ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Tırnak Bakım Kremi

Sığır ve koyunlarda ayak hastalıkları tedavisinde yardımcı olan trınak bakım kremi, tırnak ve ayak hijyeni için geliştirilmiştir. Hayvanların ayak derileri ve tırnak yüzeylerine iyi bir şekilde bağlanır, uzun süreli bir etkiye sahiptir.

 

Tırnak bakım kremi sayesinde çiftliğinizdeki hayvanların ayak problemleri tamamen tedavi edilecektir. Bakım kreminin içerisinde Aloe Vera olduğundan doku rejenerasyonunu hızlandırmakta ve oluşan yaraların büyümesini önlemektedir.

 

Tırnak Bakım Kremi Nasıl Uygulanır?

Tırnak bakım kremi, genellikle tırnak kesiminden sonra tırnak aralarına fırça yardımı ile sürülerek uygulanmaktadır. Tırnak çürüklerinde ise tırnak arası lezyonlu bölgenin temizlenmesinin ardından bölge tamamen kapatılacak şekilde uygulanır ve elastik bandaj ile sargıya alınır. Bu işlem ağır ve ilerlemiş vakalarda 4 gün sonra tekrarlanmalıdır.

 

Bakım ve koruma sağlayan tırnak bakım kremi çeşitleri, farklı ayak rahatsızlıklarının tedavisinde de kullanılmaktadır. Büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarda tırnak bakımı rutin, düzenli ve profesyonel bireyler tarafından gerçekleştirilmelidir. Tırnak bakımı esnasında besleyici ve koruyucu tırnak bakımı kremi kullanılmalıdır. Tırnak yapısını güçlendirecek tırnak bakımı kremleri en uygun fiyat seçeneği ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR