İlaç İçirme Enj. 400 ml (23491)
İlaç İçirme Enj. 400 ml (23491)

İlaç İçirme Enjektörü 400 ml

Marka : Kerbl
Fiyat : ₺324,00(KDV Dahil)

İlaç İçirme Enjektörü 400 ml genellikle buzağı, inek, at gibi hayvanlar da ilaç, vitamin, propilen glikol vb likit preparaktları içirme için kullanılır. 400 ml haznesi sayesinde süt içmeyen buzağılar, yeme içme refleksi olmayan hayvanlarda ağız yoluyla besleme içinde kullanılır. 400 ml hanesi ve pistonu bulunan buzağı ilaç içirme şırıngası üzerinde 50 ml - 400 ml kadar ölçüleri bulunmaktadır. 

İlaç içirme şırıngası özellikle doğum sonrası fresh dönem de bulunan ineklerin ihticayını karşılamak için verilen propilen glikolün içirilmesinde kullanılır.

Veteriner besleme şırıngası bu kullanım alanlarının dışında gavaj enjektörü, lavaj enjektörü olarakta kullanılır. En çok tercih edilen ilaç içirme enjektörü büyükbaş hayvanlarda bazen hayta kurtarmaya yarar. Yatalak hayvanların beslenme problemi olduğunda enternal beslenme şırıngası olarakta kullanılır.

Kerbl İlaç İçirme Enjektörü

Üzerinde 50 ml ile 400 ml arasında ölçüm skalası bulunmaktadır

Sıvı haznesi mikadan üretilmiştir

Sert plastiktir ve sağlamdır

Büyük baş hayvanlara ilaç içirmek için kullanılır

Her türlü sıvı enjeksiyonunu yapılabilir


İlaç İçirme Enjektörü ağız kanülü yaklaşık  22 cm uzunluğunda paslanmaz pirinçten imal edilmiştir

Veteriner Besleme Şırında genellikle buzağı, inek vb gibi hayvanlar da ilaç içirme işi için kullanılsa da ek kateter kullanılarak ineklerde uterus lavajı için de kullanılır.la
Benzer Ürünler