Buzağı Aspiratörü Modelleri ve Fiyatları


Buzağıların doğum anında ağızlarında kalan ve yutabilecekleri sıvıyı çıkartmak için kullanılan buzağı aspiratörü, buzağıların ve kuzuların solunum yollarını temizlemekte ve rahat bir şekilde nefes almalarını sağlamaktadır.

 

Yeni doğan buzağı burun aspiratörü, vakumlama için en çok tercih edilen üründür. Her çiftlik işletmesinin demirbaşı olabilecek buzağı ve kuzu solunum vakum aleti, her kullanımının ardından mutlaka dezenfekte edilerek, tekrar kullanılmak üzere saklanmalıdır. Ayrıca buzağı aspiratörü diğer tür hayvanlarda da kullanıma uygundur. Doğum anından hemen sonra kullanılan aspiratör sayesinde buzağı, kuzu ve diğer hayvanlarda solunum yetmezliği ve anoreksiden dolayı hayati tehlike oluşmamaktadır.

 

Kategorimizde en uygun buzağı aspiratörü fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz, en iyi buzağı aspiratörü modelleri, doğum ekipmanları arasında yer alan ve çok satan ürünler arasındadır. Kaliteli buzağı aspiratörü ürün özelliklerini ayrıntılı şekilde inceleyerek, Çiftlik Mağazam güvencesi ile sipariş verebilirsiniz.

 

Buzağı Aspiratörü Fiyatları

Buzağılar için özel olarak tasarlanarak üretilmiş olan buzağı aspiratörü modelleri ekonomik fiyata sahiptir. Pompalı mekanizması sayesinde, buzağıların ağız ya da burundaki salgıların emilmesini sağlayan ürünler, uygun buzağı aspiratörü fiyatları ile sizleri beklemektedir. Buzağı aspiratörü fiyatlarına ürünlerin taşımış olduğu özellikler etki etmektedir. Buzağı aspirasyon pompası modellerinde ürünlerin markası da yeni doğan buzağı aspiratörü fiyatlarının değişmesine neden olmaktadır. Genel olarak zor gerçekleşen doğumlardan sonra buzağıların dolaşım sistemini harekete geçiren Buzağı aspiratörü ürünleri, en uygun fiyatla kategorimizde yer almaktadır.