İlaç İçirme Enjektörü 400 ml
İlaç İçirme Enjektörü 400 ml

İlaç İçirme Enjektörü 400 ml

Marka : Kerbl
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺772,86(KDV Dahil)
İndirimli : ₺672,05(KDV Dahil)

İlaç içirme enjektörü 400 ml çoğunlukla inek, at, buzağı gibi hayvanlarda ilaç, propilen glikol, vitamin gibi likit preparaktları içirmek için kullanılmaktadır. Ürün 400 ml haznesi sayesinde süt içmeyen buzağılar, yeme içme refleksi olmayan hayvanlarda ağız yolu ile beslemek için kullanılmaktadır.

Ayrıca pistonu da bulunan buzağı ilaç içirme şırıngası üzerinde 50 ml, 400 ml kadar ölçüler yer almaktadır. İlaç içirme şırıngası çoğunlukla buzağıların doğum sonrasında fresh dönem de olan ineklerin ihtiyaçlarını karşılamak için verilen propilen glikolün içirilmesi için kullanılmaktadır.

Veteriner hekim beslenme şırıngası bu kullanım alanlarının dışında lavaj enjektörü, gavaş enjektörü olarak da tercih edilmektedir. en çok kullanılan ve tercih edilen ilaç içirme enjektörü büyükbaş hayvanlarda bazı durumlarda hayat kurtarmaya da yaramaktadır. Özellikle yatalak hayvanların beslenme sorunları olduğunda enternal beslenme şırıngası olarak da kullanılmaktadır.

Kerbl İlaç İçirme Enjektörü

Üzerinde 50 ml ile 400 ml arasında ölçüm skalası bulunmaktadır

Sıvı haznesi mikadan üretilmiştir

Sert plastiktir ve sağlamdır

Büyük baş hayvanlara ilaç içirmek için kullanılır

Her türlü sıvı enjeksiyonunu yapılabilir


İlaç İçirme Enjektörü ağız kanülü yaklaşık  22 cm uzunluğunda paslanmaz pirinçten imal edilmiştir

Veteriner Besleme Şırında genellikle buzağı, inek vb gibi hayvanlar da ilaç içirme işi için kullanılsa da ek kateter kullanılarak ineklerde uterus lavajı için de kullanılır.la