Sırt Tipi Benzinli Motorlu Tırpan Modelleri ve Fiyatları

Bahçe ve tarım alanlarında kullanılan çit budama makineleri, yaprak toplama makineleri, çapalama makineleri, çim kesme makineleri, tırpanlar ve çeşitli bıçaklar ile sırt tipi benzinli motorlu tırpan toprağın bakımını yaparak havalanmasını sağlamaktadır.

 

Bahçe makineleri arasında yer alan sırt tipi benzinli motorlu tırpan, bahçelerinizin en büyük yardımcılardan biridir. Sırt tipi benzinli motorlu tırpan, engebeli araziler için tercih edilmesi gereken tırpan tiplerinden biridir. Bunun nedeni ise 7-70 kg'a kadar çıkabilen ağırlıktaki motoru sırtınızda taşımanıza olanak tanırken daha az yorulmanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda motoru, bir sırt çantası gibi taşıyacağınızdan sırık gibi olan bölümü rahatlıkla hareket ettirmenizi sağlamaktadır.

 

Bağ, bahçe, çevre düzenleme ve peyzaj uygulamalarında, kategorimizde yer alan Benzinli tırpan modelleri ve çeşitlerini kolaylıkla kullanabilirsiniz. Dayanıklı yapısı, sırt tipi kullanım avantajı ile etkili performans sunan sırt tipi benzinli motorlu tırpan modelleri en uygun fiyat seçenekleri ile Çiftlik Mağazam da. Gereksinimlerinize uyumlu olarak üretilen birbirinden farklı benzinli motorlu tırpan ürünleri kategorimizde yer almaktadır.

 

Bahçelerde kullanılan Sırt tipi tırpan çeşitleri ve özelliklerini inceleyerek, beğendiğiniz ürünlere en ucuz tırpan fiyatları ile sahip olabilirsiniz. En güçlü motorlu tırpan ve sırt tipi benzinli motorlu tırpan ürünlerini satın alarak uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Sırt Tipi Benzinli Motorlu Tırpan Çeşitleri

Normal ya da zorlu arazi şartlarında yabani otların, çalıların ve uzun otların temizlenmesinde kullanılan sırt tipi benzinli motorlu tırpan çeşitleri farklılık göstermektedir. Farklı model ve özelliklere sahip olan benzinli motorlu tırpan çeşitleri sırt tipi olarak adlandırılan taşıma sistemine sahip olup, motor gücü ve silindir hacmi değişiklik göstermektedir. Sırtta rahatlıkla taşınan sırt tipi benzinli motorlu tırpan çeşitlerinin yakıt deposu kapasitesi de farklı olmaktadır. Tarla kenarlarında, dik yamaçlarda ya da zorlu arazi koşullarında rahatlıkla kullanabileceğiniz birbirinden farklı motorlu sırt tırpanı, benzinli tırpan motoru ve sırt tipi benzinli motorlu tırpan çeşitleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Sırt Tipi Benzinli Motorlu Tırpan Fiyatları

Fonksiyonel özelliği sayesinde zaman tasarrufu sağlarken iş yükünü hafifleten modeller, ekonomik sırt tipi benzinli motorlu tırpan fiyatları ile her bütçeye hitap etmektedir. Tarım sektörünü modern hale getiren sırt tipi tırpan modelleri arasından beğendiklerinizi, uygun fiyat seçenekleri ile satın alarak, bahçenizde işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Fonksiyonel ve en kaliteli sırt tipi benzinli motorlu tırpan fiyatları, ürünlerin markasına, kapasitesine ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

 

Bahçe işleri ile ilgilenenler tarafından son zamanlarda sıkça tercih edilen sırt tipi benzinli tırpan modelleri, hafif ve ergonomik olması nedeni ile kullanıcısına avantaj sağlamaktadır.

 

Sırt Tipi Benzinli Tırpan Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Sırt tipi tırpan modellerinin benzin ile çalışan çeşitleri insan gücüne duyulan gereksinimi minimum düzeye indirmektedir. Sırt tipi benzinli tırpan çeşitleri farklı özelliklere ve farklı güç boyutlarına sahiptir. Bu nedenle benzinli tırpanı kullanacağınız arazinin büyüklüğü ve yapısı son derece önemlidir. Benzinli tırpan satın almadan evvel modellerin özellikleri, gücü ve markası göz önünde bulundurulmalıdır. Benzinli sırt tipi tırpan satın alırken, ürünün şaftının durumuna ve mukavemetine de dikkat edilmesi gerekmektedir. Kablo aracığıyla elektrik gücüne gereksinim duyulmadan kullanabileceğiniz sırt tipi benzinli tırpan modelleri arasında seçim yapmadan önce ürünün yakıt deposunun kapasitesine de dikkat edilmelidir. Taşıma kolaylığı sunan, tarımsal faaliyetlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz sırt tipi benzinli tırpanlar fazlası ile konfor sunduğu için en çok tercih edilen tırpanlardandır.

 

Sırt Tipi Benzinli Motorlu Tırpan Nerelerde Kullanılmaktadır?

Sırt tipi benzinli motorlu tırpan modelleri genel olarak çim biçme ve bitki temizleme işlerinde kullanılan cihazlardandır. Kullanım alanları farklılık gösteren sırt tipi motorlu benzinli tırpanlar yaygın şekilde kullanılmaktadır. Tarla, çayır ve orman gibi büyük alanlar da kullanılan sırt tipi benzinli motorlu tırpanlar kalın ot ve diken gibi yabani bitkileri kolaylıkla temizlemektedir. Engebeli, taşlık ya da dik arazilerde kullanım imkanı sunan sırt tipi motorlu tırpanlar, ağaç ve çalılık alanlarının etraflarında, yol kenarları ve su yollarında, tarım ve ormancılık alanlarında kullanılmaktadır. Yüksek gücü sayesinde tüm alanlarda etkili ve hızlı şekilde çalışma sunan sırt tipi tırpanlar, bahçıvanlık ve peyzaj işlerinde de kullanılmaktadır. Sırt tipi benzinli motorlu tırpan modelleri, güçlü ve etkili bir cihazlardan olup, doğru kullanıldığında pek çok değişik alanda verimli bir şekilde çalışmaktadır.

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR