Tek Kullanımlık Tulum

İnsan sağlığının paha biçilemez değeri yanı sıra umursanmayacak kadar küçük maliyetlerle büyük bir koruma sağlantan ürünlerden birisi tek kullanımlık tulum modelleridir. Eski çağlardan buyana gelen aile ve kültür yapımızda bulunan temizlik temel değerlerimizdendir. Yenilenen çağlarla birlikte görünümü ve muhtevası hijyen ürünleri kişisel sağlığımızın yanısıra toplumsal bir koruma sağlar. Özellikle çalışma ortamlarında kötü şartlardan korunmanında sağlığımıza katacağı değer çok önemlidir. Maden ocaklarında çalışan bir insanın gün boyu maruz kaldığı toz ve kimyasal atıklardan korunmanın önemini bir düşünün.

 

İş Tulumu

İş tulumu tek kullanımlık tulum modellerine göre işlevsellik olarak farklılıklar arz eder. İş tulumları çok kez giyilebilir ve yıkanabilir özelliklerde olup iş elbisesi tulum şeklindedir.
 

Örneğin; su geçirmez iş tulumu balıkçılar, kasaplar, mezbahalar, sulama kanalı işçileri, oto yıkamalar vb iş kollanırda kullanılırken, kot yapısında olanlar ise inşaat işçileri, tamirci tulumu, kimyasal koruyucu tulum, askılı iş tulumu, bahçıvan tulum iş kıyafeti, elektrikçi tulumu gibi farklı iş tulumu modelleridir.
 

Veteriner tulumu Veteriner Hekimlerin saha koşullanına göre koku geçirmeyen iş tulumu spesifik bir örnektir. Küçük gözenekleri sayesinde havayı geçiren ama koku moleküllerini geçirmeyen bir yapıya sahiptir.
 

Çifçi tulumu yada ahır tulumu hayvancılık kıyafetleri arasında sayılan kimisi kapa kirlerin önlenmesi için kimisi ise koku geçirmeme özellikli malzemelerden üretilmiş iş tulum modelleri arasında yer almaktadır.

 

Koruyucu Elbise

İnsanlar yaşamını devam ettirmek için bazı riskli meslek dallarında çalışmaktadırlar. Firmalar ise bu gibi durumlarda personeli için gerekli önlemleri zamanında almak durumundadır. Çalışan güvenliği ve işçi sağlığı hususunda özellikle koruyucu elbise ve iş tulumu gibi kıyafetler koruyucu bir etki oluşturmaktadır. Riskli meslek dallarının çalışma altyapısı düşünülerek tasarlanmış olan bu özel koruyucu kıyafetler, koruyucu elbiseler, tela tulum ve işçi tulumu koruyucu kıyafet çeşitleri olarak çok önemli bir yere sahiptir.


Birçok değişik sektörde kullanılan ve genellikle teknik çalışanların iş kabiliyetini yükselten koruyucu elbiseler ve iş tulumu büyük bir özenle hazırlanmıştır. İş tulumu, koruyucu giysiler, veteriner önlüğü, tela tulum, su geçirmez iş tulumu ve tek kullanımlık lamineli tulum modelleri kategorimizde yer almaktadır.


Teknik konularda ve riskli durumlarda çalışanlara avantaj sağlayan seçeneklerle beraber, kategorimizde ihtiyaç duyduğunuz her çeşit özelliğe uygun koruyucu elbise ve tela tulum bulabilirsiniz. Çalışanların güvenliğini sağlamak zorunda olan iş alanları için koruyucu kıyafet, iş tulumu erkek, tela tulum tel kullanımlık ve veteriner önlüğü gibi alternatifler ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Kategorimizde yer alan mükemmel ürün seçenekleri ile, koruyucu elbise konusunda sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz.


Koruyucu Elbise Modelleri

Koruyucu giysi, koruyucu elbise, iş tulumu erkek ve tela tulum modellerinin yanı sıra veteriner önlüğü gibi koruyucu ekipmanlar konusunda çalışanlara destek vermeye devam ediyor. Alev almayan ateşe karşı dayanıklı koruyucu elbiseler ve bunun yanı sıra teknik çalışanın kimyasal etkilerden korunmasına destek olan tela tulum ve tela tulum tek kullanımlık, yine bu kıyafetler arasında çok önemli bir yer tutmaktadır. Koruma sağlamak ve pratik verimliliği yükseltmek için koruyucu elbiseler son derece konforlu bir yapıya sahiptir.

 

Çok yaygın bir ürün kataloğu şeklinde tasarladığımız alternatifler ile, her türlü gereksinimi karşılayacak ürün ve koruyucu elbise ya da tela tulum çeşitlerini kategorimizde beğeninize sunuyoruz. Renk olarak değişik alternatifler olduğu gibi kullanış bakımından avantajlı görünen bütün koruyucu elbiseler, sağlık açısından maksimum iyi bir alt yapı oluşturmuş durumda. Çalışanların kendini güvende hissetmesi için beğeninize sunduğumuz koruyucu giysi modelleri ve alternatifler güvenli bir ortam oluşturmaktadır. Bunların yanı sıra koruyucu elbiseler ve iş tulumu erkek çalışma performansını en üst seviyeye çıkarıyor.


Koruyucu Elbise Fiyatları

Sağlam ve kaliteli materyaller ile üretilmiş olan koruyucu elbise, veteriner önlük ve iş tulumu koruyucu bir ekipman ürünü olarak kendini göstermektedir. Vücudu koruyan ve ekonomik olan koruyucu elbise fiyatları, aynı zamanda çalışan elemanların performansını maksimum seviyeye çıkarmaya devam ediyor.

 

Kategorimizde yer alan çok farklı koruyucu elbise seçenekleri, uygun koruyucu elbise fiyatları ve işçi tulumu fiyatları ile çalışan bireylerin ilgisini çekmektedir. Sizlerde ihtiyaç duyduğunuz, çalışma ortamında eksikliğini hissettiğiniz koruyucu elbise, iş tulumu, tela tulum ve veteriner önlüğü gibi kıyafetleri uygun fiyat avantajları ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 

Koruyucu Giysiler Nelerdir?

Kişisel koruyucu giyecekler ısıdan soğuğa nem den toksik maddelere karşı her koşulda insanları korumaktadır. Bunların yanı sıra kimyasallar, asitler, aşındırıcı materyaller, elektrik, biyolojik ve fiziksel tehlikelere karşı da bireyleri koruyan koruyucu kıyafet çeşitleri pek çok sektörde kullanılmaktadır. Koruyucu giysilerin temel amacı işçilerin sağlığını ve güvenliğini etkin bir şekilde korumaktadır. Koruyucu kıyafet, kimyasal koruyucu giysi ve kimyasal koruyucu tulum gibi kişisel giyecekler, işçilerin fiziksel ortamlarda kendilerini güvence altına almalarını sağlamak amacıyla tasarlanmış özel elbiselerdir. Risk unsurlarına karşı insanları güvende tutan, kimyasallara karşı dayanıklı iş elbisesi ve kimyasal koruyucu tulum çeşitleri en uygun kimyasal koruyucu elbise fiyatları ile Çiftlik Mağazam’da.

 

Koruyucu Elbise Hangi Mesleklerde Kullanılır?

Koruyucu elbise modelleri, inşaat işçileri, kimyagerler, çiftlik çalışanları ve sağlık çalışanları tarafından kullanılmaktadır. Temizlik elemanları, laboratuvar çalışanları ve endüstriyel işçiler de koruyucu giysiler kullanan çalışanlardır. Çalıştığınız meslek grubuna ait koruyucu giyseler ile tehlikelere karşı kişisel korumanızı sağlayabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR