302,50 TRY KDV Dahil
385,00 TRY KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
302,50 TRY KDV Dahil
385,00 TRY KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
390,50 TRY KDV Dahil
528,00 TRY KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
395,49 TRY KDV Dahil
487,03 TRY KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
214,50 TRY KDV Dahil
275,00 TRY KDV Dahil
214,50 TRY KDV Dahil
275,00 TRY KDV Dahil
231,00 TRY KDV Dahil
275,00 TRY KDV Dahil
395,49 TRY KDV Dahil
487,03 TRY KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
214,50 TRY KDV Dahil
275,00 TRY KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Yeni Ürün
214,50 TRY KDV Dahil
275,00 TRY KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Yeni Ürün
1

Renet Profi Modelleri ve Fiyatları

Hayvanlar için nazik, sahipleri için kolay kullanım sağlayan renet profi, kaliteli ve ergonomik yapıya sahip ahşap sap ile yorulmadan çalışmanızı sağlamaktadır. Bilemesi kolay olan renet profi, bıçak hassas çalışmak için geliştirilmiş yarıçapa sahiptir. Özel üretim olan yüksek kaliteli çelikten imal edilmiştir.

 

Renet Sağ/ Sol Profi

Renet Sağ/ Sol Profi ekonomik olmakla beraber iş yükünü minimum indirmektedir. Kolaylıkla bileme yapılan Renet profi Sağ/ Sol modelleri kesim aletlerinin üretildiği özel olarak üretilmiş çelik dokusundan dolayı fazlası ile iyi performans sunmaktadır. Kerbl Renet sağ sol profi çift taraflı ve renet profili seti çeşitleri veteriner hekimler tarafından kullanılan ve hayvanların toynak bakımı için kullanılan ürünlerdendir. Çiftliklerde verim kaybını önlerken tırnak bakımı yapan renet profili seti modelleri uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Hayvan tırnak bıçağı olarak kullanma olanağı sağlayan renet sağ / sol profi ürünleri en uygun fiyatla Çiftlik Mağazam’da

 

Renet Sol Profi
Ahşap kulplu, paslanmaz, renet sol profi son derece dayanıklı olmaları ile ünlüdür. Ergonomik kulplarının dışında bıçakları sayesinde de yüksek beklentileri karşılamaktadır. Kırılmaz ve paslanmaz çelikten üretilen bıçak kullanım ömrü de oldukça uzundur.

 

Renet Sağ Profil
Kesim aletleri arasında özel olarak üretilen yüksek kaliteli bir çelikten imal edilmiştir. Çok iyi performansa sahiptir. Bilemesi daha kolay olan renet sağ profi hassas işlem için geliştirildiğinden yorulmadan çalışmanız için ideal, kaliteli ve ergonomik tasarıma sahip ahşap saptan oluşmaktadır. Renet sağ profi ve renet sol profi çeşitlerini kategorimizden inceleyerek en uygun fiyat ile sipariş verebilirsiniz. Ergonomik tasarıma sahip, çift yönlü kesim sunan renet profi modelleri kolay kullanım avantajı ile sıklıkla talep edilmektedir. Uzun kullanım süresine sahip renet profi sağ sol küçükbaş çeşitleri yüksek kaliteli çelikten üretim yapılmıştır.

 

Kaliteli ve yüksek performans sunan Renet Sağ - Sol Profi modelleri, ahşap sapa sahip tasarımları ile kullanıcısını yormadan çalışma sağlamaktadır. Tırnak bakımı ve sağlığı için gerekli renet sağ sol profi modelleri en uygun renet fiyatları ile Çiftlik Mağazam da.

 

Renet Fiyatları

Renet fiyatları üründen ürüne farklılık göstermektedir. Bıçak uzunluğu, bıçak genişliği ve kesici kenar genişliği gibi etkenler renet fiyatlarına etki etmektedir. Renet fiyatları ürünlerin markasına ve modellerinin diğer özelliklerine göre de farklılaşmaktadır. Konforlu ve kolay kullanım olanağı sunan, tırnak kesim aleti modelleri en ucuz renet fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir. Geliştirilmiş kesim performansından dolayı pek çok avantaj sunan en iyi renet profi ürünleri arasından beğendiklerinizi uygun renet fiyatları ile sipariş vererek, yorulmadan keyifle çalışabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR