ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Ağız Maskesi


İnsanlar arasında birbirine bulaşacak olan enfeksiyonlar ya da virüsler en çok ağız yoluyla bulaşmaktadır. Özellikle grip salgını olduğu zaman bulaşıcı bir hastalık olacağında herhangi bir hastalığı insanlara bulaştırmamak ya da hastalığı kapmamak için ağız maskesi kullanılması gereklidir. Ağız maskesi havada bulunan insanların çıplak gözle görmedikleri virüsleri solumayı ve bulaşmalarını engellemektedir.


Ağız maskesi, ayrıca kronik bir hastalığı olan insanların takması doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir. Çok hassas olan kişilerin, bağışıklık sistemi yavaş olan kişilerin takmaları gereklidir. Çoğu hastalık ağız yoluyla bulaşmaktadır. Solunum yollarının korunması için üretilen bir maskedir.


Çoğunlukla lastik ve hammaddesi olarak kağıt kullanılmıştır. Maskenin de farklı türleri bulunmaktadır. Maskelerin üretilme amacı ise insanların daha rahat nefes almalarını sağlamaktır.


Toza Karşı Koruma Sağlar


Özellikle inşaat işinde çalışanlar ya da toza maruz kalanların toz yutmalarını önlemektedir. Sadece ağzı değil burunuda kapatacağından kullananların herhangi bir toz yutmalarını ya da solumalarını engelleyecektir. Lastikli olduklarından ağızı ve burunu tamamen kapatacak ve başın arkasında tutturulacaktır.


Böylelikle hareketlerinizi daha fazla kolaylaştıracak ve ağızdan düşmeyecektir. Toza alerjisi olanlarında kullanmaları durumunda daha rahat bir yaşam sürmelerini sağlayacaktır. Bu maskeler kullan at özelliğe sahip olduklarından hijyeniktir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR