Kuzu Biberonu

Oğlak ve kuzuların beslenme düzenlerini sağlamak amacı ile plastik malzemeden üretilen kuzu biberonu, genellikle ikizlik oranının yüksekliğinden dolayı anne sütünün yetersiz kaldığı durumlarda kuzuların beslenmeleri için kullanılmaktadır.

 

Biberon ile kuzu besleme ya da oğlak besleme genellikle anne karnında gelişimlerini tamamlamayan hayvanlar için de kuzu biberonu kullanılmaktadır. Bazen hayat kurtarıcı olan kuzu biberonları en çok tercih edilen malzemelerden biridir.

 

Kuzu Biberonu Fiyatları

Kuzu oğlak biberon çeşitleri, kuzu ve oğlaklara anne sütünün yetersiz olduğu durumlarda hayvan yetiştiricileri tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Kuzu ve oğlakların anneleri tarafından emzirilemediği durumlarda da kullanılan kuzu biberon fiyatları çeşitli faktörlere bağlı olarak farklılaşmaktadır. Biberonun malzemesi, kapasitesi, markası ve özellikleri kuzu biberon fiyatlarının değişmesinde etkili olmaktadır. Küçük boyutlu olan ve plastikten üretilen kuzu biberonları genel olarak çok uygun kuzu biberon fiyatları ile satışa sunulmaktadır. Kuzu biberonu çoklu, paslanmaz çelik ya da yüksek kapasiteli plastik biberonlar ise küçük boyutlu modellere kıyasla fiyat olarak daha yüksektir. En uygun kuzu biberonu fiyatları ile satın alabileceğiniz kaliteli buzu biberon çeşitleri ile kuzularınızı sağlıklı bir şekilde büyütebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR