ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Suluk & Yemlik Modelleri ve Fiyatları

Büyükbaş ya da küçükbaş hayvancılıkta, sürü yönetiminin yanı sıra hayvanların beslenmeleri için ihtiyaç duyulan ürünler de bulunmaktadır. Hayvanların su tüketimi için gerekli olan suluk modelleri ve yem için gerekli olan yemlik modelleri çeşitler arasında yer almaktadır. Çünkü inekler için temiz ve taze su içmek son derece önemlidir. Hayvanların tüketeceği içme suyunun sürekli olarak temiz ve taze olması gerekmektedir. pH'ı 6,0 ile 8,0 arasında olan sular, hayvanlar için uygun olan içme suyudur. Suların gübre yahut yem atığı ile kirlenmesi pH'şına etki etmektedir. pH oranları farklılaşan içme sularının kokusu değişmekte olup, bu da hayvanlar için suyun lezzetini değiştirerek azalmasına neden olmaktadır.

 

Otomatik hayvan suluğu modelleri ve hayvan yemliği çeşitleri ineklerin, buzağıların, koyunların ve diğer tüm hayvanların taze ve temiz su ve yem tüketmelerine yardımcı olmaktadır. Suluk ürünleri ve yemlik ürünleri arasından beğendiklerinizi satın alarak hayvanların daha sağlıklı beslenmesini sağlayabilirsiniz. Suluk ve yemlik ürünleri çeşitleri arasındaki otomatik döküm suluk ve otomatik çelik suluk modelleri ile hayvanlarınızın su ve yem gereksinimini sağlıklı bir şekilde karşılayabilirsiniz.

 

Birlikte yaşayan küçükbaş veya büyükbaş hayvanların rahat şekilde su tüketmesini sağlayan en iyi suluk modelleri ve yemlik modelleri arasından tercih yaparak hayvanlarınıza daha iyi koşullar sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı markalar tarafından üretilmiş olan hayvan yemlik modelleri, büyükbaş suluk modellerine en ucuz otomatik yemlik fiyatları ile sahip olmak için kategorimizde yer alan suluk yemlik modellerini ve özelliklerini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

 

Hayvan suluk modelleri, büyükbaş yemlik modelleri ve küçükbaş hayvan yemliği modelleri en uygun büyükbaş hayvan yemliği fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir. Hayvan suluk ve yemlik modelleri arasından seçim yaparken büyükbaş hayvan yemlik ölçüleri dikkate alınmalıdır. Küçükbaş ve büyükbaş hayvan yemlikleri fiyatları çok ekonomik olduğu için hemen hemen her bütçeye hitap etmektedir. Dayanıklı yapıları ile uzun süreli kullanım imkanı sunan ve hayvanlar için yemlik ya da suluk olarak kullanılabilir hayvan suluk ve yemlik modelleri en uygun otomatik yemlik fiyatları ile Çiftlik Mağazam’da.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR