ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kırıcı Delici


Kırıcı delici matkaplar, beton yüzeylerde demirli ya da demirsiz kırma delme işlemleri için kolay kullanım sağlamaktadır. Sıkıştırılan hava, piston sayesinde kırıcı delici uca yüksek darbeleme imkanı sunmaktadır. Bu özellik sert yapı elemaları üzerinde daha kolay bir şekilde işlem yapmanızı sağlaaktadır. Delici ucun sıkışma nedeni ile kullanıcı ve altein zarar görmemesi için modellerde dişli ayırma sistemi bulunur.

 

Uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sunan kırıcı delici dört mevsim sorunsuz çalışmaktadır. Tutuş kolaylığı ve hafifliği sayesinde rahat bir kullanım sunar. Profesyonel ve amatör kullanım için kırıcı delici sınıfının en kullanışlı ve güçlü modeller arasında yer almaktadır.

 

Dakikada 1100 devire kadar çıkar ve motor gücü 780 watt olan kırıcı delici, betonda 24 mm ahşapta 32 mm delme kapasitesine sahiptir. Geçiş deliği 34 mm metalde 13 mm'dir. Kırıcılar ve deliciler arasında yüksek performansı ile dikkat çeken ürünlerdir.

 

Kırıcı Delici Özellikleri

 

  • Çift yalıtım özelliği
  • Değişken hız özelliği
  • Sağ-sol devir ayarı
  • Uç sıkışmalarında alet ve kullanıcının zarar görmesini önlemek için tork sınırlandırığı özelliği
  • Darbesiz delme, darbeli delme ve kırma fonksiyonları

 

Kırıcı delici modu olan matkap modelleri ile kırma ve delme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. El aletleri çeşitleri arasında yer alan ve sıklıkla tercih edilen Kırıcı delici matkap şarjlı modeli ürün özelliklerini detaylı şekilde kategorimizden inceleyebilirsiniz. Kullanım rahatlığı sağlayan, yüksek performansa sahip Kırıcı delici matkap çeşitleri ekonomik fiyatları ile her kesime hitap etmektedir.

 

Kırıcı delici matkap en ucuz fiyat seçeneği ile satın alabileceğiniz Hyundai marka Kırıcı matkap ürünleri kategorimizde yer almaktadır. En iyi kırıcı delici matkap hangisi? veya Kırıcı delici matkap fiyatları ne kadar gibi sorularınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR