sahip tasarımları ile kullanıcısını yormadan çalışma sağlamaktadır. Tırnak bakımı ve sağlığı için gerekli renet sağ sol profi modelleri en uygun renet fiyatları ile Çiftlik Mağazam da.