ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Benzinli Motorlu Testere Modelleri ve Fiyatları

Satın alacağınız zincirli testerenin türüne, yapacağınız kesim tipine, hangi aralıklarla çalışacağınıza ve elektrikli bir model düşünüyorsanız, elektrik prizinden ne kadar uzak olduğunuza uygun bir model seçmenizde fayda vardır. Elektrikli ağaç kesim motorları çoğunlukla küçük kesimler için bir seçenek olduğundan omuz seviyesinin üstünde kesim yapılırken daha güvenlidir. Benzinli motorlu testere ise elektrikli motorlu testerelerden daha hızlı ve pürüzsüz kesim yapmanızı sağlamaktadır.

 

Daha hızlı zincir devir hızları daha az basınç gerektiren benzinli motorlu testere çeşitlerinin çoğu daha ağırdır ve daha fazla gürültülüdür. Benzin ile çalıştığından motorun hava filtresi ile bujinin düzenli servisini gerektirmektedir. Egzoz dumanı vermektedir.

 

Benzinli motorlu testere ilk çalıştığı anda marş kordonunda birkaç çekim gerektirmektedir. Pala uzunlukları evde kesim için çoğunlukla 40-46 cm olurken profesyonel modeller için daha uzun olmaktadır. Daha hafif gaz ile çalışan modeller daha ucuz olurlar, ancak rutin ağaç kesimi için daha güçlü bir model daha iyi kesim yapmanızı sağlamaktadır.

 

Ağaçları budamak veya kesmek istiyorsanız kategorimizde yer alan Benzinli motorlu testere makineleri arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Amatör veya profesyonel kullanıcılar için ideal olan odun kesme makinesi modelleri ile ağaç kesme ve budama işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. En iyi Benzinli Motorlu Testere modelleri ile ağaç ve odun kesme işlemlerinizi kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Çok satan Benzinli Motorlu Testere modelleri, taşımış olduğu özelliklere göre farklı gereksinimlere hitap etmektedir. Kullanım amacınıza göre tercih edebileceğiniz Benzinli testere modelleri, en uygun Motorlu testere fiyatları ile Çiftlik Mağazam da.

 

Profesyonel kullanım için üretilen en iyi hızar makinesi modelleri, maksimum motor gücü ile sıklıkla talep edilmektedir. Yüksek motor gücüne sahip hızar makineleri en kalın ve en sert ağaçların kesimini kolaylaştırmaktadır. Güvenle kullanacağınız hızar makinesi modellerini ve özelliklerini inceleyerek, Çiftlik Mağazam avantajları ile satın alabilirsiniz.

 

Benzinli Motorlu Testere Fiyatları

En kaliteli ve en uygun benzinli testereler iş yükünü hafifletirken, işlerin hız kazanmasını sağlamaktadır. Ağaç kesimi yapan kullanıcıların işine fazlası ile çok yarayan benzinli testere çeşitleri sayesinde ağaçların kesimi çok daha kolay olmaktadır. Benzinli testere kullananlar için kategorimizde birçok kaliteli ve güvenilir benzinli testere modeli yer almaktadır. Popüler markalar tarafında üretilmiş olan ağaç kesme makinesi modelleri, ekonomik fiyat skalası ile satışa sunulmuştur. Markaların üretmiş olduğu en iyi benzinli ağaç kesme makineleri arasından ihtiyacınız olanına karar vererek, uygun benzinli testere fiyatları ile satın alabilirsiniz. Benzinli motorlu testere fiyatlarına en büyük etken ürünün özellikleridir. Benzin motorlu testere ürünlerinde özellikler fazlalaştıkça ürünün fiyatı yükselir. Benzinli testere fiyatları ve özelliklerini inceleyerek, istediğiniz özelliklerdeki benzinli motoru sipariş vererek uzun süre keyifle kullanabilirsiniz.

 

Benzinli Testere Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

En kaliteli ve en uygun benzinli testere modelleri işleri kolaylaştırdığı için yaygın şekilde kullanılmaktadır. Profesyonel ya da hobi amaçlı kullanabileceğiniz benzinli testere modelini satın almadan önce dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. Kesim yapacağınız odun, ağaç veya benzeri şeylerin sertliğine uygun benzinli testere satın almak birçok açıdan kolaylık sağlamaktadır. Büyük ve gövdesi geniş olan ağaçlarının kesimi esnasında maksimum performans sunan en iyi benzinli testere modeli kullanmak gerekmektedir. Bunun yanı sıra, bahçe ve budama işlemleri için düşük güce sahip benzinli testereler kullanmak yeterli olacaktır. Benzinli testere modelini kullanacak olan bireyin deneyimi de cihaza karar vermeden önce göz önünde bulundurulmalıdır. Kesim, budama ya da peyzaj amaçlı kullanabileceğiniz benzinli testere çeşidine karar vermeden önce cihazın özellikleri detaylı şekilde incelenmelidir.

 

Birbirinden farklı amaçlara yönelik olarak tasarlanmış olan benzinli motorlu testerelerde motor gücü ve pala uzunluğu da son derece önemlidir. Kategorimizde ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklere sahip birbirinden farklı pek çok en iyi benzinli testere modeli bulunmaktadır. Ekonominize uygun benzin motorlu testere modelleri, en uygun benzinli testere fiyatları ile Çiftlik Mağazam da.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR