ADET
₺1.355,00 KDV Dahil
₺2.258,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
₺2.750,00 KDV Dahil
₺4.583,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Sırt Tipi Benzinli Motorlu Tırpan


Bahçe ve tarım alanlarında kullanılan çit budama makineleri, yaprak toplama makineleri, çapalama makineleri, çim kesme makineleri, tırpanlar ve çeşitli bıçaklar ile sırt tipi benzinli motorlu tıran toprağın bakımını yaparak havalanmasını sağlamaktadır.


Bahçe makineleri arasında yer alan sırt tipi benzinli motorlu tırpan, bahçelerinizin en büyük yardımcılardan biridir. Sırt tipi benzinli motorlu tırpan, engebeli araziler için tercih edilmesi gereken tırpan tiplerinden biridir.


Bunun nedeni ise 7-70 kg'a kadar çıkabilen ağırlıktaki motoru sırtınızda taşımanıza olanak tanırken daha az yorulmanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda motoru, bir sırt çantası gibi taşıyacağınızdan sırık gibi olan bölümü rahatlıkla hareket ettirmenizi sağlamaktadır.

 

Bağ, bahçe, çevre düzenleme ve peyzaj uygulamalarında, kategorimizde yer alan Benzinli tırpan modelleri ve çeşitlerini kolaylıkla kullanabilirsiniz. Dayanıklı yapısı, sırt tipi kullanım avantajı ile etkili performans sunan sırt tipi benzinli motorlu tırpan modelleri en uygun fiyat seçenekleri ile Çiftlik Mağazam da. Gereksinimlerinize uyumlu olarak üretilen birbirinden farklı benzinli motorlu tırpan ürünleri kategorimizde yer almaktadır.

 

Bahçelerde kullanılan Sırt tipi tırpan çeşitleri ve özelliklerini inceleyerek, beğendiğiniz ürünlere en ucuz tırpan fiyatları ile sahip olabilirsiniz. En güçlü motorlu tırpan ve sırt tipi benzinli motorlu tırpan ürünlerini satın alarak uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.