Veteriner İş Tulumu
Veteriner İş Tulumu
Veteriner Hekim İş Tulumu
Veteriner Tulumu

Veteriner İş Tulumu

Marka : Diğer
Fiyat : ₺110,00(KDV Dahil)

Veteriner İş Tulumu ince gözenekleri yumuşak dokusu ve paraşüt kumaşı özelliği sayesinde rahat kullanım sağlayan işçi tulumudur. Büyük bir kullanım alanına sahip olan iş elbisesi gıda işletmeleri, veteriner hekimlik, çiftçilik, mermer ocakları, sağlık alanı ve daha birçok yerde kullanıma uygundur.

Yoğun basınçlı ve küçük taneli su olmadığında suyu itici özelliği olup üzerine dökülen suyu normal kumaşlar gibi emmez ve altına su geçirmez.

Rüzgar geçirmez veteriner iş tulumu kullananları hem fiziksel olarak kirden korumakta hem de bedeninizi dış etkenlere karşı güvenlik altına almak için dizay edilen giyim ürünüdür. 

Örneğin veteriner hekimliğinde saha şartları düşünülürse zorlu çalışma şartlarında çalışan teknik kişiler hem su hem çamur vb şartlara maruz kalmaktadırlar. Hayvan doğum sezonlarında, suni tohumlama vb uygulamalarda birebir hayvan dışkı ve idrarına maruz kalabilmektedirler.

Aynı zamanda mezbahalarda da bu durum geçerlidir. Taş ocakları mermer ocakları gibi tozlu ortamlarda, süt işleme  ve et üretim tesislerinde kişinin kendi üstünü yıkaması gereken noktalarda en çok tercih edilen ürün su itici iş tulumu modelleridir.

Hem fiziksel olarak kirlenden korunmanızı sağlayan hem de işletmenizin çalışanlarının daha kurumsal bir görünüm kazanmalarına imkan veren iş kıyafetleri ve işçi tulumları ile çok yönlüavantajlar elde edebilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan İş Tulumu

Veteriner iş kıyafeti, sağlam kumaşı sayesinde dayanıklılık açısından da oldukça iyidir. Soğuktan ve yağmurdan koruyan iş tulumu bol tasarımı ile gövdenizi, kol ve bacaklarınızı özgürce hareket ettirmenizi sağlamaktadır. Günlük kıyafetlerinizin üzerine kolaylıkla giyeceğiniz iş tulumu su itici yapısı ile pratik bir kullanım konforu sunar.

Kullanım kolaylığı sağlayan iş kıyafeti ve işçi tulumu cepli tasarımı ile işlevsellik kazanıyor. Dayanıklı dikişlerle gövdeleri daha da sağlam hale gelen veteriner iş elbiseleri arasınndan seçeceğiniz modeli uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kumaş :  Paraşüt kumaşından üretilmiş iş tulumu

Model : El bileği, kol bileği ve belden lastikli iş tulumu. Sağ sol pantol yan cebi ve arka pantolon cebi ve ön göğüs cebli su itici boy tulum modelidir.

Renk : Lacivert renkli iş tulumu

Beden : 80 cm metal fermuara sahip iş elbisesi tulum 

İş tulumu erkek ve kadın kullanıcı için uygundur.

Model Vücut Ölçüleri : 

Boy: 178 cm 

Kilo : 94 kg 

Göğüs : 130 cm

Bel : 90 cm 

Modelin üzerindeki tulum Large Modeldir.
 
Benzer Ürünler