Benzinli Su Motoru


Su motorları benzinli ya da dizel olarak imal edilmektedir. Motorlar yakıt tüketimi sarfiyatı düşük verimli motorlardır. 4 HP üretilen dur tipi frenaj suyunu tahliye etmek için ideal bir üründür. Benzinli su motoru taşıması kolay tekerlekli ve el arabası tipi kullanım ile taşınmada pratik ve zahmetsizdir.


Benzinli küçük tip su motoru ise hobi olarak bahçe sulamasında kullanıma uygundur. 7 metre derinlikten emiş yapabilen bu tip su motorları pratik kullanıma da uygundur.

 

Benzinli Su Motoru modellerini ve özelliklerini kategorimizden inceleyebilir, beğendiğiniz su motoru modellerini en uygun fiyatlarla Çiftlik Mağazam’dan satın alabilirsiniz. En çok tercih edilen motor tipi benzinli olan su motorları, en popüler su motoru markaları tarafından üretilmektedir. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak benzinli su pompası modelleri sıvıyı taşıyabilmek için kullanılan otomatik özellikleri taşımaktadır. Herhangi bir yerde hareketsiz halde mevcut olan suyu, gereksinim duyulan bütün yerlere minimum enerji sarf ederek taşımanızı sağlayan yüksek basınçlı benzinli su motoru modellerine en uygun benzinli su motoru fiyatları ile sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sıvıları alçak basınçtan yüksek basınca doğru hareket ettiren dizel su motoru modelleri ve yüksek basınçlı benzinli su motoru modelleri en ucuz su motoru fiyatları ile kategorimizde satışa sunulmuştur.