Benzinli Motorlu Testere

Satın alacağınız zincirli testerenin türüne, yapacağınız kesim tipine, hangi aralıklarla çalışacağınıza ve elektrikli bir model düşünüyorsanız, elektrik prizinden ne kadar uzak olduğunuza uygun bir model seçmenizde fayda vardır.

 

Elektrikli ağaç kesim motorları çoğunlukla küçük kesimler için bir seçenek olduğundan omuz seviyesinin üstünde kesim yapılırken daha güvenlidir. Benzinli motorlu testere ise elektrikli motorlu testerelerden daha hızlı ve pürüzsüz kesim yapmanızı sağlamaktadır.

 

Daha hızlı zincir devir hızları daha az basınç gerektiren benzinli motorlu testere çeşitlerinin çoğu daha ağırdır ve daha fazla gürültülüdür. Benzin ile çalıştığından motorun hava filtresi ile bujinin düzenli servisini gerektirmektedir. Egzoz dumanı vermektedir.

 

Benzinli motorlu testere ilk çalıştığı anda marş kordonunda birkaç çekim gerektirmektedir. Pala uzunlukları evde kesim için çoğunlukla 40-46 cm olurken profesyonel modeller için daha uzun olmaktadır. Daha hafif gaz ile çalışan modeller daha ucuz olurlar, ancak rutin ağaç kesimi için daha güçlü bir model daha iyi kesim yapmanızı sağlamaktadır.

 

Benzinli Testere

Ağaçları budamak veya kesmek istiyorsanız kategorimizde yer alan Benzinli ağaç kesme makineleri arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Amatör veya profesyonel kullanıcılar için ideal olan odun kesme makinesi modelleri ile ağaç kesme ve budama işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. En iyi Benzinli Motorlu Testere modelleri ile ağaç ve odun kesme işlemlerinizi kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Çok satan Benzinli Motorlu Testere modelleri, taşımış olduğu özelliklere göre farklı gereksinimlere hitap etmektedir. Kullanım amacınıza göre tercih edebileceğiniz Benzinli testere modelleri, en uygun Motorlu testere fiyatları ile Çiftlik Mağazam da.

 

Profesyonel kullanım için üretilen en iyi hızar makinesi modelleri, maksimum motor gücü ile sıklıkla talep edilmektedir. Yüksek motor gücüne sahip hızar makineleri en kalın ve en sert ağaçların kesimini kolaylaştırmaktadır. Güvenle kullanacağınız hızar makinesi modellerini ve özelliklerini inceleyerek, Çiftlik Mağazam avantajları ile satın alabilirsiniz.