₺118,76 KDV Dahil
₺160,32 KDV Dahil
₺650,00 KDV Dahil
₺750,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺650,00 KDV Dahil
₺750,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺650,00 KDV Dahil
₺750,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺650,00 KDV Dahil
₺750,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺650,00 KDV Dahil
₺750,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺650,00 KDV Dahil
₺750,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺650,00 KDV Dahil
₺750,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Koruyucu Çizme Modelleri ve Fiyatları

 

Değişik iş sektörlerinde çalışan işçiler için dizayn edilen koruyucu çizmeler, iş güvenliği yasası standartlarına uygun olarak üretilmektedir. İşçi sağlığını korumak ve olabilecek kazalara karşı önlem almak amacı ile üretilen iş kıyafetleri, ayakkabıları ve iş çizmesi özel formlar da tasarlanmaktadır. Tanınmış markalar, her iş sektörü için değişik ayrıntılar barındıran koruyucu iş ayakkabısı ve iş çizmesi üretiyor. İhtiyaç duyduğunuz ayakkabı ve iş çizmesi modellerini tekli veya çoklu ürünler halinde satın alabilirsiniz. Kategoride yer alan koruyucu çizme çeşitleri size her ayak numarası için üretilen pek çok alternatifi sunuyor. İş yerinizde çalışan personeliniz için gerekli olan koruyucu çizme ihtiyaçlarını rahatça satın alabilirsiniz. Kaliteli ve sağlıklı materyaller ile tasarlanan iş çizmesi, size rahat ve güvenli çalışma imkanı sağlıyor.

 

Uygun fiyatlı kısa iş çizmesi, içi yünlü iş çizmesi, kauçuk iş çizmesi ve bahçe çizmeleri gibi koruyucu çizme modelleri hızlı ve kolay bir şekilde giyilip çıkarılabilmektedir. İş güvenliği çizmesi, koruyucu çizme ve botlar hafif, sağlam ve esnek yapıda olduğu için kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Katı, sıvı, gaz ya da aerosol formundaki kimyasal, biyolojik, endüstriyel gaz ve toksik tüm maddelere karşı mükemmel koruma sağlayan koruyucu çizme modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Sızdırmazlık özelliği ile çok satanlar arasındaki koruyucu çizme ve botlar yırtılmaya yahut delinmeye karşı fazlası ile dayanıklıdır. Ucuz fiyatlı koruyucu çizme modelleri yaygın ürün yelpazesi ile Çiftlik Mağazam’da.


Ağır çalışma ortamları bulunan sanayi, inşaat, maden ve hayvancılık gibi sektörlerde çalışan bireylerin, ayak sağlığını korumaları için özel olarak üretilmiş koruyucu çizme modellerinden giymeleri gerekmektedir. Bu amaçla imal edilen koruyucu çizmeler, ayak üzerine düşebilecek metal parçalardan, kimyasal maddelerden ve başka risk unsurlarından korunmayı sağlıyor. Hayvan basması ve yakıcı maddelerin oluşturabileceği kötü sonuçlarına karşı, koruyucu çizme ve iş çizmesi giyerek kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

 

Çelik burunlu koruyucu çizmeler kapalı alan çalışmaları için ideal ürünlerdir. İş çizmesi genel olarak çift yoğunluklu poliüretan taban teknolojisi ile üretilmektedir. Kaymaya ve deformeye karşı dayanıklı olan poliüretan taban, yumuşak yapısı ile rahat kullanım konforu sağlıyor.

 

Koruyucu çizmelerin çelik burunları çarpmalara karşı maksimum oranda güvence sağlıyor. Çelik burun ve çelik taban ayrıntısı ile üretilen iş çizmesi ve koruyucu çizme nefes alabilen deri, teri çeken iç astar, çift yoğunluklu poliüretan taban ve batmaya karşı dirençli çelik ara taban özelliği ile üretilmektedir. Anatomik yapılı ve maksimum kaliteli iş çizmesi modellerini giyerek ayak sağlığınızı koruyabilirsiniz.

 

İş Çizmesi Çeşitleri Nelerdir?


Ayak ve bacak sağlığı beden gücü ile çalışan insanlar için daha ayrı önem taşımaktadır. Büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık yapan yerler gibi ağır çalışma şartlarına sahip sektörler için üretilen koruyucu çizmeler yüksek emniyetli ürünlerdir. Koruyucu çizme ve botlar, birçok riski önleyerek size güvenli çalışma olanağı sunuyor.

 

Koruyucu çizme çeşitlerinden başlayarak iş çizmesi çelik burunlu modellere kadar uzanan ürün çeşitleri, olası bir iş kazasında hayatınızı veya bir uzvunuzu kurtarmayı başarabiliyor. Ayrıca hafif ve esnek dokuları sayesinde rahat kullanım imkanı da sağlıyor.

 

Hava geçirgenliğine sahip koruyucu çizmeler darbeye dayanıklı topuk, kendini temizleyen poliüretan taban özelliği ile dikkat çekiyor. Antibakteriyel yapıdaki iş çizmesi kaymayan ve şok emen tabanları su geçirmezlik detayı sunuyor. Balıkçılar, avcılar ve hayvan yetiştiricileri için kusursuz olan koruyucu çizme çeşididir. Maksimum koruyuculuğa sahip çizmeler, büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık ile uğraşan kişilerin de tercihi oluyor.

 

İş Çizmesi ve Koruyucu Çizme Modellerinin Bakımı Nasıl Olmalıdır?


İş alanlarının özelliklerine göre üretilen koruyucu çizmelerinize iyi bakar ve düzenli şekilde temizlerseniz uzun süre kullanabilirsiniz. İş çizmesi çeşitlerinin burun ve taban kısımlarında bulunan metallerin paslanması önleyerek ilk adımı atabilirsiniz. İşinizi bitirdikten sonra ayakkabı ve çizmelerinizi temizleyip kurutmanız gerekmektedir.

 

Koruyucu iş çizmesi anatomik yapısını bozmadan giyinmeniz fazlasıyla önemlidir. Ayakkabının arkasını ezerek giyinmek ürünün orijinal formunu bozacağı için ömrünü de azaltır. Koruyucu çizme çeşitlerinde yer alan çelik korumaların izole edilmesi çok önemlidir.

 

İş Çizmesi Fiyatları

Kategoride yer alan ürünler arasında büyükbaş ve küçükbaş iş sektörleri için tasarlanan pek çok koruyucu çizme ve iş çizmesi modeli bulunuyor. İş çizmesi standartları uyumlu iş çizmesi bayan, iş çizmesi erkek ve iş çizmesi kısa seçenekleri yer almaktadır. Ekonomik yapıdaki iş çizmesi fiyatları ile ihtiyaçlarınızı kolayca satın alabilirsiniz.

 

En ucuz koruyucu çizme modelleri kategorimizde bulunmaktadır. Koruyucu çizme ürünleri ayaklarınızın sürekli olarak kuru ve güvenli olmasını sağlamaktadır. En uygun iş çizmesi fiyatları ile sipariş verebileceğiniz En iyi iş çizmesi modelleri dayanıklı yapısı ve kayma direnci ile kullanıcısına konfor sunmaktadır. Koruyucu çizme modelleri ve fiyatları Çiftlik Mağazam da sizleri bekliyor.

 

Çalışanların ayak sağlığını en iyi şekilde koruyan İş güvenliği ayakkabı ve çizme modelleri arasından ihtiyacınızı karşılayacak çeşitleri hemen sipariş verebilirsiniz. Olabilecek iş kazalarına karşı maksimum koruma sağlayan Koruyucu çizme botlar, uygun fiyat seçeneği ile her bütçeye hitap etmektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR