Buzağı Aspiratörü Modelleri ve Fiyatları

Buzağıların doğum anında ağızlarında kalan ve yutabilecekleri sıvıyı çıkartmak için kullanılan buzağı aspiratörü, buzağıların ve kuzuların solunum yollarını temizlemekte ve rahat bir şekilde nefes almalarını sağlamaktadır.

 

Yeni doğan buzağı burun aspiratörü, vakumlama için en çok tercih edilen üründür. Her çiftlik işletmesinin demirbaşı olabilecek buzağı ve kuzu solunum vakum aleti, her kullanımının ardından mutlaka dezenfekte edilerek, tekrar kullanılmak üzere saklanmalıdır. Ayrıca buzağı aspiratörü diğer tür hayvanlarda da kullanıma uygundur. Doğum anından hemen sonra kullanılan aspiratör sayesinde buzağı, kuzu ve diğer hayvanlarda solunum yetmezliği ve anoreksiden dolayı hayati tehlike oluşmamaktadır.

 

Kategorimizde en uygun buzağı aspiratörü fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz, en iyi buzağı aspiratörü modelleri, doğum ekipmanları arasında yer alan ve çok satan ürünler arasındadır. Kaliteli buzağı aspiratörü ürün özelliklerini ayrıntılı şekilde inceleyerek, Çiftlik Mağazam güvencesi ile sipariş verebilirsiniz.

 

Buzağı Burun Aspiratörü Nasıl Kullanılır?

Buzağı burun aspiratörü modelleri buzağılarda kullanılmak için üretilmiştir. Buzağı doğumu sonrası kullanılan buzağı burun aspiratörlerinin kullanımı çok kolaydır. Pompalı düzeneği ile kullanıcısına avantaj sağlayan buzağı aspiratörü çeşitleri buzağıların hem dolaşım sitemini harekete geçirir hem de solunum yolunu temizler. Kısacası pompa eylemi yaparak buzağıların rahat bir şekilde nefes alıp vermesini mümkün kılan buzağı burun aspiratörü modelleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Buzağı Aspiratörü Fiyatları

Buzağılar için özel olarak tasarlanarak üretilmiş olan buzağı aspiratörü modelleri ekonomik fiyata sahiptir. Pompalı mekanizması sayesinde, buzağıların ağız ya da burundaki salgıların emilmesini sağlayan ürünler, uygun buzağı aspiratörü fiyatları ile sizleri beklemektedir. Buzağı aspiratörü fiyatlarına ürünlerin taşımış olduğu özellikler etki etmektedir. Buzağı aspirasyon pompası modellerinde ürünlerin markası da yeni doğan buzağı aspiratörü fiyatlarının değişmesine neden olmaktadır. Genel olarak zor gerçekleşen doğumlardan sonra buzağıların dolaşım sistemini harekete geçiren Buzağı aspiratörü ürünleri, en uygun fiyatla kategorimizde yer almaktadır.

 

Buzağı Aspiratörü Nedir?

Yeni doğmuş olan buzağının solunum yollarında bulunan sıvıları ve olabilecek yabancı cisimleri temizleyebilmek için veteriner hekimler tarafından kullanılan cihaza buzağı aspiratörü denilmektedir. Yenidoğan buzağı aspiratörü sıklıkla kullanılan cihazlardan olup, buzağının solunumunu desteklemektedir. En uygun fiyat seçeneği ile satın alabileceğiniz yenidoğan buzağı aspiratörü modelleri buzağıların sağlıklı bir şekilde nefes almasını da sağlamaktadır.

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR