GARANTİ VE SERVİS


(ÇİFTLİK MAĞAZAM)
ÇİFTLİK MAĞAZAM'dan satın aldığınız birçok ürünün Garantisi ve Servisi bulunmaktadır.


Garantisi ve Servisi bulunan ürünlerin garantisi ve servisi ürün üreticileri ve ithalatçıları tarafından yada yetkili servisleri tarafından sağlanmakta olup, ÇİFTLİK MAĞAZAM bünyesinde garanti ve servis sağlayıcı bulunmamaktadır.


Satın almış olduğunuz ürünlerin Kurulum, montaj Garanti Yedek Parça ve Servis ücretleri üretici yada ithalatçı firmanın herhangi bir kampanyası yoksa tamamı Satın alan kişi yada kurum tarafından karşılanmakta olup ÇİFTLİK MAĞAZAM'ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Satın aldığınız ürünlerin garantisi varsa ürün orijinal kutusunda Size gönderilirken garanti ve servis sağlayıcı belgeleri de mutlaka gönderilmektedir. Gönderilmediğini tespit ettiğinizde firmamıza E-Posta, WhatsApp hattından ulaşıp istediğiniz bilgi belge ve servis sağlayıcıları öğrenebilirsiniz.


Satın aldığınız ürünlerin garantisi varsa satın aldığınız markanın kurumsal web sitesinden veya müşteri hizmetlerinden de aynı hizmeti alabilirsiniz. Bununla birlikte yıllar boyu kullanacağız ürünlerin olası yedek parça vb. ihtiyaçlarını da Üretici veya İthalatçı firmanın müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.


Satın aldığınız ürünlerin kurulumunu yetkili servis sağlayıcılarda kurulum yapmanız garanti sürecinin düzgün çalışmasını sağlayacaktır.


Ayrıca bu süreçte yaşayacağınız problemlerin çözümünde de ÇİFTLİK MAĞAZAM müşteri hizmetleri, sizlerin memnuniyetinizi sağlamak amacıyla tüm süreçte destek taleplerinize mesai saatleri ve yoğunluk durumuna göre en kısa sürede yardımcı olacaktır.


İletişim Adresleri: Kızılay Mh. N.Çetinkaya Cd. No:28/A Merkez/ERZİNCAN


E-Posta: [email protected]


Telefon: +90 446 214 00 32


WhatsApp: +90 532 064 56 20