Renet Sağ
Renet Sağ

Renet Sağ

Marka : Kerbl
İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺385,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺302,50(KDV Dahil)

Renet Sağ Profi hareketsiz kalan, meraya çıkmayan, kötü zemin koşullarına maruz kalan hayvanların tırnaklarını kesmek için kullanılır. Özellikle süt çiftliklerinde beslenme ve ahır koşullarına bağlı olarak sığırların ve koyunların tırnakları uzamaktadır. Dolayısı ise sığır tırnak bakımı peryiyodik olarak yapılarak, büyükbaş hayvan tırnaklarının kesilmesi gerekmektedir.


Bu bakımların düzenli olması sonucunda hayvanlarda verim değerlerinin yükseldiğini gözlemleyebilirsiniz. Örneğin; Sürekli ahırda veya bağlı sistemle yapılan süt sığırcılığı ve besicilikte hayvanların tırnak uzamasına bağlı olarak fizyolojik yapısının bozulduğunu, laminitis, ayak tırnak çürüğü ve benzeri hastalıklara yakalandığını gözlemlersiniz.


Buna bağlı olarak, döl tutma problemi, süt verimlerinde düşüş vb verim kayıpları görülmektedir. Bu yüzden büyük baş hayvanlarınızın sağlığını korumak için periyodik tırnak bakımı yapıp, renet sağ profi kullanmanız gerekmektedir. Paslanmazdır, son derece dayanıklı olması ile ünlüdür.


Ergonomik kulpu ve beklentileri karşılayan bıçakları ile en fazla tercih edilen bir üründür. Bu ürünün başarısı profesyonel kullanıcılar tarafından uzun yıllar bilinir ve taktir edilir. Kırılmaz, paslanmaz özel bir çelikten üretilmiş olan bıçak bu özelliği ile uzun ömürlüdür.


Ürün Özellikleri

Yüksek kaliteli paslanmaz çelik

Bilemesi kolay

Uzun kullanım ömürlü

Hassas işlem için geliştirilmiş bıçak yarı çapı

Çok yorulmadan çalışmanız için ideal

Ergonomik şekilli ve dayanıklı ahşap kulp

Optimal kavrama ve yük iletimi

İyi performans
 
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR