ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Mekanik Pulverizatör

Ağaç ve bitki ilaçlamaları için kullanılan mekanik pulverizatör, doğru miktarda malzemeyi doğru yere teslim etmenin kolay ve verimli yolunu sunan aletlerdir. Sıvı formdaki sentetik kimyasalların yanı sıra uçucu yağlar ve organik temizleyiciler gibi ürünler, bahçe püskürtücüleri ve mekanik pulverizatörler aracılığıyla kolayca uygulanabilir.

 

Tekerlekli ayaklar, sırt desteği ve hafif gövde yapısı ile öne çıkan modeller, sırtta ve elde ilaçlama yapmak için ihtiyaç duyulan desteği kullananlara sağlamaktadır. Sırtta taşınan yeni nesil mekanik pulverizatör, bodur ağaç ve sera gibi yerlerde hızlı ve pratik çalışmaimkanı sunar.

 

Deeppower, Hyundai, İtal, MST ve PRC markalarına ait Mekanik ilaçlama pompası modelleri kategorimizde satışa sunulmuştur. Mekanik Sırt Tipi ilaçlama Pompası Pulverizatör çeşitleri ve ilaçlama pompası modelleri ürün özelliklerini inceleyerek, ihtiyacınızı karşılayacak çeşitleri hemen satın alabilirsiniz. Farklı kullanıma sahip Mekanik Pulverizatör modelleri ve portatif ilaç pompası modelleri en uygun sırt ilaçlama pompası fiyatları ile Çiftlik Mağazam da.

 

Mekanik Pülverizatör Fiyatları

Fonksiyonel özelliklere sahip mekanik pülverizatörler genel olarak ekonomik fiyata sahiptir. Kimyasallara karşı dayanıklı tasarım özelikleri ile ön plana çıkan mekanik pülverizatör çeşitlerinin fiyatları değişiklik göstermektedir. Sırtta ya da omuzda taşınabilen mekanik pülverizatör modellerinin fiyatlarına, ürünlerin markası ve özellikleri etki etmektedir. İşlevsel püskürtme nozulunun yanı sıra uzun atış mesafesine de sahip cihazlar en uygun mekanik pülverizatör fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir. En çok satan mekanik ilaçlama makineleri modelleri arasından ihtiyacınızı karşılayacak makineleri detaylı şekilde inceleyerek Çiftlik Mağazam güvencesi ile hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Mekanik Pulverizatör Nerelerde Kullanılır?

Mekanik Pulverizatör modelleri, sıvıların belirli bir basınç ve dağılım özelliği ile püskürtülmesini en iyi şekilde sağlamaktadır. Mekanik Pulverizatörlerin kullanım alanları fazlası ile çoktur.

 

Bitkilere zarar veren haşereleri, böcekleri ve mantarları kontrol altına almak amacı ile böcek ilaçlarının ve benzeri şeylerin püskürtülmesinde mekanik Pulverizatörler kullanılmaktadır. Tarım ve bahçe gibi alanlar mekanik ilaçlama makinelerinin en sık kullanıldığı alanlardır. Sağlık sektöründe de kullanılan mekanik pülverizatörler, dezenfektanların püskürtülmesinde çok etkilidir. Özellikle büyük alanlarda hızlı ve etkili bir şekilde dezenfeksiyon yapmak için yine bu cihazlar kullanılmaktadır. Araçların temizliğinde ve yine bu araçların motorunun temizliğinde, detaylı temizlik için mekanik pülverizatörler idealdir.

 

Fabrika temizliği, atölye temizliği ve endüstri sektöründeki yağlama ve soğutma işlemler için de kullanıma uygun cihazlardır. Boya püskürtme işlemlerinin yanı sıra, yapılarda koruyucu sıvıların uygulanmasında kullanılan mekanik pülverizatör modelleri, hayvanların parazitlerden arındırılması amacı ile ilaçlama yapmak için de kullanılmaktadır. Mekanik Pulverizatörler belirtmiş olduğumuz pek çok alanda etkili bir şekilde kullanılmaktadır.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR