Doğum Krikosu Vink
Doğum Krikosu Vink
Doğum Krikosu Vink

Doğum Krikosu Vink

Marka : Kerbl
İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺6.814,11(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5.332,78(KDV Dahil)

Doğum Krikosu Vink Model paslanmaz çelikten üretilmiş olup veteriner hekimlerinin büyükbaş hayvanların doğum esnasında en büyük yardımcılarıdır. Beslenme, genetik faktörler ve doğum zamanının tam yakalanamamasına bağlı olarak hayvancılıkta büyük bir ciddiyet isteyen bu doğumlar bazen çok büyük güç herektirecek hal alabilir.

Bu durumlarda uzman veteriner hekim ve veteriner sağlık teknisyenin müdehalesi ile doğumun gerçekleştirilmesi esnasında güç gerekiyorsa büyükbaş doğum krikoları tercih edilir. Bu konuda yetişmiş teknik kişilerin kontrolü dışında uygulanmamalıdır.

Hayvan hayatını ve ekonomiyi tehlike altına sokmamak için bilinçli bir şekilde uygulanması gerekmektedir. 180 cm olarak dizayn edilmiş en katliteli ürün Doğum Krikosu Vink Model çiftlik hekimleri tarafından daha çok tercih edilmektedir.

Diğer inek doğum krikolarından farklı olarak sap kısmı bölünmediği için araçlarda taşınması zordur. Metal başlık gövdeden el aletleriyle ayrılabilir. Çiftliğinizin demirbaşı olarak vink model inek doğum krikoları tercih edilebilir.

Zor doğumlarda veteriner hekimin en büyük yardımcısı olan doğum krikosu yaklaşık beş kişilik çekme kuvvetine sahiptir. Teleskopik sistemi sayesinde uzunluk ayarlaması kolaylıkla yapılmaktadır. Doğum krikosu yardıma ihtiyaç duyulmadan kolaylıkla kullanılır. Kategormizde yer alan ürünümüz fiyat bakımından da uygundur.


Doğum zorlaştığında, buzağının vakit kaybetmeden annesinden çekilip çıkartılmasını sağlar

Paslanmaz çelik

Aşağı, yukarı ve geriye çekme hareketlerinde rahatlık

Ağır kiloya uygun ve dayanıklıdır

Boy: 180 cm 


 


 

Benzer Ürünler