ADET
₺1.093,00 KDV Dahil
₺1.822,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
₺1.324,00 KDV Dahil
₺2.207,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
₺1.733,00 KDV Dahil
₺2.889,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Basınçlı Yıkama Makineleri


Basınçlı yıkama makineleri, motorlu araçlardan bisikletlere, merdiven ve duvar gibi dış mekanlardan bahçe aksesuarlarına kadar birçok alanı ve nesneyi kirden temizlemek ve tozdan arındırmak için etkili çözümler sunmaktadır. Standart elektrikli gerlimi ile frekansta çalışan basınçlı yıkama makinesi modelleri ağırlık ve ebat olarak modelden modele değişmektedir.


Temel olarak her model yüksek basınç hortumu, püskürtme tabancası, püskürtme namlusu, yüksek dayanıklı su giriş filtresi ve bahçe hortum adaptörü içerdiği gibi belli modeller, kullanım şekilleri doğrultusunda teleskopik tutacak, yıkama fırçası, araç temizleme seti, taş ile cephe temizleyici gibi aksesuarlar da aparatlı ya da deterjan uygulaması yapabilmek için deterjan tanklı modelleri ve markanın modelleri için özel olark geliştirilmiş yüksek etkinliğe sahip özel ürünler de bulunmaktadır.


Basınçlı yıkama makinesi modelleri, basınçlı, motor gücü, debi ve girşi suyu sıcaklığı gibi değerlere göre birbirinden ayrılığ sınıflandırılmaktadır. Aralıklı kulanımlar için ideal bir yapı sunan basınçlı yıkama makinesi modelleri dış cephe, bahçe, açık alan, motorlu ya da motorsuz araç, bahçe gereçleri ve bahçe mobilyası gşbş dış alana yönelik tüm temizlik uygulamalarında kullanılmaktadır.