Su Geçirmez İş Tulumu
Su Geçirmez İş Tulumu
Su Geçirmez İş Tulumu
Su Geçirmez İş Tulumu
Su Geçirmez İş Tulumu

Su Geçirmez İş Tulumu

Marka : CFM
Fiyat : ₺110,00(KDV Dahil)

Su Geçirmez İş Tulumu ince gözenekleri yumuşak dokusu ve şemsiye kumaş özelliği sayesinde rahat kullanım sağlayan işçi tulumudur. Büyük bir kullanım alanına sahip su geçirmez iş elbisesi gıda işletmeleri, veteriner hekimlik, çiftçilik, mermer ocakları, sağlık alanı ve daha birçok yerde kullanıma uygundur.

Su ve rüzgar geçirmez iş tulumu kullananları hem fiziksel olarak kirden korumakta hem de bedeninizi dış etkenlere karşı güvenlik altına almak için dizay edilen giyim ürünüdür. Özel kaplaması sayesinde iş tulumu su geçirmez özelliği ile yoğun yağışlardan korunmanızı sağlar.

Örneğin veteriner hekimliğinde saha şartları düşünülürse zorlu çalışma şartlarında çalışan teknik kişiler hem su hem çamur vb şartlara maruz kalmaktadırlar. Hayvan doğum sezonlarında, suni tohumlama vb uygulamalarda birebir hayvan dışkı ve idrarına maruz kalabilmektedirler.

Aynı zamanda mezbahalarda da bu durum geçerlidir. Taş ocakları mermer ocakları gibi tozlu ortamlarda, süt işleme  ve et üretim tesislerinde kişinin kendi üstünü yıkaması gereken noktalarda en çok tercih edilen ürün su geçirmez iş tulumu modelleridir.

Hem fiziksel olarak kirlenden korunmanızı sağlayan hem de işletmenizin çalışanlarının daha kurumsal bir görünüm kazanmalarına imkan veren iş kıyafetleri ve işçi tulumları ile çok yönlüavantajlar elde edebilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan İş Tulumu

Su ve rüzgar geçirmeyen iş kıyafeti, sağlam kumaşı sayesinde dayanıklılık açısından da oldukça iyidir. Soğuktan ve yağmurdan koruyan iş tulumu bol tasarımı ile gövdenizi, kol ve bacaklarınızı özgürce hareket ettirmenizi sağlamaktadır. Günlük kıyafetlerinizin üzerine kolaylıkla giyeceğiniz iş tulumu su geçirmez yapısı ile pratik bir kullanım konforu sunar.

Kullanım kolaylığı sağlayan iş kıyafeti ve işçi tulumu cepli tasarımı ile işlevsellik kazanıyor. Dayanıklı dikişlerle gövdeleri daha da sağlam hale gelen su ve rüzgar geçirmez iş elbiseleri arasınndan seçeceğiniz modeli uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kumaş :  Şemsiye kumaşından üretilmiş iş tulumu

Model : El bileği, kol bileği ve belden lastikli iş tulumu. Sağ sol pantol yan cebi ve arka pantolon cebi ve ön göğüs cebli su geçirmez boy tulum modelidir.

Renk : Lacivert renkli iş tulumu

Beden : 80 cm metal fermuara sahip 2XL iş elbisesi tulum 

İş tulumu erkek ve kadın kullanıcı için uygundur.

Model Vücut Ölçüleri : 

Boy: 180 cm 

Kilo : 90 kg 

Göğüs : 130 cm

Bel : 90 cm