Veteriner Sargı Bezi Modelleri ve Fiyatları

Sargı bezi veteriner hekimler tarafından kullanılan, hayvan sağlık sektöründeki medikal ürünlerden bir tanesidir. Yaralanmalar, ameliyat sonrası bakım ya da belirli bölgeleri muhafaza etmek amaçlı kullanılan veteriner sargı bezleri hem küçükbaş ve hem büyükbaş hayvanlarda kullanılmaktadır.

 

Veteriner sargı bezleri elastik yapıda olup, hayvanların hareket kabiliyetine herhangi bir kısıtlama yapmazlar. Yaraların veya ameliyat bölgesinin sabit kalmasını sağlayan sargı bezleri hipoalerjenik materyallerden üretilmiştir. Alerjik reaksiyonlara karşı hassas olan hayvanlarda da kullanıma uygun olan sargı bezi çeşitleri nefes alabilir özelliğinden dolayı, cildin hava almasını sağlarken yaraların çok çabuk iyileşmesine yardımcı olur. Hayvanların cilt sağlığını korumak için kullanılan sargı bezleri, yaralı bölgelerin enfeksiyondan korunmasını da sağlamaktadır. Kan ve irin gibi sıvı üretimi yapan yaraların kuru kalmasını sağlayan sargı bezleri yüksek absorbsiyon kapasitesine sahiptir. Sargı bezi modelleri, kolayca uygulanabilir ve kesilebilir yapısı ile avantaj sağlarken hayvanların yaralı ya da korunması gereken bölgesine çabucak uygulanabilir. Hayvan sağlığı ve iyileşme süreçlerinde kritik bir rol oynayan kaliteli ve en iyi sargı bezi modelleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Sargı Bezi Fiyatları

Tedavi süreçlerinin önemli bir parçasını oluşturan sargı bezleri fiyat olarak da çok ekonomiktir. Farklı çeşitleri ve kullanım alanları olan sargı bezleri fiyat olarak değişiklik göstermektedir. Sargı bezi fiyatları ürünlerin uzunluğuna ya da boyutuna, markasına ve özelliklerine göre farklılaşmaktadır. Sargı bezi fiyatları ürünlerin üretiminde kullanılan malzemeye ve kaliteye göre de değişmektedir. Hayvanların sağlığını korumak ve yaralı olan bölümleri sarmak için kullanabileceğiniz kaliteli ve en iyi sargı bezi modelleri en uygun sargı bezi fiyatları ile Çiftlik Mağazam’da. Hem ekonomik hem de etkili bir çözüm sunan en iyi sargı bezi modelleri arasından seçim yapmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR