ADET
₺11.111,00 KDV Dahil
₺18.519,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
₺10.667,00 KDV Dahil
₺17.778,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
₺28.889,00 KDV Dahil
₺48.148,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Dizel Çapa Makinesi


Dizel çapa makinesi, toprağın nem seviyesinin korunması ve havalandırılması, toprak üstü katmanların kırılması ile yabani otların temizlenmesi için oldukça pratik ve güçlü bir araç görebi üstlenmektedir. Dizel çapa makinesi çeşitleri ilkel yöntemler ile efor sarf edilerek yapılan çapalama işlemlerine gerek kalmadan toprağı hızlı, rahat ve etkili bir biçimde çapalama yapmaya imkan tanır.


Dizel Çapa Makinesi Özellikleri


Farklı markalar tarafından üretilen dizel çapa makinelerinin özellikleri, modelden modele değişiklik göstermektedir. 6 ile 12,5 Hp arasında değişen farklı beygir gücüne sahip olan model seçenekleri bulunmaktadır. Ürün ağırlığı kullanım performansını etkilemektedir. İleri ve geri vites seçenekleri olan şanzımanlı modeller, ekstra hareket kabiliyeti elde etmektedir. Yağ ile yakıt depolarının düzenli olarak kontrolü, makinenin kesintisiz çalışmasını sağlamaktadır.


Dizel Çapa Makinesi Çeşitleri


Çiftçiler için profesyonel kullanıma yönelik tasarlanan dizel çapa makinesi çeşitleri, kesintisiz ve uzun süreli çalışarak maksimum verimlilik sağlamaktadır. Geniş tarların, engebeli alanların çapalama işlemi, dizel çapa makinası modelleri ile yorucu ve eziyet dolu bir iş olmaktan çıkmaktadır. Uygulama esnasında makine çeşitlerinin gücü ile manevra kabiliyeti devreye girmektedir.


Bu şekilde kullanıcılar kendilerini fiziksel olarak zorlamasına ve çapalama yapmak için uzun saatler harcamasına gerek kalmayacaktır. Çapalama işlemini kolaylaştırmanın yanı sıra güvenli hale getiren makine çeşitleri, uzun ömürlü kullanımı da mümkün kılmaktadır. Makinelerle sorunsuz bir çabalama yapmak için kullanım talimatlarına uygun şekilde hareket etmek yeterli olacaktır.