Dekanjelatör


Veteriner hekim ve teknisyenler tarafından uzun yıllardır kullanılan dekanjelatör, sıcak ya da ılık suda dondurulmuş hayvan spermasının kısa süre içerisinde çözdürülmesi işlemini yapan cihazdır.

 

Plastik bir yapının içerisinde bulunan rezistans sayesinde, sensör aracılığı ile suyun derecesini satbil tutan dekanjelatör içerisinde ısı koruyucu özel yansıtma camlarda bulunmaktadır. Suni tohumlama işlemini kısa surede yapmanızı sağlayan dekanjelatör, farklı suni tohumlamalar için de zaman kazandıracaktır.

 

Dekanjelatör Nedir?

Tohumlama amacı ile uygun şartlar altında dondurulmuş spermayı, yine uygun şartlarda çözmek için kullanılan cihazlara Dekanjelatör denilmektedir. Sperma çözücü olarak bilinen Dekanjelatör modellerini kullanırken birtakım hususlara dikkat etmek gerekmektedir. Veteriner sperma çözücü modelleri, Cito Dekanjelatör modelleri ve Minitube Dekanjelatör modelleri en uygun Dekanjelatör fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

 

Tohumlama uygulamalarının başarılı ve hızlı bir biçimde tamamlanmasına destek olan aletler Dekanjelatör ismi ile bilinmektedir. Tohumlama işlemleri esnasında yardımcı olan ve sıkça kullanılan Dekanjelatörler sıklıkla tercih edilmektedir. Dekanjelatör sperma çözücüdür. İlk üretilen suni tohumlama makinalarından olan Veteriner Dekanjelatör modelleri, en uygun Dekanjelatör Fiyat seçeneği ile Çiftlik Mağazam’da.

 

Dekanjelatör Fiyat

Dekanjelatör fiyatları ürünleri üreten markalara göre değişmektedir. Dekanjelatör modellerinin ürün özellikleri de Dekanjelatör fiyatlarına etki etmektedir. Cıto Thaw ve Minitube gibi markalar tarafından üretilmiş olan ürünler en uygun fiyatlarla kategorimizde sizleri beklemektedir. Dekanjelatör fiyatlarını ve özelliklerini detaylı şekilde inceleyerek avantajlı fiyatlarımızdan hemen yararlanabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR