Mekanik Pulverizatör

Ağaç ve bitki ilaçlamaları için kullanılan mekanik pulverizatör, doğru miktarda malzemeyi doğru yere teslim etmenin kolay ve verimli yolunu sunan aletlerdir. Hem sentetik kimyasallar hem de uçucu yağlar ve organik temizleyiciler gibi sıvılar bahçe püskürtücüleri ile kolaylıkla uygulanabilir.

 

Tekerlekli ayaklar, sırt desteği ve hafif gövde yapısı ile öne çıkan modeller, sırtta ve elde ilaçlama yapmak için ihtiyaç duyulan desteği kullananlara sağlamaktadır. Sırtta taşınan yeni nesil mekanik pulverizatör, bodur ağaç ve sera gibi yerlerde hızlı ve pratik çalışmaimkanı sunar.

 

Deeppower, Hyundai, İtal, MST ve PRC markalarına ait Mekanik ilaçlama pompası modelleri kategorimizde satışa sunulmuştur. Mekanik Sırt Tipi ilaçlama Pompası Pulverizatör çeşitleri ve ilaçlama pompası modelleri ürün özelliklerini inceleyerek, ihtiyacınızı karşılayacak çeşitleri hemen satın alabilirsiniz. Farklı kullanıma sahip Mekanik Pulverizatör modelleri ve portatif ilaç pompası modelleri en uygun sırt ilaçlama pompası fiyatları ile Çiftlik Mağazam da.