Üvendire KAWE
Üvendire KAWE
Üvendire KAWE
Üvendire KAWE
Üvendire KAWE
Üvendire KAWE

Üvendire KAWE

Marka : Kawe
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺1.406,79(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.223,30(KDV Dahil)

Büyükbaş Hayvan Şok Cihazı KAWE firması tarafından üretilmiş olup, hayvanların elektrik şoku ile kontrol edilmesini sağlar. Özellikle büyükbaş hayvanlar doğum sonrasında, taşınma esnasında, yatalak hastalıklara bağlı olarak yattıklarında korkudan veya tedirginliklerinden dolayı hareket etmek istemezler.

Besi hayvanları ise kurbanlık gibi transferlerinde düşüp yada yatıp hareket etmek istemezler. Bu gibi durumlarda bazı geleneksel yöntemler sirke, çubuk vs. kullanılmakta isede hayvan şoklama cihazları kadar etkili olmamaktadır.

Bazen geleneksel yöntemler hayvan şok aletlerine göre ızdıraplıda olabilir. Buda hayvanın strese bağlı olarak inatçı bir tepki vermesine yol açmaktadır ve hayvanlar kalkmamaktadır. Hayvanlarda bu durumlarla karşılaşıldığında en çok kullanılan alet büyükbaş hayvan şok cihazı KAWE fiyatlarıylada tercih edilebilir bir hale gelmektedir.

İnek şok cihazı normal seyrinde kullanıldığında küçük voltajda sinek ısırığı tarzında bir güç üreterek hayvanı uyarmaktadır. Sadece hayvan sağlığında kullanılan hayvan elektroşok cihazı başka canlılar için denenmemelidir.

Sert plastikten üretilmiştir

2 adet 1,5 V pil ile çalıştırılır

Ürünün içerisinde pil dahil değildir

Etkinleştirildiğinde vızıldayan bir ses çıkarır

Hayvanların elektrik şoku ile kontrol edilmesini sağlar

Sadece hayvanlar için kullanılmalıdır

Üvendire KAWE hayvana temas ettirildikten sonra dürtme hareketi yapılarak şok vermesi sağlanır
Benzer Ürünler