Suluk & Yemlik

Büyükbaş ve küçükbaş hayvancılıkta, sürü yönetimi kadar hayvanların beslenmeleri için gerekli olan bazı ürünler bulunmaktadır. Bunlardan biri de su ve yem çeşitleridir. Özellikle inekler için temiz, taze içme suyu çok önemlidir. Yüksek su tüketimi için içme suyunun her zaman temiz ve taze olması gerekir.
 

İçme suyunun pH'ı 6.0 ile 8.0 arasında olması gerekir. Suyun gübre ve yem atığı ile kirlenmesi pH'ı ve suyun kokusunu etkilemekte ve hayvanlar için suyun lezzetini azaltmaktadır.
 

Bu nedenle otomatik hayvan suluğu, ineklerin, buzağıların, koyunların ve diğer hayvanalrın taze ve temiz su içmelerinde size destek olacaktır. Suluk ve yemlik ürünleri ile hayvanlarınızın daha sağlıklı beslenmesinde size destek olan ürünlerdir.
 

Suluk ve yemlik ürünlerinin yanı sıra otomatik döküm suluk, otomatik çelik suluk çeşitleri ile de hayvanlarınızın su ve yem ihtiyaçlarını daha kaliteli bir şekilde karşılayabilirsiniz.

 

Hayvanların bir arada rahat rahat su tüketmesini sağlayan en iyi suluk ve yemlik ürünleri kategorimizde yer almaktadır. Suluk yemlik modelleri en uygun suluk fiyatları ile Çiftlik Mağazam da. Birbirinden farklı popüler markaya ait hayvan yemlik, hayvan suluk ve evcil hayvan ürünlerine sahip olmak için kategorimizde yer alan ürünleri ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.