ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Emzirme Kovası Yedek Parça


Hayvancılık, ekonomiye kattığı değerin yanı sıra insanların beslenmelerinde de önemli rol oynayan birçok gıdanın üretimi içinde gereklidir. Süt sağımından canlı hayvan tartımına kadar birçok konuda kullanabileceğiniz emzirme kovası yedek parça, ile yaptığınız işi bir adım ileriye taşımanızda yardımcı olacaktır.


Buzağı, kuzu ve diğer tür hayvanların beslenmelerinde kullanılan emzirme kovası yedek parça malzemeleri, ile büyükbşa ya da küçük baş hayvanları beslerken sağlıklarını da korumuş olacaksınız.


Yapılacak olan işleme uygun özelliklerde ve standartlarda kullanılan emzirme kovası yeni doğan buzağı ve kuzularda beslenme için önemli ekipmanlardan biri olmuştur.


Kuzu ve oğlak beslenmesinde kullanılan emzirme kovaları zamanla köt olduğundan değiştirilmesi gereklidir. Bu nedenle emzirme kovasını tekrar almak yerine kolaylıkla bulabileceğiniz emzirme kovası yedek paraçları ile hem hayvanların sağlıklı beslenmelerini sağlayabilir hem de ekonomik yönden daha rahat edebilirsiniz.


Emzirme kovası yedek parça, malzemeleri kaminyum içermemekte ve gıda için uygun malzemelerdir. Kova asma aparatı, emzik ve vafları ayrı ayrı alabileceğiniz gibi emzirme kovası ile takım halinde de alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR